Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μάλλον έχουν αρχίσει να χαλάνε τα support logi και corsair. Εϊχα ζητήσει πριν κάτι μήνες να μου στείλουν καλώδια για το HX-1000 το οποίο είναι εντός εγγύησης ακόμη, και τους είχα πει ότι θέλω όλο το σετ και ότι θα το πλερώκω. Στο πρώτο email μου ζητήσανε κάτι πληροφορίες, τους απάντησα και μετά ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Ξαναέστειλα email, με ψιλογράψανε ξανά και στο τέλος μου απάντησαν ότι θα σου στείλουμε δωρεάν καλώδια.

Και τελικά μου στείλανε 2 καλώδια molex extension οι μπαγλαμάδες... :hang2:

Link to comment
Share on other sites

3 ερωτήσεις στο ΠΟΘ:

Για να μην τρολλάρω τις Εκλογές 2012

Όταν τα ΜΑΤ βάραγαν συνταξιούχους/χες δεν είδα τέτοια ευθιξία. Μήπως ο κόμπος στο χτένι δεν είχε φτάσει ακόμα ή χτυπήθηκε ο κατάλληλος άνθρωπος στη κατάλληλη ώρα; Μήπως αυτή η πράξη βίας μας συγκλόνισε ενώ δεν μας συγκλονίζουν ότι συμβαίνει γύρω μας;

Ας μείνουμε στα σκατά που μας έχουν σκίσει τόσα χρόνια και να μη στηρίξουμε κάποιους που στο φινάλε δεν έχουν βρωμίσει τη χώρα, δεν έχουν φάει λεφτά μας, έχουν αντιδράσει και φωνάζουν για εμάς (τους Έλληνες), έχουν σπηλωθεί από τον κάθε πουλημένο/ανθέλληνα/επίορκο και από τα παπαγαλάκια τους, που αναμασούν και νομίζουν πως έχουν και άποψη επί παντός επιστητού, για αυτά τους τα πιστεύω και που προσωπικά δίνουν ελπίδα για το μέλλον μου, των παιδιών μου και των Ελλήνων.

ΑΝ αλλάξουν και δείξουν πρόσωπο ανθελληνικό τότε ναι θα είμαι αντιδιαμετρικά αντίθετος (δε το νομίζω αλλά η εξουσία έχει πολλές σειρήνες).

Ως τότε ας κοιτάξουμε το σωστό για τη πατρίδας μας ως Έλληνες.

Κλείνοντας, κατά βάθος πιστεύω πως όλοι οι Έλληνες αυτή τη περιόδο ΧΑ θέλουν να ψηφίσουν.

Τι πίνεις και δεν μας δίνεις?

ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ κρεμαλα....αναλογικα με τον αριθμο των βουλευτων τους....ας πουμε οτι θα κρεμασουμε το 20% των βουλευτων..με κληρωση για να μαστε δικαιοι...η τελοσπαντων ενα ποσοστο ικανο ετσι ωστε να κρεμαστει ενας τουλαχιστον βουλευτης απο το μικροτερο κομμα.και ειχα πει πως υπαρχει μια περιπτωση βουλευτη που δεν ηθελα κληρωτιδα :ntora μπακογιαννη...ειχα πει τοτε..

υ.γ.:ξεχασες τα κομματοσκυλλα εδω μεσα που συνεχιζουν το παιχνιδι τους....

"αναλογικα με τον αριθμο των βουλευτων τους" σύμφωνα με ποιες εκλογές?

Γιατί ακόμα κανείς δεν έχει απαντήσει στον gio102004

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Η Δούρου όταν της πέταξε ο ουρακοτάγκος το νερό στην μάπα έχει ένα γελάκι ικανοποίησης?? Μου μοιάζει να γούσταρε λιγάκι

Το σκατό της κυρίας ανάμεσα στον Κασσιδιάρη και την Κανέλη έφτασε μέχρι την κάλτσα

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην άρχισε να χαλάει και η Logitech... Εδώ και ένα μήνα έχω στείλει ποντίκι για έλεγχο και εκτός του ότι δεν έχω λάβει τίποτα, έκλεισαν και την υπόθεσή μου στο support.

Έστειλα email και πήρα απάντηση 3 ώρες μετά, ότι δεν είχαν ενημερωθεί πως το ποντίκι μου είχε φτάσει.

Μου στέλνουν άλλο που θα έχω σε 3-4 ημέρες. Μάλλον ο έλεγχος που θα του έκαναν πήγε περίπατο, ίσως για να μη με καθυστερήσουν κι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Με μεγάλη χαρά βλέπω ότι βγήκαν τα αποτελέσματα του IELTS online, μία μέρα νωρίτερα από ότι τα περίμενα (απλά πήγα να δω μήπως είχε βγει τίποτα).

Βάζω τα στοιχεία μου, ημερομηνία εξέτασης κτλ,

results:

Listening: 7.0

Reading: 8.5

Writing: 5.5

Speaking: 7.5

Overall: 7.0

Και εκεί που πάω να κάνω πάρτυ (6.5 ήθελα), διαβάζω από κάτω.

Disclaimer: Please note that this online result is provisional and should not be used as an official confirmation of your achievement. British Council will not accept any responsibility in the event that your result fails to display here, whether due to a technical fault or administrative procedure.

Oh FFS!!!:wall::wall::wall::wall:

Αποφασίστε!

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Με μεγάλη χαρά βλέπω ότι βγήκαν τα αποτελέσματα του IELTS online, μία μέρα νωρίτερα από ότι τα περίμενα (απλά πήγα να δω μήπως είχε βγει τίποτα).

Βάζω τα στοιχεία μου, ημερομηνία εξέτασης κτλ,

results:

Listening: 7.0

Reading: 8.5

Writing: 5.5

Speaking: 7.5

Overall: 7.0

Και εκεί που πάω να κάνω πάρτυ (6.5 ήθελα), διαβάζω από κάτω.

Oh FFS!!!:wall::wall::wall::wall:

Αποφασίστε!

Aν θυμάμαι καλά το ίδιο σου λένε και για το TOEFL.

Link to comment
Share on other sites

ωχ μεγάλη μπινιά αυτό! Να σε πω για μεταπτυχιακό το θες?

Ναι.. Με έχουν δεχτεί Αμστερνταμ, και είμαι σε ρυθμούς ... πάρτυ, 3 βδομάδες τώρα :p

To πιθανότερο είναι απλά να θέλουν να καλύψουν τον ποπό τους αν γίνει βλακεία, αλλά ... έτσι, να με κρατάνε αγχομένο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πόσταρα εχθές καθόλου...καλημέρα Lab!:)

Σήμερα ξεκινάει το Euro και παίζει η εθνική μας ομάδα, ε?

Τι είδα...βάλανε φέτος έναν ελέφαντα να προβλέπει τα σκορ? πφφφφ....ερασιτεχνισμοί!:p

Αφού δεν μου βγαίνει ο καιρός, λέω να προβλέπω το euro τώρα.:D

(η πρόβλεψη στο spoiler που ακολουθεί...ανοίγετε με δική σας ευθύνη/μην με βρίζετε μετά)

θα χάσουμε με 2-1, θα προηγηθεί η Πολωνία με 2-0 και το 2-1 θα γίνει μετά το 80'

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.