Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έχεις παιδί με μαθησιακά προβλήματα; ΦΩΝΑΖΕ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Εξ άλλου όλοι γνωρίζουμε ότι τα παιδιά είναι ΖΩΑ και ότι οι φωνές είναι το καλύτερο μέσο για να τα κάνεις "ανθρώπους". :T::hang3:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις παιδί με μαθησιακά προβλήματα; ΦΩΝΑΖΕ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Εξ άλλου όλοι γνωρίζουμε ότι τα παιδιά είναι ΖΩΑ και ότι οι φωνές είναι το καλύτερο μέσο για να τα κάνεις "ανθρώπους". :T::hang3:
Γιαυτό και δεν έχω ποτέ σκοπό να κάνω παιδιά, αφού θα βγούν έτσι και αλλιώς ΖΩΑ, τι να τα κάνω; χρόνο θα μου τρώνε και χρήμα :p

Έχω μερικά hardware ως μωρά και θέλουν φροντίδα και proderm.:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Τραγικό αυτό που συμβαίνει με τα καύσιμα... Υπ. Ανάπτυξης, Ανταγωνιστικότητας και Ναυτιλίας - Παρατηρητήριο Τιμών Υγρών Καυσίμων

και δεν έχει λογική. 10 λεπτά πιο ακριβά, ανά λίτρο, από τη Ζάκυνθο, που έχει τα ίδια μεταφορικά με την Κεφαλονιά; ffs...

Link to comment
Share on other sites

ΗΘΕΛΕΣ ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΛΑΚΑ ΕΛΛΗΝΑ?!

σορρυ δεν κρατιέμαι με αυτά που διαβάζω...

γιατι τι φταει η επαρχια?

και μεις επαρχια ειμαστε.

αλλα εχουμε σχετικα καλη τιμη, με αλλους νομους...

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως την επαρχία.

Στο χωριό της μάνας μου τρως σουβλάκι με καλαμάκι slim ,2 τηγανητές πατάτες,1 ντομάτα και 2 σταγόνες κέτσαπ στα 2.50 και στο χωριό του πατέρα μου με 1.50 και φίσκα η πίτα.

Το τσιπουράκι στο πρώτο 3.00-3.50 ,στο άλλο 2.00 με γερό μεζε.

;)

Link to comment
Share on other sites

Το στομάχι του. :p

How I wish...

Τώρα έμαθα πως νοιώθουνε οι γκόμενες όταν... όλο μέσα ( ακατάλληλα κοπήκανε :p ) στο στόμα...

Ορθοδοντικό ήθελες μλκ ? Πάρε να 'χεις τώρα.

Μου βάλε πάνω το πάτωμα από μια Lamborghini Diablo...

Πάνω που μπορούσα να ψευτοφάω ( αργά σαν χελώνα ) ένα toast έστω, τώρα το ρεπερτόριο μίκρυνε κι άλλο σε... σούπα ( δίχως ρύζι/μανέστρα/κρέας... σκέτο ζουμί δηλαδή... ) και γιαούρτι...

Επιπλέον αναπτύχθησαν 2 νέα features...

Ψευδισμός ( χειρότερα από καθυστερημένο "μιλάω" ) και... saliva-full mouth 24/7/365...

FML

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION], θιγα μωρε, ποθο κακο θα θου κανει λιγοθ πθευδιθμοθ? Το θεμα ειναι να αρχιθειθ παλι να τρωθ θωθτα.

Σε 12 μήνες... και αν... και αυτό με "πολύ αισιόδοξη" πρόβλεψη είπανε... :baby:

Και σαν να μην έφταναν αυτά, η ακτινογραφία στα ιγμόρια έδειξε 3 προβλήματα... :wall:

Να δω πως θα κάνω την δουλειά μου, πως θα κάνω το μεταπτυχιακό ψελλίζοντας σαν τον bob τον σφουγγαράκη που έχει βάλει στο στόμα του τον κύριο χτάποδι... :hmm:

I'm so looking forward to my exhilarating and exciting life :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έμαθα πως νοιώθουνε οι γκόμενες όταν... όλο μέσα ( ακατάλληλα κοπήκανε :p ) στο στόμα...

confirmed :jump1:

:p

και εγώ παθαίνω κάποιες φορές τα λαιμά μου (και μια φορά ήταν διαρκείας) -_-

Υ.Γ. Περαστικά και από εμένα, συν Υπεραστικά και εξωτερικό ακόμη ποιο οικονομικά. :)

Link to comment
Share on other sites

για αυτό υποτίθεται τα βάζεις πιο μικρός αλλά οκ ... τι μου θύμισες τώρα :p (ναι φόραγα και εγώ)

θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβεις , στην αρχή είναι ο πόνος και το ψεύδισμα μετά καλυτερεύει ... όταν θα πας να τα βγάλεις μετά πάμε για άλλη θεραπεία (η ορθοδοντική έχει μέλλον μπροστά της , ακόμα δεν είναι στα καλύτερά της, τελειότητα βρίσκεις μόνο αν τα βγάλεις όλα και βάλεις καινούργια)

edit

περαστικά , όλα πάνε καλά .

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Πολυ πακετο αυτα τα δοντια, τα περασα με τον αδερφο μου (δοξα τον [MENTION=9387]victor[/MENTION] εγω δεν χρειαστηκα κατι... μαλλον θα ειχα λαλησει). Περαστικα ρει.

ΥΓ: Αλεσμενες σουπες με λαχανικα/κρεας κλπ δεν μπορεις να τρως με καλαμακι?

EDIT: Ερωτηση. Μπορει να μου εξηγηση καποιος γιατι η τσιχλα που μασαγα για ουτε 2ωρες, ξαφνικα "κατερρευσε" και εγινε τελειως ρευστη (χωρις πλακα εγινε σαν νερο)? Μου φανηκε θεοκουλο (sorry [MENTION=9387]victor[/MENTION] :p). Αλλες τις μασαγα για 5-6 ωρες και απλα σκληρυναν περισσοτερο.

Μαρκα 5 gum tropical κατι.

Έγινε επεξεργασία από z3et
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.