Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πρωι πρωι στον ΟΤΕ μια γιαγια να φωναζει:

-Αν ειναι δυνατον, 400κατι ευρω για 5 φορες που πηρε που**νες;; Να τις απαγορεψουν τις κα**ολες...

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως ήρθε τόσα ο λογαριασμός, γιατί δεν έπερνε μια που**** στο σπίτι ?

Αν τα βάλεις κάτω λιγότερη είναι η χρέωση.

40' x 1.23€/λεπτό = 49,2€

Ε με ένα 50άρι..κάτι έρχεται σπίτι ...

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως ήρθε τόσα ο λογαριασμός, γιατί δεν έπερνε μια που**** στο σπίτι ?

Αν τα βάλεις κάτω λιγότερη είναι η χρέωση.

40' x 1.23€/λεπτό = 49,2€

Ε με ένα 50άρι..κάτι έρχεται σπίτι ...

Θα σου επιστήσω την προσοχή σου στο "γιαγιά". Άρα μιλάμε για παππού. Μπορεί η καρδιά να μην αντέχει αυτό που θα πάει στο σπίτι :p οπότε από το τηλέφωνο, με το πιεσόμετρο στο χέρι για να προλάβουμε τυχόν δυσάρεστα και πολύ του είναι.

Link to comment
Share on other sites

Χαμος σημερα σε Πλαισια κτλπ απο κοσμακι να ψαχνεται για τους δεκτες.... Α ρε Ελληναρα μια ζωη μα μια ζωη τα ιδια!! Εβλεπες και κατι καλωδιακια hdmi 10 euro και απορεις πως το καλωδιο εχει το 1/3 της τιμης του δεκτη....

Link to comment
Share on other sites

Χαμος σημερα σε Πλαισια κτλπ απο κοσμακι να ψαχνεται για τους δεκτες.... Α ρε Ελληναρα μια ζωη μα μια ζωη τα ιδια!! Εβλεπες και κατι καλωδιακια hdmi 10 euro και απορεις πως το καλωδιο εχει το 1/3 της τιμης του δεκτη....

Εδώ σε κοτσοβολο ειχαν το απλο rf καλωδιο και χρεωναν 5 ευρω και το 5μετρο και το 1.5μετρο και όταν τους ρωτησα τι διαφορα εχουν μεταξυ τους η απαντηση ηταν καμια.:suicide: Η χαρα των εταιρειων αυτή η περιοδος....

Link to comment
Share on other sites

τέσπα οι γυναίκες είναι ηλίθιες κλασικά, ακόμα και τα μπετά έχουν περισσότερο μυαλό !

(δεν θέλω να θείξω τις γυναικές στο Thelab που καταλαβαίνουν)

περιστατικό

μία που για χ ,ψ λόγους δεν μπορούμε να γίνουμε κάτι παραπάνω διότι θα χαλάσει η παρέα (δίδαγμα δεν πρέπει να υπάρχουν γυναίκες σε ανδροπαρέες, φέρνουν την καταστροφή γιατί κάθε νέο μέλος (αρσενικού γένους) που μπαίνει στην παρέα και είναι ελεύθερη το θηλυκό κολλάει δεν θέλει και πολύ ειδικά αν είναι και τσακπήνα η άλλη) ....

την μία να σου λέει με τον τάδε δεν μιλάω οπότε το μήνυμα ελήφθη και λες προχωράω από την άλλη μία μέρα πριν φύγεις για διακοπές να στα πρήζει επειδή την παραμέλησες και ξεκίνησες να γκομενίζεις και τις να τις λες τι να κάνω από τρία πράγματα και να σου λέει ότι θέλει να περάσει χρόνο μαζί αλλά τελικά όταν έρθει η ώρα να είναι στον κόσμο της , και όταν πας να ξεκινήσεις μια κουβέντα να σου λέει εχμμ είμαι μπερδεμένη δεν ξέρω και ένα κάρω άλλες @@ιες και την τελευταία μέρα που είναι να φύγεις να σου λέει πάρε το καράβι τον 7 να έχουμε λίγο χρόνο μεταξύ μας και μετά να αλλάζει γνώμη και να προτιμάει να πάει στο σπίτι να ξεπλυθεί από την θάλασσα ! .....

αυτά τα έγραψα γιατί έχω πεθάνει στο γέλιο και να σας βάλω στο κλήμα - διότι αφού δεν μπορεί να είναι μαζί μου για τους χ,ψ λόγους πήγε και βρήκε

α) έναν συνονόματο με εμένα

β) γενικά χαρακτηριστικά περίπου ίδια με μένα (πχ ίδια μάτια περίπου)

επίσης τα δυό μας δεν πρόκειται να ξαναπάμε πουθενά μόνοι μας πάντα από εδώ και πέρα θα υπάρχει και ένα άλλο μέλος της παρέας (και καλά μην κάνω εγώ μακακία)

έλα ντε που η αλήθεια είναι τελικά ότι φοβάται τον εαυτό της και όχι εμένα ...

πιστεύω να μην σας κούρασα και να περάσατε καλά / τα είπα και ξαλάφρωσα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.