Jump to content




DJD

Recommended Posts

Χαίρομαι για αυτή την κίνηση. Πόσο πιο σκ@τ@ να τα κάνει η disney; Το ξεφτύλισε τελείως το franchise ο Lucas, πόσο χειρότερα να το κάνει η disney. Ούτως ή άλλως dance-dance revolution kinect star wars έχουμε δει ήδη, τι άλλο μπορούν να κάνουν για να το ρεζιλέψουν.

Ίσα-ίσα, μπορειιιιιί και να βγάλουν κάμια ταινία της προκοπής, και ίσως να μην είναι τόσο προστατευτικοί με το IP. Ο Lucas γνωστός moneygrabber, όποτε κάποιος έκανε οτιδήποτε είχε σχέση με το SW, έπεφταν μυνήσεις βροχή.

Link to comment
Share on other sites

Καλά και εγώ μαζί σας, αλλά όπως είπαν και άλλοι το franchise έχει ξεφτιλιστεί εδώ και καιρό...

Δεν βλέπετε εδώ ο άλλος ο λαλάκας που έκανε το hobit 3λογία ταινιών???

Πιάστο απο τα βυζιά και άρμεξε το για ΟΤΙ έχει...

Link to comment
Share on other sites

Πέθαναν και οι 2 Sith στο 6? So the f.. what?

Always two there are, no more, no less, a master and an apprentice

O Han Solo και η Leia παντρευοντε και κάνουν παιδιά, 2 δίδυμα και τον Anakin Solo.

Τα 2 δίδυμα γίνοντε Jedi υπό την εκπαίδευση του Luke, το αγοράκι όμως, μετά από κάποιο καιρό γυρνάει στην Dark Side of the Force..

Για περισσότερα, Woookieepidia.

Link to comment
Share on other sites

Πέθαναν και οι 2 Sith στο 6? So the f.. what?

O Han Solo και η Leia παντρευοντε και κάνουν παιδιά, 2 δίδυμα και τον Anakin Solo.

Τα 2 δίδυμα γίνοντε Jedi υπό την εκπαίδευση του Luke, το αγοράκι όμως, μετά από κάποιο καιρό γυρνάει στην Dark Side of the Force..

Για περισσότερα, Woookieepidia.

Α δεν το έχω ψάξει τόσο :p

Προτιμούσα πάντως να έβγαινε Star Wars -10000 με Darth Malak , Revan etc

Link to comment
Share on other sites

i h8 star wars :p αλλαξτε θεμα :p

Ο τελευταίος Λαμπίτης που ανοιχτά δήλωσε ότι μισεί κάτι, τρώει καθημερινά mentions με αυτό που μισεί, έτσι δεν είναι [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION]?

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION] Δεν θα είχε Jedi όμως.. και ας το παραδεχτούμε, δεν πήγαμε να δούμε ούτε τον Harrison Ford να το παίζει γόης των '70s ούτε την Leia σε χρυσό μπικίνι και την Natalie Portman (αν και οι 2 ήταν θεές) , ούτε τα καραγκιοζιλίκια του Jar Jar.

Πήγαμε να δουμε Light Saber fights.

Link to comment
Share on other sites

Warhammer 40k >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Star Wars

Έγινε επεξεργασία από YDinopoulos
Mας ξεχειλωσες... :)
Link to comment
Share on other sites

να σας κανω μια λιστα με τι μισω/δεν μου αρεσει?? αλλα κρατατε την υποσχεση με τα mentions?? ετσι θα ξερω οτι καποιος με σκεφτεται :p

τεχνικα δεν μπορω να πω οτι μισω το star wars αφου δεν το εχω δει.. αλλα ας πουμε οτι μονο αν με πληρωναν θα το εβλεπα :p

Link to comment
Share on other sites

τεχνικα δεν μπορω να πω οτι μισω το star wars αφου δεν το εχω δει.. αλλα ας πουμε οτι μονο αν με πληρωναν θα το εβλεπα :p

Εντάξει δεν θα το σύγκρινα ποτέ με LOTR, αλλά είναι αξιόλογο επίσης.

Ο μόνος λόγος για να το λες αυτό είναι ή να έχεις δει διάσπαρτα από κάποια ταινία ή να έχεις δει τις τελευταίες και να μη σου άρεσαν. Νομίζω οι παλιότερες ήταν και οι καλύτερες. Επίσης, εμπειρικά μιλώντας, έλεγα τα ίδια με εσένα γιατί είχα δει αποσπάσματα μόνο και μάλιστα απ' τις πιο πρόσφατες. :p

Αν δεν το πάρεις από την αρχή είναι λίγο βαρετό κατά τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ταινία. Ultramarines λέγεται.

Και με το 0,00000005% του budget του SW.

Περιμένουμε και το Lord Inquisitor που έγινε από fans.

Προφανώς υπάρχει και το ΤΟΠ tabletop 40k. Σύντομα θα κλείσει και 30 χρόνια.

Και φυσικά από πίσω η Games Workshop.

WE.

ARE.

LEGION.

Link to comment
Share on other sites

Warhammer 40k >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Star Wars

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη YDinopoulos : Σήμερα στις 14:43 Αιτία: Mας ξεχειλωσες... :)

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κλαιω απο τα γελια :p αχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει όσοι old School SW fans έχουν μείνει, θα δουν και από τη Disney SW ταινία με super teenagers άτριχους με φράντζες και θα σωπάσουν μια και έξω.

Μετά προσβλέπω εμφύλιο Νοσταλγοί SW vs Politically correct newgen SW fans. Έτσι να σφάζεστε χωρίς να ξέρετε ότι ο Tzeench και ο Khorne τρίβουν τα χέρια τους για δικούς τους λόγους ο καθένας.

Επίσης [MENTION=8837]l2phile[/MENTION] ντάξει δε περίμενα διαφορετική απάντηση από κάποιον που δεν έκοψε το bleach τουλάχιστον 4 χρόνια πριν.

(Στο πνεύμα του καλαμπουριού πάντα, no offence)

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.