Jump to content




DJD

Recommended Posts

:shout: ΔΙΔΥΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ? :shout:

κάτι τέτοια βλέπεις την ώρα που κάνεις modding και στο τέλος.....τσαααααααααααακ κρακ :p

Σου τσάκισε το katartiΓιώργο; : P

Για ψυχρές τις κόβω: Τι σου κάνω μάνα μου;

Δεν σε πρόσεξα σκεφτόμουνα κάτι δικά μου : )

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από την τοποθέτηση του [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] με την φωτογραφία του Μητσοτάκη (φτου-φτου-φτου:p), νομίζω πρέπει να αποκαταστήσω την τάξη...

http://www.youtube.com/watch?v=XMIiDTg4DZ8

Θα γίνω μόδιστρος στα χνάρια του μεγάλου Ζαφείρη Ντούρου!

Link to comment
Share on other sites

Σου τσάκισε το katartiΓιώργο; : P

Για ψυχρές τις κόβω: Τι σου κάνω μάνα μου;

Δεν σε πρόσεξα σκεφτόμουνα κάτι δικά μου : )

για τον Lakisss λεει.. που ειχε το ατυχημα στο προτζεκτ :p

trolling!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κάνει ένας αναπτήρας μικρός?(μη κοροϊδεύετε δεν καπνίζω δεν έχω αγοράσει ποτέ στην ζωή μου)

2 αναπτήρες+κουτί depon(όχι αναβράζων )+crunch=7.5 Ε

νομίζω μου τον έπιασε καλά ο ψιλικατζής

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από την τοποθέτηση του [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] με την φωτογραφία του Μητσοτάκη (φτου-φτου-φτου:p), νομίζω πρέπει να αποκαταστήσω την τάξη...

Βάσει του προσωπικού μου γούστου κι όσοι έχουν δει τη γυναίκα μου ξέρουν, αυτές (!!) τις θεωρώ 9άρια... Μπορώ να βάλω και 10 αλλά για εκεί πρέπει να είναι και σωστά άτομα :innocent:

edit: είναι οι Mariana & Camila Davalos, Κολομβιανές γεννημένες στις ΗΠΑ.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Γιώργος Σαγιάς ,απ'το Μαθηματικό.Καλός είναι μωρέ...ο καημένος έχει μπλέξει με τους θεωρητικούς και ρωτάει 5 χιλιάδες φορές αν τα καταλάβαμε. :p

Αυτό έχω,προς το παρόν σύνολα,συναρτήσεις είναι έυκολα.

PERIZITITO -Βιβλία: Απειροστικός λογισμός, , Thomas George B., Finney Ross L., Giordano Frank R., Weir Maurice D., Πανεπιστημιακές Εκδόσεις Κρήτης, Πανεπιστημιακή Βιβλιοθήκη Θετικών Επιστημών, ΠΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό βιβλίο. Λογικά, δε θα πρέπει να έχεις πρόβλημα στο να τα κατανοήσεις ;)

α, και δεν είναι 700 σελίδες, 581 είναι. Εμείς είχαμε και μερικά μαθήματα ακόμη, από το δεύτερο τόμο.

koukouroukou

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.