Jump to content




DJD

Recommended Posts

Το μονο που μενει ειναι να βρειτε ποιος ειναι απο αλλο φορουμ που κανει την πλακα του. Η μπορει να ειναι και ασχετος, και απλα να γουσταρει να κανει την πλακα του κανοντας τον ταχαμ' καθυστερημενο. Οπως και να χει, too much free time :p

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μενει ειναι να βρειτε ποιος ειναι απο αλλο φορουμ που κανει την πλακα του. Η μπορει να ειναι και ασχετος, και απλα να γουσταρει να κανει την πλακα του κανοντας τον ταχαμ' καθυστερημενο. Οπως και να χει, too much free time :p

μην τον καρφώνεις , εμένα προσωπικά δεν με ενόχλισε. Απλά προσπαθεί να δημιουργεί εντάσεις οπως και σε άλλα forum για να νιώθει εντάξει με τα αδύνατα σημεία του.

πάντως για εμένα ειναι troll και θα έπρεπε να φάει ban , αλλα οκ δεν θα μάθω στους mods την δουλειά τους , ούτε και εσυ ουτε κανένας. Ας κρίνουν και ας τον διώξουν να ησυχάσουμε:cool: , αλλιώς απλα δεν του δίνουμε σημασία, τον γράφουμε στα @@δια μας (με το συμπάθιο/no offence) και είμαστε οκ.:cool::cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

μην τον καρφώνεις

ενώ εσύ, ε?

Ας κρίνουν και ας τον διώξουν να ησυχάσουμε:cool: , αλλιώς απλα δεν του δίνουμε σημασία, τον γράφουμε στα @@δια μας

διακριτικότατος!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου αρέσουν αυτές οι αντιφάσεις.

Σου μαμώ το σόι, σε βγάζω ηλίθιο με αναπηρικά προβλήματα, σε μειώνω με πλάγιο ή έμμεσο τρόπο αλλά πάνω από όλα ... no offence

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου αρέσουν αυτές οι αντιφάσεις.

Σου μαμώ το σόι, σε βγάζω ηλίθιο με αναπηρικά προβλήματα, σε μειώνω με πλάγιο ή έμμεσο τρόπο αλλά πάνω από όλα ... no offence

πες τα! με είπε ηλίθιο και καθυστερημένο και μετά έγραψε no offence. μα φυσικά ηταν επίθεση προς το πρόσωπο μου αυτό που έκανε. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

πες τα! με είπε ηλίθιο και καθυστερημένο και μετά έγραψε no offence. μα φυσικά ηταν επίθεση προς το πρόσωπο μου αυτό που έκανε. :shifty:

....

(για σένα λέω...) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι καθυστερημένος ή ηλίθιος, αν όμως αυτά που λέω σου δίνουν αυτή την εντύπωση θα σε συμβούλευα μην τα παίρνεις της μετρητής γιατί αν βγάζουμε συμπεράσματα απο το internet για κόσμο που δεν ξέρουμε, στην περίπτωση σου φαίνεσαι κομπλεξικός με μια τάση να υποβιβάζεις τους άλλους για να νιώθεις καλύτερα με τον εαυτό σου και τα μειονεκτήματα σου. Μπορεί και να μην εισαι έτσι αλλα αυτό δείχνεις απο αυτά που γράφεις . Γιαυτό σου λέω, άσε τα συμπεράσματα , δεν βγάζεις άκρη απο το διαδίκτυο και πολλές φορές μπορει να βρεθείς σε άσχημη θέση χωρίς να το θες.:crazy_pilot::crazy_pilot:

α ξέχασα , No offence :)

Εδώ και 4 εν σειρά quotes παριστάνεις τον τύπο "που τον φτύνουν και νομίζει ότι βρέχει". Έχεις κάθε δικαίωμα να μην καταλαβαίνεις, αλλά δεν έχεις κανένα δικαίωμα να μας κοροϊδεύεις μες τα μούτρα κ να θες να βγεις και από πάνω.

Είδες τώρα που μια χαρά κατάλαβες και απάντησες ώριμα; Τυχαίο; Δεν νομίζω ;)

μην τον καρφώνεις , εμένα προσωπικά δεν με ενόχλισε. Απλά προσπαθεί να δημιουργεί εντάσεις οπως και σε άλλα forum για να νιώθει εντάξει με τα αδύνατα σημεία του.

πάντως για εμένα ειναι troll και θα έπρεπε να φάει ban , αλλα οκ δεν θα μάθω στους mods την δουλειά τους , ούτε και εσυ ουτε κανένας. Ας κρίνουν και ας τον διώξουν να ησυχάσουμε , αλλιώς απλα δεν του δίνουμε σημασία, τον γράφουμε στα @@δια μας (με το συμπάθιο/no offence) και είμαστε οκ.

Άργησες αλλά εκδηλώθηκες. Πάντως πρέπει να σε παραδεχτώ, η ατάκα με τα bold είναι old time classic. Δύσκολη παιδική ηλικία; Χωρισμένοι γονείς; Ξεπέρασε το φίλε, η ζωή είναι η ωραία. Πήδα, γ@μα, γέλα.

Επειδή είμαι καλός άνθρωπος και δεν θέλω ούτε να σε θίξω, ούτε να σε προσβάλω παραπάνω από ότι εσύ τον εαυτό σου, θα σταματήσω εδώ. Σου εύχομαι καλή συνέχεια με ότι ασχολείσαι (φαντάζομαι σύντομα με το Diablo III) και να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα*.

*

3XHqy.png

Από το Insomnia. No copyrights intended.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 4 εν σειρά quotes παριστάνεις τον τύπο "που τον φτύνουν και νομίζει ότι βρέχει". Έχεις κάθε δικαίωμα να μην καταλαβαίνεις, αλλά δεν έχεις κανένα δικαίωμα να μας κοροϊδεύεις μες τα μούτρα κ να θες να βγεις και από πάνω.

Είδες τώρα που μια χαρά κατάλαβες και απάντησες ώριμα; Τυχαίο; Δεν νομίζω ;)

Άργησες αλλά εκδηλώθηκες. Πάντως πρέπει να σε παραδεχτώ, η ατάκα με τα bold είναι old time classic. Δύσκολη παιδική ηλικία; Χωρισμένοι γονείς; Ξεπέρασε το φίλε, η ζωή είναι η ωραία. Πήδα, γ@μα, γέλα.

Επειδή είμαι καλός άνθρωπος και δεν θέλω ούτε να σε θίξω, ούτε να σε προσβάλω παραπάνω από ότι εσύ τον εαυτό σου, θα σταματήσω εδώ. Σου εύχομαι καλή συνέχεια με ότι ασχολείσαι (φαντάζομαι σύντομα με το Diablo III) και να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα*.

*

3XHqy.png

Από το Insomnia. No copyrights intended.

ψέματα λεει μην τον ακούτε , του έφαγα μια γκόμενα και προσπαθεί να με εκδικηθεί απο το internet. (τον ξέρω προσωπικά ).

Πηγε και έβαλε ψεύτικη φωτογραφία και έγραψε και το απο κάτω και νομίζει οτι θα μας ξεγελάσει ο φαφούτης

Ας πρόσεχες :giveup::giveup::giveup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.