Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημέρα Lab!:D

Ψιλοαραχτός, σήμερα οπότε είπα να γράψω καμιά αράδα/βλακεία/να 'χαμε να λέγαμε στο ΠΟΘ.

Κοινωνική κριτική/κουτσομπολιό από τη γειτονιά μου, η οποία btw δεν έχει sexy ταχυδρόμο.:p

1) η παρατήρηση της ημέρας/άχρηστη πληροφορία: απέναντι μου έχει μία ανηφόρα...παρατηρώ ότι όσοι θέλουν να βγούνε στον κεντρικό ξεκινάνε με δεύτερη ταχύτητα (παπάκια/αυτοκίνητα)

τι διάολο...έχει καταργηθεί η πρώτη με προεδρικό διάταγμα?:p

2) New entry από ''καυτό baby'' χήρα ετών 60+ στη γειτονιά στο απέναντι μπαλκόνι.

Θεέ μου τι τραβάνε τα ματάκια μας...σουλατσάρει καθημερινά με τα ημιδιάφανα κολάν + 10ποντες γόβες για να πάει στο φούρνο...ζητείται επειγόντως γαμπρός για να ησυχάσουμε!:hehe:

3) Ανοίγει δίπλα μου ''Γραφείο εξεύρεσης καλλιτεχνών''.:hehe: wtf is that?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Και στο σωστό θέμα or banned:D

Ειναι για οσους εχουν αγορασει εστω και μια φορα απο Logitech (οχι για ολους δλδ). Και οσοι εχουν αγορασει απο κει θα εχουν λαβει μεηλ με την προσφορα. Θελει Login για να μπεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν οι φωνες, τα κλαματα που ακουγονται στη γειτονια και η μεταδοση πληροφοριων απο μπαλκονι σε μπαλκονι ειναι σωστη, μολις επεσε καποιος απο τον 5ο οροφο σε κοντινη πολυκατοικια :...:

Link to comment
Share on other sites

Αν οι φωνες, τα κλαματα που ακουγονται στη γειτονια και η μεταδοση πληροφοριων απο μπαλκονι σε μπαλκονι ειναι σωστη, μολις επεσε καποιος απο τον 5ο οροφο σε κοντινη πολυκατοικια :...:

Ήθελε να ξεφύγει από την πεθερά του?

Link to comment
Share on other sites

Χθες, πήρα ένα ταξί για Καμίνια, σκεφτόμενος διάφορα δεν κοίταξα το ταχύμετρο με το που μπήκα.. Σε κάποια στιγμή που είπα να το κοιτάξω, ο ήλιος χτύπαγε πολύ πάνω του και δεν κατάφερα να το δω. Το ξαναξέχασα μέχρι που έφτασα, το κοιτάζω, ο τύπος δεν το είχε ανοίξει καν! Ρωτάω πόσα οφείλω, μου λέει 5 ευρώ ακριβώς, ρωτάω που το ξέρει, απαντάει "Από τα χιλιόμετρα το βλέπω εδώ" (δείχνοντας το οδόμετρο..) Λέω, αυτό είναι παράνομο, απάντηση "Ε, κοιτάμε και εμείς να γλυτώσουμε κανά ΦΠΑ να μην καταλήξουμε στο ταμείο ανεργίας, έχω να σου δώσω και απόδειξη, ακριβώς 5 ευρώ αν θες".. Προφανώς την πήρα (κομμένη 1 ώρα πριν).. Όπως και την πινακίδα του...

Τώρα ρουφιανεύω ή δεν ρουφιανεύω?

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.