Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πήγα! Έβγαλα και φωτογραφίες. Και η δουλειά καλά πήγε, επέστρεψα σήμερα.

Άντε να δουλέψεις με τέτοια θέα!!!!

1f513e09-7b64-4e77-80b3-8698a82e4f57_zpsa4da39c8.jpg

EDIT: Αυτό δεν είναι το λιμάνι που είχε ποστάρει κάποιος παλιότερα ένα πλοίο να αράζει με τρικυμία και να ξεφορτώνει κόσμο και αυτοκίνητα;

με τα σφακιά μοιάζει

Link to comment
Share on other sites

μα ειναι δυνατον μια απλη εφαρμογη να τρωει 200MB???

ναι μιλαω για την εφαρμογη facebook messenger.

θελω το facebook αποκλειστικα για τσατ , μπορω ; απο οτι φαινεται οχι.Σα τα μουτρα τους τη καναν.

Δε γινεται μετα απο ενα βραδυ (standby to laptop) να το ανοιγω και να τρωει 50% cpu ussage και 200MB (με εναν ατομο σε συνομιλια)

κλεινω , ξανα ανοιγω και χρησιμοποιει 130-140ΜΒ απο μονο του.

λυπηθητε μας και εμας με τα 2Γιγα μνημη που κλ@νει το συμπαν με εναν chrome , msn , fb messenger ανοιχτα παραλληλα και με windows 7 optimized

Link to comment
Share on other sites

λυπηθητε μας και εμας με τα 2Γιγα μνημη που κλ@νει το συμπαν με εναν chrome , msn , fb messenger ανοιχτα παραλληλα και με windows 7 optimized

Αναγκαστικά upgrade στα 4GB για να βρεις την υγεία σου.

Εκτός κι αν δεν παίρνει παραπάνω ram

Link to comment
Share on other sites

Δε γινεται μετα απο ενα βραδυ (standby to laptop) να το ανοιγω και να τρωει 50% cpu ussage και 200MB (με εναν ατομο σε συνομιλια)

κλεινω , ξανα ανοιγω και χρησιμοποιει 130-140ΜΒ απο μονο του.

λυπηθητε μας και εμας με τα 2Γιγα μνημη που κλ@νει το συμπαν με εναν chrome , msn , fb messenger ανοιχτα παραλληλα και με windows 7 optimized

Σε νιώθω... Και εγώ με empathy im, skype, thunderbird και firefox με καμιά 30αριά tabs, μου τρώει 600 MB ram... :hehe: Από χτες ανοιχτό το μηχάνημα. Linux babe :p

Link to comment
Share on other sites

Σε γνωστή μου καθηγήτρια, σε άδεια λοχείας (πριν ~1 μήνα γέννησε, σε 2 βδομάδες 40ίζει) πήγε η αστυνομία το πρωί και της έδωσε χαρτί επίταξης :jester: :jester: :jester: :jester: :jester:

Το ιδιο ακριβως ειπαν χθες στο ραδιο αρβυλα

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να αρχίσουν τα memory leaks και να πάει 2GB o FF μόνος του :p

This ain't gonna happen bro! Μέτρησα και κάτι ακόμα. Μετά απο reboot, χωρίς τπτ ανοιχτό, 155MB ram usage :p Είναι κανονικό desktop env εγκατεστημένο ε... gnome 3 :D

EDIT: Και απορώ τώρα... το android γιατί θέλει περισσότερη? Είναι δυνατόν το κινητό μου να έχει υψηλότερες απαιτήσεις από το desktop μου?

Έγινε επεξεργασία από qbiefox
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.