Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μου έφεραν ένα πισί με επεξεργαστή Pentium 640 και κάρτα γραφικών sapphire x800. Λέω, μόλις το φτιάξω να τρέξω κι ένα 3d mark 03 κι ένα aquamark να γίνει τελείως ρετρό η φάση :p

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό με έχει πιάσει με τρελή βαρεμάρα για μαγείρεμα. Μάλλον είναι επειδή πρέπει να χάσω κανα κιλό και έχω σταματήσει να τρώω εκείνες τις γιγάντιες μερίδες που έτρωγα και μετά δεν μπορούσα να κουνηθώ :(

Link to comment
Share on other sites

Μου έφεραν ένα πισί με επεξεργαστή Pentium 640 και κάρτα γραφικών sapphire x800. Λέω, μόλις το φτιάξω να τρέξω κι ένα 3d mark 03 κι ένα aquamark να γίνει τελείως ρετρό η φάση :p

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

οπωτε θες σε τρεχω :hehe:

CPU-Z Validator 4.0

post-3128-1416077896,1453_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μου έφεραν ένα πισί με επεξεργαστή Pentium 640 και κάρτα γραφικών sapphire x800. Λέω, μόλις το φτιάξω να τρέξω κι ένα 3d mark 03 κι ένα aquamark να γίνει τελείως ρετρό η φάση :p

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

πλακα κανεις το 1ο μου πισι με τον ιδιο :baby:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] νομίζω ότι δεδομένων των επικείμενων πολιτικών εξελίξεων αύριο, είναι αμαρτία να απέχεις από το ειδήσεις thread τις κρίσιμες ετούτες ώρες του έθνους. Προτείνω να τελειώσουμε το στοίχημα εδώ. :)

!!!

Τώρα το είδα αυτό κακούργε άνθρωπε, χθες έφυγα από το σπίτι 5 λεπτά μετά την απάντηση στον racer.

Να σου πω την αλήθεια, όσο ήθελα να γράψω κάτι (και ήταν πολλά, και καταράστηκα πολλές φορές την Εμμανουέλα), άλλο τόσο στεναχωρέθηκα που καμία κουβέντα δεν έγινε στις ειδήσεις πάνω στο θέμα.

Δεν βλέπω το νόημα να γραψω κάτι τώρα, μόνο "flame" μπορεί να φέρει χωρίς λόγο, και το στοίχημα συνεχίζεται, i am a man of my words, όχι σαν κάτι άλλους.

Θα μου επιτρέψετε όμως να κάνω ένα και μόνο ένα πολιτικό σχόλιο έστω σε αυτό το νήμα.

Έγινε "Πρόταση δυσπιστίας κατά της Κυβέρνησης από τον ΣΥΡΙΖΑ", και το μεγαλύτερο ποσοστό εδώ και στην Ελλάδα δυσπιστεί με αυτή την κυβέρνηση, δεν έγινε "Πρόταση ανάληψης της κυβέρνησης από τον ΣΥΡΙΖΑ" όπως πήγαν να περάσουν όλοι οι βουλευτές της κυβερνήσεως, το οποίο είναι αλλού παπά ευαγγέλιο. Πολλά ψέματα εισακούστηκαν αυτές τις 3 μέρες..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Τί ωραία πέρασα σήμερα!!

Ξύπνησα νωρίς, πήγα για μπάνιο στη Βάρκιζα, έκανα την ηλιοθεραπεία μου, γύρισα χωρίς πολλή κίνηση στο δρόμο, έφαγα και την έπεσα για ύπνο!

Έκανα και κάτι άλλο το απόγευμα, γύρισα, ξανάφαγα και τώρα χαζεύω στο pc μέχρι να την πέσω πάλι για ύπνο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.