Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έκανα...........

Η παρακολούθηση δεν είναι κάτι το κακό, αρκεί ο καθηγητής να μην είναι για τα μπάζα. Μπορεί να σε βοηθήσει να κατανοήσεις καλύτερα και ποιο εύκολα το μάθημα και να σου λυθούν απορίες πριν καν αυτές δημιουργηθούν. Βέβαια θέλει να προσέχεις και εσύ στην τάξη. Αν έχεις μια τάση αφηρημάδας τότε ναι, πιθανόν για σένα να φαίνεται ή και να είναι, χάσιμο χρόνου (και επιπλέον χάσιμο χρήματος). Γνώμη μου πάντως είναι ότι κάνεις λάθος. Αν απλά οι σημειώσεις αρκούσαν τότε δεν θα υπήρχαν σχολεία, δεν θα γίνονταν συνέδρια κ.τ.λ. Άλλωστε και ο ίδιος λες ότι στα Αγγλικά πανεπιστήμια σας παρακινούσαν να παρακολουθείτε. Άρα και αυτοί θεωρούν το προφορικό κομμάτι της διδασκαλίας εξίσου σημαντικό.

Η προφορική διδασκαλία προσθέτει στις σημειώσεις σου δεν αφαιρεί. Ο καθηγητής θα τονίσει κάποια σημεία στο μάθημά του και θα δώσει κάποια παραδείγματα (αν δεν είναι για τα μπάζα) με τρόπο που καμιά σημείωση, με κανένα πλαίσιο, κανένα αστεράκι και κανένα bold δεν μπορεί να το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Με γκρίνιαξε μια μ@λ@'κo στο λεωφορείο για το ηλεκτρονικό τσιγάρο μου...

...δεν τις άρεσε όμως όταν την γκρίνιαξα για την μασχαλιλα της

(συγκεκριμένα... "πρώτα βάλε αποσμητικό και κανε ένα μπάνιο να μην μυρίζεις και μετά θα κλείσω το τσιγάρο")

Link to comment
Share on other sites

Με γκρίνιαξε μια μ@λ@'κo στο λεωφορείο για το ηλεκτρονικό τσιγάρο μου...

...δεν τις άρεσε όμως όταν την γκρίνιαξα για την μασχαλιλα της

(συγκεκριμένα... "πρώτα βάλε αποσμητικό και κανε ένα μπάνιο να μην μυρίζεις και μετά θα κλείσω το τσιγάρο")

Έπρεπε να της πεις ένα ανέκδοτο για αντίποινα

Link to comment
Share on other sites

Μετα θα ακουγεται στους διαδρομους μια φωνη..

ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΛΚΑΑΑΑ καθεσαι και ποσταρεις στο ΠΟΘ αντι να στησεις το λειτουργικο ?

εεεε αφεντικο δε φταιω εγω ο χυτρας ειχε εισητηρια και ο τσακονας παλι γκρινιαζε για το κιβωτιο ! τι να εκανα ???

:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγω πάντως δουλεύω και δωρεάν αλλά με δύο όρους

να με στέλνεται σε ξανθιές ή κοκκινομάλλες και γενικά ότι ώρα μου έρχεται να δουλεύω :crazy_pilot:

ε και φυσικά να μάθω δύο πράγματα

edit

see the next post first :hehe:

επίσης τις ώρες που θα το κώλοβαράω στο γραφείο συμβιβάζομαι με την απο κάτω να τις φτιάχνω το Ο/S και γενικά όπου έχει πρόβλημα :hehe:

down.jpg

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.