Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εγω ψαχνω απο Σεπτεμβρη δουλεια κ ουτε για πωλητη δεν με παιρνουν στο πλαισιο. Πλεον στελνω βιογραφικα χωρις να γραφω οτι εχω πτυχιο ΑΣΟΕΕ...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Πτυχιο ΑΣΟΕΕ?Φιλαρακι ποιο τμημα τελειωσες?

Εγω ειμαι τελευταιο ετος...:magic:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβλεπα τον αγώνα στην αυλή του τοπικού πανεπιστημίου μαζί με 1000 περίπου γερμανούς. Να δείτε χαρά όταν έβαλαν το πρώτο. Μετά όμως όταν ρούφηξαν και αυτοί το πρώτο, μούγκα στη στρούγκα!

Μετά απλά ντρεπόμουν που ήμουν εκεί.

Αλλά δεν πειράζει, θα αποκλειστούν από τους Ισπανούς!!

σήμερα μου ανακοίνωσαν και εμένα την απόλυση μου ...

βασικά πάει για φούντο η φάμπρικα και το περίμενα εδώ και λίγο καιρό..

τι ώρα φεύγει το παπόρο για αστραλία?

Κουρἀγιο, εμένα αν θυμάσαι με έδιωξαν στις αρχές Μαΐου. Προχθές όμως έμαθα καλά νέα και μόλις επιστρέψω Ελλάδα, θα στείλω βιογραφικό σε εταιρία που ξεκίνησε δουλειά!!

Και εσύ προσπάθησε, κάτι θα βρεθεί. Αν όχι αμέσως, μπορεί από Σεπτέμβρη.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει το Game of Thrones (και ούτε προβλέπεται εδώ που τα λέμε) αλλά από ότι κατάλαβα θα μπορούσα να καλύψω δύο σεζόν με μια περίληψη των 15' που μόλις βγήκε

Δεν δίνω direct link απλά πηγαίνετε στο //www.cosmo.gr/Entertainment/Tileorasi/ και θα καταλάβετε :devil:

Link to comment
Share on other sites

Για να δω, πόσοι λαμπιτες θα κάνουν like για την παρακάτω εικόνα.

Μια έρευνα κάνω παιδιά. Εκφραστείτε ελεύθερα πατώντας like.

epic-fail-photos-poorly-dressed-even-beefcakes-need-to-shop-for-groceries.jpg

δεν θα με χαλαγε καθολου να την ειχα εγω...

την mercedes απο πισω... αν δεν κανω λαθος η C δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Η παγκόσμια επιστημονική κοινότητα τιμά σήμερα τα 100 χρόνια από τη γέννηση του πατέρα της σύγχρονης πληροφορικής, του βρετανού μαθηματικού Άλαν Μάθισον Τούρινγκ (23 Ιουνίου 1912- 7 Ιουνίου 1954), ο οποίος μεταξύ άλλων βοήθησε στην αποκρυπτογράφηση ναζιστικών κωδικών κατά τη διάρκεια του Β΄ Παγκοσμίου Πολέμου. To γεγονός αυτό εκτιμάται ότι έσωσε εκατομμύρια ζωές και συνέβαλε στην ταχύτερη πτώση του Χίτλερ.

Alan_Turing.jpg

[MENTION=6133]honda22[/MENTION]

Το 1952 ο Τούρινγκ καταδικάστηκε λόγω της ομοφυλοφιλίας του για “σεξουαλική διαστροφή” και υποβλήθηκε σε ορμονική αγωγή για τη μείωση της σεξουαλικότητας του, μια θεραπεία που κράτησε για έναν χρόνο και είχε βλαβερές συνέπειες στην υγεία του. Δύο χρόνια αργότερα πέθανε από δηλητηρίαση, πιθανότατα από ένα μήλο που περιείχε κυάνιο.

Άλαν Τούρινγκ, 100 χρόνια από τη γέννηση του πατέρα της σύγχρονης πληροφορικής

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.