Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αχ ρε Εμμανουέλα τι μου έχεις κάνει...

Καλά είναι η κότα σου [MENTION=12156]Lakisss[/MENTION]? Αν συμβεί το μοιραίο (το απευχομαι) το στοίχημα ακυρώνεται? :dance3:

Το κορίτσι μου είναι ακόμα αρρωστούλι... ευχές για ταχεία ανάρρωση μου έστειλε προχτές η πρώην γραμματέας Αλέκα Παπαρήγα. :p

Αν συμβεί το μοιραίο το στοίχημα διπλασιάζεται εις μνήμην.

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TDTeSXwU35o]Alice in chains - The devil put dinosaurs here - YouTube[/ame]

που έβαλε προ ολίγου το MAD, και καθώς δεν θυμόμουνα ακριβώς τον τίτλο μετά,

έψαξα αυτό :

https://www.google.gr/#q=satan+dinosaurs&safe=off&spell=1

Yπάρχουν σελίδες επί σελίδων για τα "σατανικά" pet...τους δεινόσαυρους...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

το βάζω εδώ γιατί η είδηση δεν είναι επιβεβαιωμένη (αλλά ούτε και προϊόν φαντασίας)

ΕΛ.ΑΣ: «Ετσι γινόταν πάντα, γιατί ν' αλλάξει τώρα;» - κοινωνία - Το Βήμα Online

Στη γνωμοδότηση του νομικού συμβούλου της ΠΟΑΣΥ καταγράφονται επιδόματα που δίνονται σε συνδικαλιστές του ευρύτερου δημοσίου τομέα -ανάμεσα στα οποία για έκθεση στη …ραδιενέργεια, διαβίωσης σε παραμεθόριο περιοχή, για επικίνδυνη εργασία και αλλά- παρότι οι ίδιοι απασχολούνται μόνο σε γραφεία και μόνο για θέματα που αφορούν τα δικαιώματα των εργαζομένων

καλά μου'λεγε η μαμά μου να γίνω συνδικαληστής :p

καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε δεν υπάρχει όριο στη βλακεία... νέο παιδί 25 χρονών, γιατρός και προσπαθεί να μας πείσει πως ο Αρτέμης Σώρρας έχει τις περιβόητες μετοχές της «Τράπεζας της Ανατολής» αξίας 600 δις και δεν τον αφήνουν να σώσει Ελλάδα και Κύπρο.

:slap::slap::slap::slap::slap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.