Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εγω δε καταλαβαινω τι σαν ενοχλει τοσο πολυ...σε καποιους αρεσει.σε οσους δεν,απλα να μην ασχολουνται...σιγα.λες και αναγκασε κανεις κανεναν να το δει η να συμμετεχει.

ΥΓ.ουτε μενα μου αρεσει.ειδα 3 βιντεο,ψιλογελασα και τελος.

Link to comment
Share on other sites

Στη μλκία πάντα πρώτοι! :hi:

τα γονίδια φταίνε :suicide: καλά το βιντέακι που θα βγάλουνε θα φάει τόσο πολύ κόψε ράψε γινότανε της πόπης αν ανεβαίνανε σύνταγμα χαλαρά γεμίζανε μπροστά τον δρόμο και την πλατεία

μιλάει πρώτο χέρι που πήγε για την μλκία

Pikachu διαλέγω εσένα :giveup:

Link to comment
Share on other sites

3η μέρα χωρίς τηλέφωνο και ιντερνέ. Εχει γίνει μια γενική βλάβη μετά την βάρβαρη βροχόπτωση και έχουν μείνει τα μισά σπίτια της περιοχής χωρίς τηλεπικοινωνια. Αποτοξινωση η τεστ αντοχής; Θα δείξει, αν την Δευτέρα πάντως δεν το έχουν φτιάξει θα έχουν πρόβλημα. Δεν ξέρω ποιοι είναι, αλλά θα τους βρω. Και θα τους σκοτωσω.:p

Link to comment
Share on other sites

3η μέρα χωρίς τηλέφωνο και ιντερνέ. Εχει γίνει μια γενική βλάβη μετά την βάρβαρη βροχόπτωση και έχουν μείνει τα μισά σπίτια της περιοχής χωρίς τηλεπικοινωνια. Αποτοξινωση η τεστ αντοχής; Θα δείξει, αν την Δευτέρα πάντως δεν το έχουν φτιάξει θα έχουν πρόβλημα. Δεν ξέρω ποιοι είναι, αλλά θα τους βρω. Και θα τους σκοτωσω.:p

Πριν κανένα μήνα που είχε βρέξει πίστα πολύ (όχι όπως προχθές), γέμισε νερά το υπόγειο της σχολής, έκλεισε ο υποσταθμός για το ρεύμα, τουλάχιστον ένας τομέας (της ηλεκτρονικής) έμεινε χωρίς ρεύμα, θέρμανση, τηλέφωνο και δίκτυο. Ρεύμα για το εργαστήριο ηλεκτρονικής πήραν με μπαλαντέζα από άλλο κτίριο της σχολής...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

3η μέρα χωρίς τηλέφωνο και ιντερνέ. Εχει γίνει μια γενική βλάβη μετά την βάρβαρη βροχόπτωση και έχουν μείνει τα μισά σπίτια της περιοχής χωρίς τηλεπικοινωνια. Αποτοξινωση η τεστ αντοχής; Θα δείξει, αν την Δευτέρα πάντως δεν το έχουν φτιάξει θα έχουν πρόβλημα. Δεν ξέρω ποιοι είναι, αλλά θα τους βρω. Και θα τους σκοτωσω.:p

τώρα ένα μήνα μπαίνω μόνο απο το κουνιστό

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα πεταμένο σε μια κούτα ένα value OCZ DDR3-1333 6GB Triple Channel kit που είχα πάρει πριν καμμιά 3τία για ανταλλακτικό kit σε περίπτωση που ψόφαγαν οι μνήμες του PC της αδερφής μου...

Μέσα στην βαρεμάρα και την περιέργεια τις κοτσάρω επάνω στον 3770K με την Maximus V Gene... το κιτάκι του "πεταματού", που δεν παίζει να το είχα πληρώσει πάνω από 40€, παίζει στα DDR3-2200+ :D lol

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα πεταμένο σε μια κούτα ένα value OCZ DDR3-1333 6GB Triple Channel kit που είχα πάρει πριν καμμιά 3τία για ανταλλακτικό kit σε περίπτωση που ψόφαγαν οι μνήμες του PC της αδερφής μου...

Μέσα στην βαρεμάρα και την περιέργεια τις κοτσάρω επάνω στον 3770K με την Maximus V Gene... το κιτάκι του "πεταματού", που δεν παίζει να το είχα πληρώσει πάνω από 40€, παίζει στα DDR3-2200+ :D lol

pics and benches or didnt happen

(εβαλες 13??Ενα gold kitaki 1600ari me 8aria, κρατησε τα 9αρια μεχρι ~1950..παραπερα δεν χαλαρωσα)

Link to comment
Share on other sites

pics and benches or didnt happen

(εβαλες 13??Ενα gold kitaki 1600ari me 8aria, κρατησε τα 9αρια μεχρι ~1950..παραπερα δεν χαλαρωσα)

CPU-Z Validator 3.1

Memtesting @ 2400 10-14-12 now

Έγινε επεξεργασία από billpeppas
Link to comment
Share on other sites

Α! Τώρα κατάλαβα! Δε γλυστράνε τα χέρια τους πάνω, αλλά περιστέφεται όλος ο στύλος. Δε γίνεται αλλιώς.

Πρέπει να έχεις κάποιο έμφυτο χάρισμα για να παρατήρησες και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.