Jump to content




DJD

Recommended Posts

Χρηστες του ΦΒ, brace yourselves, καλοκαιρινα σχολια incoming!

Edit

Ενω χθες ομιλουσαμε με ποιον θα κοιμηθει ο πεππας και αν τελικα νυσταζει ο γκομαρ ακουγα κατι θορυβους αποξω στη γειτονια και εβγαινα καθε 3 και λιγο

να τσεκαρω, οταν εβγαινα δεν ακουγα κατι. Στεκομουν λιγο και μετα ξανα μπαινα μεσα.....ειδα κανα 2 ατομα να περπατουν 100 μετρα απο δω δεν εδινα σημασια.

Τελικα σημερα μαθαμε οτι σηκωσανε ολοκληρα μηχανηματα σιδηρουργειου παραδιπλα.

bad bad pokerfaceee...

Έγινε επεξεργασία από jiohkor3
Link to comment
Share on other sites

τις τελευταίες μέρες έχω φάει τον αγλέουρα, και έχω χάσει και ~μισό κιλό. γουάτ δε φακ;

καλό σημάδι, αυτό πάντως, εν όψει της αυριανής συνάντησης

Θελεις να εισαι fabulous για να σκασουν απο την ζηλια τους οι συμφορουμιτες αυριο ε?:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Για να πεινάνε και οι γάτες, φανταστείτε τι πείνα έχει πέσει στη χώρα... Γιατί πάντα τις ταΐζαμε, αλλά τέτοιο πανηγύρι εγώ δε έχω δει...

attachment.php?attachmentid=48519&stc=1&d=1330683817

προφανώς κι έχει copy/paste :p

6 είναι οι γάτες, οι υπόλοιπες είναι photoshop copypasta. :upside:

Link to comment
Share on other sites

Χρηστες του ΦΒ, brace yourselves, καλοκαιρινα σχολια incoming!

Edit

Ενω χθες ομιλουσαμε με ποιον θα κοιμηθει ο πεππας και αν τελικα νυσταζει ο γκομαρ ακουγα κατι θορυβους αποξω στη γειτονια και εβγαινα καθε 3 και λιγο

να τσεκαρω, οταν εβγαινα δεν ακουγα κατι. Στεκομουν λιγο και μετα ξανα μπαινα μεσα.....ειδα κανα 2 ατομα να περπατουν 100 μετρα απο δω δεν εδινα σημασια.

Τελικα σημερα μαθαμε οτι σηκωσανε ολοκληρα μηχανηματα σιδηρουργειου παραδιπλα.

bad bad pokerfaceee...

Το έχεις ψάξει για security guard ? :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.