Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλή Δευτέρα να έχουμε οεο!
Καλή εβδομάδα να ΄χουμε :)
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xgwf42ppoT0]Μεγάλες Ατάκες 12 - Ρε δε πάτε στο διάολο ; - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

greetings απο αλεξανδρουπολη. πηρα μεταθεση στο greek army :p

Ωραία πόλη, έκανα κι εγώ εκεί τις εξόδους μου. Πολύ μου άρεσε.

Την Κυριακή είχε τόσο ωραία μέρα, που πήγα για μπάνιο στη Βάρκιζα. Ελπίζω να μην ήταν το τελευταίο για φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το βλέπετε; Παλιά μέθοδος... Εύκολα και γρήγορα. Και σε αμάξια γίνεται, νομίζω έχουν αναφερθεί περιστατικά και στην Ελλάδα.

Το wtf νομίζω πάει στο αποτέλεσμα, όχι στην απόπειρα... Τουλάχιστον εγώ έμεινα σύξυλος.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το βλέπετε; Παλιά μέθοδος... Εύκολα και γρήγορα. Και σε αμάξια γίνεται, νομίζω έχουν αναφερθεί περιστατικά και στην Ελλάδα.

Μέρος της έκπληξης οφείλεται και στο γεγονός ότι ο αστυνομικός έδωσε τέλος στη ληστεία με συνοπτικές διαδικασίες.

Link to comment
Share on other sites

Άνθρωπος είναι αυτός που συμπεριφέρεται σαν άνθρωπος. Αυτό του προσδίδει αξία. Το ότι γεννήθηκε homo sapiens sapiens δε θα πρέπει να σημαίνει κάτι παραπάνω.

Η ζωή αυτουνού είχε μηδαμινή αξία ούτως ή άλλως. Αφού ο παγκόσμιος νόμος μας αφοπλίζει τότε πρέπει η αστυνομία να κάνει τη δουλειά της, και εκεί ο αστυνομικός κέρδισε το μεροκάμματο του και με το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.