Jump to content




DJD

Recommended Posts

ελα ρε bleach (ichigo) σήμερα λογικά θα βγει νέο επεισόδιο :p

εγώ ανάλογα με το anime που θα βλέπω θα αλλάζω και το avatar :p

τι βλέπω τώρα ?

genesis! κορυφη! μου αρεσει πολυ το bleach περισσοτερο για τον ichigo, αλλα καλυτερο συνολικα ανιμε ειναι το ναρουτο!το οποιο μας τα πρηξαν με τα φιλερ!αντε για να αρχισει ο πολεμος!

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω αυτο το ad τις τελευταιες μερες στο site και δε ξερω ποια να διαλεξω... Μαλλον Ελινα

Την ποιο φθηνή βεβαίως...

Ε ρε τι χάνω με το adblock...

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION]

Δηλαδή έχεις πάνω από 30 διαφορετικές βίδες? Καλά, δεν είναι τρομερά πολλές, αλλά και πάλι,

5 διαφορετικές για τοίχο,

10 διαφορετικές για ξύλο,

10 διαφορετικές για μέταλλο-πλεξυ

5 διαφορετικά καρφάκια, δεν σε καλλύπτουν?

Link to comment
Share on other sites

genesis! κορυφη! μου αρεσει πολυ το bleach περισσοτερο για τον ichigo, αλλα καλυτερο συνολικα ανιμε ειναι το ναρουτο!το οποιο μας τα πρηξαν με τα φιλερ!αντε για να αρχισει ο πολεμος!

καλά σήμερα είδα τα τελευταία επεισόδια genesis μιλάμε όσο flash back (και mind faking) δεν είχαν βάλει στα προηγούμενα επισόδια τα έβαλαν στα δύο τελευταία επισόδια ... οπότε κατευθείαν για download τις ταινίες :p

ακόμα με φιλερ γεμάτο είναι το one piece το οποίο κάτι πήρε το αυτί μου ότι θα συνεχιστεί για 10 χρόνια ακόμα και το bleach για δυο

όσο για τους αποπάνω, (unick) το μόνο που ξέρει απο anime είναι η κατηγορία των πορνό :p

(πλακίτσα)

,

και ο hydra .... (δεν ξέρω τι να γράψω):p

Link to comment
Share on other sites

Να παιρνω στα ελτα εδω και 2 μερες για να ρωτησω εαν εχει φτασει ο δισκος που εστειλα γερμανια για ρμα απο τις 13 δεκεμβρη(δεν μου εχει ερθει mail απο wd) να περιμενω ενα 5 λεπτο στη γραμμη και να σηκωνουν το τηλ και να το κλεινουν.ελεος τα γιδια

Και μετά τους πειράζει η άρση της μονιμότητας όλους....Τα ίδια κάνανε και μέτα στο ΕΛΤΑ courier, ενώ η κοπέλα στην DHL εξυπηρετικότατη.

Link to comment
Share on other sites

πιστεψε με ... το hentai ηταν το τελευταιο που εμαθα... i watched anime before it was cool :p

είσαι καλός δεν μπορώ να πω, απαντάς ωραία ....

αλλά αυτό το cool (μόδα) που λες είναι σπαστικό οι περισσότεροι βλέπουν ένα (πχ high scholl of death) και κάνουν τους ξερόλες :whip:

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε bleach (ichigo) σήμερα λογικά θα βγει νέο επεισόδιο :p

εγώ ανάλογα με το anime που θα βλέπω θα αλλάζω και το avatar :p

τι βλέπω τώρα ?

Neon genesis eva.. κορυφαίο αλλά πολλά . πολλάαααα ερωτηματικά

Link to comment
Share on other sites

Ελινα λεμεεεεεεεε... Αν με ρωτησεις ποια μοιαζει ελληνιδα απ' τις δυο τη δεξια φωτο θα διαλεγα.

Περι travel girls παντως, ολες καλες ειναι αρκει να μη σου κάτσει "i" στο τελος του travel...

Link to comment
Share on other sites

πιστεψε με ... το hentai ηταν το τελευταιο που εμαθα... i watched anime before it was cool :p

δεν το καταλαβα...ποτε ηταν cool τα ανιμε? τωρα? εσυ ποτε εβλεπες δηλαδη?και ποσο χρονων ησουν?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να περνάει καθημερινά από τη Λ. Λαυρίου στο Κορωπί; Αν ναι, θα ήθελα να μου στείλει ΡΜ για μια μικρή χάρη :D (θέλω την πινακίδα από ένα αυτοκίνητο που είναι προς πώληση)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.