Jump to content




DJD

Recommended Posts

εγω συνήθως τραβάω άσκημες:nothing::nothing::nothing:

με κυνηγάνε σαν δαιμονισμένες χελώνες :crazy_pilot:

nicoc, ποσο πιο γρηγορη ειναι η δαιμονισμενη χελωνα απο την απλη?

δικαιολογει αραγε τον ορο "κυνηγανε"

ή μπορεις και να το πεις ως "πορευονται προς ιδιαν κατευθυνση"?

αγιασμος πιανει, εχεις δοκιμασει?

μιλαμε για χελωνες θαλασσης ή ξηρας?

Link to comment
Share on other sites

Πάω να πιω κανέναν καφέ κέντρο, ξέρει κανείς τί ώρα ανοίγουν τα μαγαζιά; Παρήγκειλα ένα βιβλίο και δεν απαντούν στα τηλέφωνα. Να πάρει, βαριέμαι να κατεβαίνω εκατό φορές! :fist:

Link to comment
Share on other sites

Πάω να πιω κανέναν καφέ κέντρο, ξέρει κανείς τί ώρα ανοίγουν τα μαγαζιά; Παρήγκειλα ένα βιβλίο και δεν απαντούν στα τηλέφωνα. Να πάρει, βαριέμαι να κατεβαίνω εκατό φορές! :fist:

104046_v1.jpg

Link to comment
Share on other sites

και η αρνητική διαφήμιση, μορφή διαφήμισης είναι ..μην τα παρεξηγεις τα κορίτσα...:tomato:

θελουν να με δαγκάσουν οι λυσσασμένες

nicoc, ποσο πιο γρηγορη ειναι η δαιμονισμενη χελωνα απο την απλη?

δικαιολογει αραγε τον ορο "κυνηγανε"

ή μπορεις και να το πεις ως "πορευονται προς ιδιαν κατευθυνση"?

αγιασμος πιανει, εχεις δοκιμασει?

μιλαμε για χελωνες θαλασσης ή ξηρας?

φταίει που μυρίζω νοτισμένη βαρβατίλα (τσικα τσικα μπομ μπομ :p) και μουρλαίνονται ολες κάνουν σαν τρελαμένες γίδες! :baby::baby:

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=FxlNffzYTNE&feature=related]NEOS KOSMOS ANASTASH 2012 HQ - YouTube[/ame]

Ανέκδοτα δεν πάει, δεν είναι αστεία πράγματα αυτά. Στις ειδήσεις δεν πάει. Ταινία δεν είναι. Ε, το 'βαλα στο ΠΟΘ.

Εδώ μιλάμε για την ηλιθιότητα σε όλο της το μεγαλείο. Η προσωποποίηση της βλακείας.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα στην Logitech (δεν είχα να χάσω τίποτα) mail για το καλωδιάκι..

Η απάντηση εν ολίγοις ήταν

"Στείλε μας απόδειξη αγοράς, αν είναι εντός εγγύσης σου στέλνουμε δωρεάν G500, αν δεν είναι δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά. Αλλά, επειδή καταλαβαίνουμε την θέση σας, σας δίνουμε δωροεπιταγή για έκπτωση 50% σε οποιοδήποτε mouse θέλετε"

Αλλού έλεγε ότι η εγγύηση είναι 3 χρόνια, αλλού 4, δεν έχει σημασία, δεν περίμενα να ισχύει, το είχα αγοράσει πριν 4,5 χρόνια. Παρήγκειλα το G500 με την έκπτωση (35 ευρώ, δεν υπάρχει περίπτωση να το βρει κάποιος φθηνότερα :p) και εφόσον είναι άνω των 20 ευρώ, τα μεταφορικά δωρεάν..

:dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

Εν το μεταξύ κανείς δεν είδε mouse μου. Και ναι μεν που και που κάνει το πρόβλημα (και μου το έχει κάνει και 2-3 φορές συνεχόμενα, και μου το έχει κάνει και στο WoW και στο SWTOR και με έβριζε το guild, και μου το έχει κάνει και στο BF3 και πόνεσε), αλλά σήμερα για παράδειγμα δεν μου το έκανε καθόλου, και σκοπεύω να το ανοίξω και να δω αν φτιάχνεται τίποτα από μέσα.

Ανέκδοτα δεν πάει, δεν είναι αστεία πράγματα αυτά. Στις ειδήσεις δεν πάει. Ταινία δεν είναι. Ε, το 'βαλα στο ΠΟΘ.

Εδώ μιλάμε για την ηλιθιότητα σε όλο της το μεγαλείο. Η προσωποποίηση της βλακείας.

Μολότοφ πέταξαν στην αρχή?

Ο [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] λείπει από εκεί να πηγαίνει έρπην για να τους βγει από πίσω.

Ε τι να κάνω? BF3 μου θύμισε..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα στην Logitech (δεν είχα να χάσω τίποτα) mail για το καλωδιάκι..

Η απάντηση εν ολίγοις ήταν

"Στείλε μας απόδειξη αγοράς, αν είναι εντός εγγύσης σου στέλνουμε δωρεάν G500, αν δεν είναι δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά. Αλλά, επειδή καταλαβαίνουμε την θέση σας, σας δίνουμε δωροεπιταγή για έκπτωση 50% σε οποιοδήποτε mouse θέλετε"

Αλλού έλεγε ότι η εγγύηση είναι 3 χρόνια, αλλού 4, δεν έχει σημασία, δεν περίμενα να ισχύει, το είχα αγοράσει πριν 4,5 χρόνια. Παρήγκειλα το G500 με την έκπτωση (35 ευρώ, δεν υπάρχει περίπτωση να το βρει κάποιος φθηνότερα :p) και εφόσον είναι άνω των 20 ευρώ, τα μεταφορικά δωρεάν..

:dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3::dance3:

Εν το μεταξύ κανείς δεν είδε mouse μου. Και ναι μεν που και που κάνει το πρόβλημα (και μου το έχει κάνει και 2-3 φορές συνεχόμενα, και μου το έχει κάνει και στο WoW και στο SWTOR και με έβριζε το guild, και μου το έχει κάνει και στο BF3 και πόνεσε), αλλά σήμερα για παράδειγμα δεν μου το έκανε καθόλου, και σκοπεύω να το ανοίξω και να δω αν φτιάχνεται τίποτα από μέσα.

Fyi, η Logitech διαβάζει thelab.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.