Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΚΑλοκαιρι ημουν με wind με 5Ε 500Mb..σε καρτοκινητο κιολας..(β καρτα ,q-card:p).

Οποιος ξερει φτηνοτερο -κατα προτιμηση σε καρτα- ας μιλησει τωρα αλλιως ας σωπασει για παντα.

H οποια btw επαιζε καλυτερα στην περιοχη που ημουν και απο vodafon και απο cosmote..

(βεβαια vodafon ειχα αλλο κινητο ,αλλα στο cosmote που ηταν το ιδιο σερνοταν...ασχημα..πιο αργο απο σαλιγκαρι.Ισως να εφταιγε η προσφορα που ειχαν βαλει και ειχε γεμισει κοσμο )

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

Που 'σαι [MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION]!!

Κοίτα τί βρήκα! Ξεκίνα να φτιάχνεις!

Mini Vaporeon Papercraft ~ Paperkraft.net - Free Papercraft, Paper Model, & Papertoy

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Ποσο πιο χαλια καφε μπορω να φτιαξω αραγε??

ΚΑι γευτηκα την πικρα ξεχνωντας να βαλω ζαχαρη αρχικα ..και κατα διαστημα τρωω κοκκους ζαχαρης αφου μετα ειναι λιγακι δυσκολο να διαλυθουν.

Link to comment
Share on other sites

Όποια εταιρεία κιν. τηλεφωνίας θα δώσει πακέτο 600' + 600sms προς όλους και 600MB internet με 8-10€ θα με έχει πελάτη...

Δε νομίζω πως ζητάω πολλά :p

Το whatsup + vodafone εχουν τη παρακατω προσφορα.

πηγαίνοντας σε ένα κατάστημα Γερμανός, με το φοιτητικό σου πάσο και βάζοντας κάρτα από 10 ευρώ και άνω, αποκτάς κάθε μήνα 600 λεπτά για να μιλάς με τους What’s Up φίλους σου!

Ωστόσο καλά μέχρι εδώ. Κάνοντας την ανανέωση το What’s Up σου δίνει δώρο και 600Mb κάθε μήνα, για να μπορείς να σερφάρεις ανενόχλητος στο Διαδίκτυο από το κινητό σου!

θελει να ανανεωνεις 10ευρω καθε μηνα ωστοσο.(αλλα σου μενουν μεσα οποτε με 3ευρω βαζεις και ενα πακετακι sms και εισαι οκ)

Link to comment
Share on other sites

Το whatsup + vodafone εχουν τη παρακατω προσφορα.

θελει να ανανεωνεις 10ευρω καθε μηνα ωστοσο.(αλλα σου μενουν μεσα οποτε με 3ευρω βαζεις και ενα πακετακι sms και εισαι οκ)

Μόνο που η προσφορά του what's up είναι μέχρι Ιούνιο 2013 και τα λεπτά που βάζεις είναι μόνο προς what's up νομίζω, ενώ της voda για όσο είσαι φοιτητής και προς όλους.

Εγώ έχω συμβόλαιο cosmote, αλλά βλέπω ότι τουλάχιστον στα mb με ρίχνουν και απο χτες μου την έχει δώσει λίγο :p

Φτιάξτε κάνα άλλο πρόγραμμα ρεεεεεεεε.....

Link to comment
Share on other sites

@Κοπρίτης

Ήρθε σήμερα :D

DlzhB.jpg

σου κάνει; :p
θα δείξει:p

Τσαγκαροδευτερα θα τανε, ειπε να κανει κι ο τρισμεγιστος καμια μλκια να περασει η ωρα...

ξες πως ειναι αυτα...(victοr πες του κατι)

Περα απ'την πλακα τωρα

@Γυναικα του Astrolabos

εχεις 20€ αμεσα μεσω paypal ή ταχυπληρωμης ΕΛΤΑ

ετσι και στο πρωτο σιδερωμα του εν λογω trashirt

ξεχασεις το σιδερο 60" παραπανω στο σημειο της σταμπας*

Η προσφορα δεν ισχυει εαν το fee αποδωθει στον κατοχο

ως αποζημιωση με σκοπο να αγορασει δευτερο τετοιο εκτρωμα.

Επισης δεν ισχυει εαν το κανει ο ιδιος με σκοπο να εισπραξει την αποζημιωση

φυσικα ισχυει το "pics (raw) or it didn't happen" κι ολα τα σχετικα.

To επιπλεον bonus ξεβαματος με ροζ εσωρουχα εχει οριστει στα 0,10€ ανα τετραγωνικο υποδεκαμετρο ζημιας

εαν δεν κολλαει εδω, μπορεις να το μετακινησεις και στο φορουμ ζητησης :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Κοπρίτης
Link to comment
Share on other sites

Που 'σαι @Pokemon640!!

Κοίτα τί βρήκα! Ξεκίνα να φτιάχνεις!

Mini Vaporeon Papercraft ~ Paperkraft.net - Free Papercraft, Paper Model, & Papertoy

Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο :-O

Θα το κάνω :D

το μπαλόνι της team rocket θέλω πολύ να κάνω αλλά δεν βρίσκω το αρχείο :fist:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.