Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πάλι μετατροπέα θέλει από 24 στα 12 αλλά ας το αφήσουμε.

Να πούμε 10 πρίζες με πρόβλεψη 10 αμπέρ η μια= 100 αμπέρ.

Χρειαζόμαστε 100 αμπέρ μεγαλύτερη γεννήτρια που εκτός από μεγαλύτερο όγκο θέλει και μεγαλύτερη μηχανή αφού το επί πλέον φορτίο το απαιτεί στο ρελαντί

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελβετία πως το κάνουν τότε;

στο τρένο είναι, κι έχουν 2 πρίζες (220v) ανά μπουθ. Δεν είχα σκεφτεί όλα αυτά τα τεχνικά εμπόδια που ανέφερε ο Γιάγκος. Αλλά και πάλι, κάπως πρέπει να δικαιολογήσουν το πανάκριβο εισιτήριό τους.

Link to comment
Share on other sites

η καλή μέρα από το πρωί που ξυπνάς με πονόλαιμο και δέκατα φαίνεται.....:fist:

Μάλλον ίωση είναι καθώς και εγώ και αρκετοί άλλοι την πατήσαμε. Έτσι ξεκινάει. Περαστικά και να μην είναι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

στο τρένο είναι, κι έχουν 2 πρίζες (220v) ανά μπουθ. Δεν είχα σκεφτεί όλα αυτά τα τεχνικά εμπόδια που ανέφερε ο Γιάγκος. Αλλά και πάλι, κάπως πρέπει να δικαιολογήσουν το πανάκριβο εισιτήριό τους.

Δε ξέρω τι λέτε εσείς για ελβετία, φέτος το καλοκαίρι πάντως που έκανα Philadelphia-N.York και N.York-Washington με το λεωφορείο είχα 1) πρίζα για το λαπτοπ 2)wi-fi. Και εισιτήριο $9. Εκεί τι λεωφορεία έχουν?

Link to comment
Share on other sites

Καλά την είδανε με το φετινό κολπάκι; Θα κλείνουμε το μετρό κάθε φορά που έχει πορεία;

Εγώ που θέλω να πάω σπίτι από Ευαγγελισμό ούτε Σύνταγμα μπορώ να κατέβω να αλλάξω κανονικά, ούτε Μοναστηράκι να πάω με ηλεκτρικό. Να πετάξω ίσως;;;;

Πρέπει να πάω Κεραμεικό, να περπατήσω μέχρι Θησείο, να πάρω ηλεκτρικό και να κάνω άσκοπους κύκλους. :wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτο αυτό. Και δεν το λέω για την πάρτη μου, έχω φάει τα νιάτα μου ήδη στους δρόμους για πράγματα που δε θα 'λεγα ότι είναι και της αρέσκειάς μου. Είναι δυνατόν να κλείνουν τους σταθμούς για να μην κατεβαίνει ο κόσμος;

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτο αυτό. Και δεν το λέω για την πάρτη μου, έχω φάει τα νιάτα μου ήδη στους δρόμους για πράγματα που δε θα 'λεγα ότι είναι και της αρέσκειάς μου. Είναι δυνατόν να κλείνουν τους σταθμούς για να μην κατεβαίνει ο κόσμος;

Πονάει πόδι, κόβει πόδι.

Πού το περίεργο ? :p

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν να κλείνουν τους σταθμούς για να μην κατεβαίνει ο κόσμος;

Για το καλό σου βρε κουτό...

ΟΤΑΝ πέσουν τα δακρυγόνα, θα πάει ο κόσμος να μπει στο σταθμό να προστατευτεί.

Εκεί λοιπόν που είναι κλειστός ο χώρος και θα υπάρξουν τραυματισμοί, θα χρειαστεί πάλι να έρθει το ΕΚΑΒ να μεταφέρει κόσμο, όπου δε θα μπορεί. Έτσι, κάποια κακοποιά στοιχεία, θα τραβήξουν video τα χοιρινά που θα ρίχνουν μέσα στο σταθμό δακρυγόνα και μετά θα δίνουν τροφή για σχόλια στις ειδήσεις και τα sites...

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθουν στην Ελλάδα αυτά τα hamburgers, θα παίξουν και τη διαφήμιση στην τηλεόραση....;;;

nsfw

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xdGsKzmCgB0]Drive-In featuring Kate Upton (Director's Cut) - The Southwest Patty Melt at Carl's Jr. and Hardee's - YouTube[/ame]

Και όσοι θέλετε, δείτε και το backstage:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=u1eLolzfRC4]Behind the Scenes: Kate Upton Commercial for Carl's Jr. & Hardee's - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.