Jump to content




DJD

Recommended Posts

Με πηραν απο Κοσμοτε για μια προσφορα, τους ειπα οτι δεν ενδιαφερομαι γιατι ειμαι εξωτερικο. Εντομεταξυ, με πηραν απο κινητο τηλεφωνο, λεω θα ειναι κανενας γνωστος, οποτε ας το σηκωσω. Τσαμπα το 1€ περιπου που χρεωθηκα επειδη ειμαι εξωτερικο.

Συνεχιζουν και με παιρνουν καθε πρωι 2 φορες τηλεφωνο και με ξυπνανε. 8-9 ωρα Αγγλιας. Ημαρτον!! Αφου τους ειπα δεν θελω. Αφου βλεπουν οτι δεν απανταω... ΕΛΕΟΣ ρε κοσμοτε!!

Link to comment
Share on other sites

Η Forthnet εχει παρει γυρω στις 5 φορες για τη προσφορα με τη νοβα.

καθε φορα τους λεμε δε θελουμε αλλα συνεχιζουν!

Αηδια καταντανε!

Μα γιατί δεν τη θέλεις; Με 2€ παραπάνω από το 2play, έχεις και Nova και 1200' προς κινητά; :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Η Forthnet εχει παρει γυρω στις 5 φορες για τη προσφορα με τη νοβα.

καθε φορα τους λεμε δε θελουμε αλλα συνεχιζουν!

Αηδια καταντανε!

Την επόμενη φορά πες τους "έχω ήδη Forthnet" :D

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί δεν τη θέλεις; Με 2€ παραπάνω από το 2play, έχεις και Nova και 1200' προς κινητά; :wassat:

H nova που δινουν δεν εχει το καναλι με τα Live.εχει μονο αυτο με τα highlights.

να το βρασω,τα βλεπω και στο ιντερνετ.

1200 σε κινητο τι να τα κανεις?δεν εχω αδελφη η κορη

Ασε που ειχαμε και παλιοτερα και ειχαν κανει το κλασσικο κολπο και θυμηθηκαν 4 χρονια μετα οτι δεν ειχαμε πλερωσει λογαριασμο και τους τον ετριψε ο πατερας μου στη μουρη

Link to comment
Share on other sites

H nova που δινουν δεν εχει το καναλι με τα Live.εχει μονο αυτο με τα highlights.

να το βρασω,τα βλεπω και στο ιντερνετ.

Με 10€ στο δίνει κι αυτό. Πάλι πας στα 40€. Πολύ φθηνότερα από πΟΤΕ-TV και απλή Nova. Άλλοι δίνουν >40€ μόνο για internet...

Link to comment
Share on other sites

Cyta εχουμε και να σου πω την αληθεια δε ξερω και ποσο πληρωνουμε.

Και να σου πω αλλη μια αληθεια,εφοσον δουλευει καλα και με ικανοποιει για 10Ε το διμηνο δε θα κατσω να μπω σε πειραματα.

Αν ηταν να αλλαζουμε παροχο καθε φορα που καποιος βγαινει με 1Ε φθηνοτερα...

Edit:

Το 2Play ενισχυμενο πρεπει να χουμε.Αλλα εχουμε βγαλει τις διεθνη κλησεις και πρεπει να εχει παει στο 35αρι +-1Ε

Edit2

Το πακετο τους ειναι 30Ε με σταθερα μονο προς forthnet(ακυρο,εχουν προς ολους),nova starter Που δεν εχει τιποτα ενδιαφερον μεσα και ουτε κινητα.

οποτε αν βαλεις κανα κινητο κανα αθλητικο και κανα δωρεαν αστικο πας 50αρικο στο νερο

Βαλε και τα εξοδα εξοπλισμου,για νεο συμδρομητη και και και

Έγινε επεξεργασία από Dant3
Link to comment
Share on other sites

Edit2

Το πακετο τους ειναι 30Ε με σταθερα μονο προς forthnet(ακυρο,εχουν προς ολους),nova starter Που δεν εχει τιποτα ενδιαφερον μεσα και ουτε κινητα.

οποτε αν βαλεις κανα κινητο κανα αθλητικο και κανα δωρεαν αστικο πας 50αρικο στο νερο

Βαλε και τα εξοδα εξοπλισμου,για νεο συμδρομητη και και και

το nova starter εχει οτι πιο ενδιαφερον μπορει να δει καποιος στην τηλεοραση, Ντοκιμαντερ!!

επισης εχει 12ωρες σε κινητα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.