Jump to content




DJD

Recommended Posts

στην Ελβετία, ειδικά τις μέρες που βρέχει/χιονίζει, είναι σύνηθες να κρατάνε ανοιχτές τις πόρτες του τραμ οι επιβάτες για να προλάβει να μπει κάποιος επιβάτης που τρέχει να μπει. Κανένα θέμα με τα δρομολόγια δεν έχουν.

Το πες μονος σου

Επισης φανταζομαι εκει θα φευγουν και θα ειναι και στην ωρα τους τα δρομολογια

Γιατι τελευταια φορα που πηρα λεωφορειο περιμενα 45 λεπτα για δρομολογιο που λεει οτι περναει καθε 25

Link to comment
Share on other sites

Το είπες μόνος σου, δεν είναι το πρόβλημα ότι κράτησε την πόρτα για να μπει η κοπέλα, αλλά ότι τα λεωφορεία φεύγουν οπότε τους καπνίσει, και ότι όλοι παρκάρουν όπου τύπος καπνίσει και δεν περνάνε τα λεωφορεία κλπ

Sent from my Find 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το είπες μόνος σου, δεν είναι το πρόβλημα ότι κράτησε την πόρτα για να μπει η κοπέλα, αλλά ότι τα λεωφορεία φεύγουν οπότε τους καπνίσει, και ότι όλοι παρκάρουν όπου τύπος καπνίσει και δεν περνάνε τα λεωφορεία κλπ

Sent from my Find 5 using Tapatalk

Και οι επιβάτες πληρώνουν όποτε τους καπνίσει, να τα λέμε και αυτά:p

Link to comment
Share on other sites

στην Ελβετία, ειδικά τις μέρες που βρέχει/χιονίζει, είναι σύνηθες να κρατάνε ανοιχτές τις πόρτες του τραμ οι επιβάτες για να προλάβει να μπει κάποιος επιβάτης που τρέχει να μπει. Κανένα θέμα με τα δρομολόγια δεν έχουν.

Το πιο tragic είναι ότι περίμενε ~10 sec την κοπέλα και μετά πήγε να αφήσει τον άλλον που ήταν ήδη εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μπήκε μια χαρά... Προσπαθώ απο το πρωι να βάλω ενα παιχνιδι για τον αδερφό μου. Τελικά επειδή δεν επαιζε ανακάλυψα ενα σωρό missing dll κτλ και πάω για φορματ μια που έχει να γίνει καιρό και έχω και χρονο. Με το που ξεκινάει, λέω να πάρω το ταμπλετ να χαζεύω. Το ανοίγω αλλά αυτό δεν ήθελε (brick το φελεκι μου). Factory reset και στη συνέχεια όλα κινέζικα - λογικό αφου απο εκεί το πήρα. Ευτυχώς βρήκα πως να πάω σε αλλη γλώσσα και να μαι τώρα που ποσταρω ενω τελικά κάνω φορμάτ.

Καλη χρόνια ρε!!!

Στάλθηκε από το V972 Core4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους. Εύχομαι το νέο έτος να σας δώσει, δύναμη και κουράγιο για να πραγματοποιήσετε όλα όσα επιθυμείτε με υγεία πάνω απ' όλα.

Να είστε όλοι καλά!!! Ταξιδάκι αναψυχής σε 2 ώρες για Εδιμβούργο. Τα λέμε σε 5 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην κουζινα στην δουλεα φτιαχνω φραπε τον κανω μπομπα βαζω ενα παγακι και χυνετε στον παγκο... μπαινει ενας συναδελφος και μου λεει

"οπα τι βλεπω, τον εφτιαξες οπως το πεινω..."

και του απανταω

"ναι 'χυμενο...'"

Ηταν διπλα μου και μια κοπελα εμεινε καγκελο...

Καλη χρονια σε ολους παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Πηγαμε να παραδοσουμε τα κλειδια του σπιτιου.

Φυσικα πηρα μαρτυρες μαζι μου.

Τραβηξα φοτο του σπιτιου με τη εφημεριδα να φαινεται ημ/μνια κλπ.

Ο ιδιοκτητης δεν λεει να ερθει σε συμφωνια.

Δεν σου παραδιδω τα κλειδια του λεω, το θελω το σπιτι.

Παρε 280ε για το ενοικιο κι παμε να μου κοψεις αποδειξη.

ΔΕΝ ΚΟΒΩ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ αρχισε να φωναζει (το ακουσαν ολοι πολυ καθαρα)

Προφανως ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να κοψει αποδειξη.

Γι'αυτο και δεν ερχεται να υπογραψει το χαρτι, αν ειχε υπογραψει θα τον σκιζαμε.

Φωναζει ο κλεφτης να φοβηθει ο νοικοκυρης ειναι η φαση.

Αν κανει πως σηκωνει κεφαλι να κανει *******.

Τοτε μηνυση για απατη στον π00στη.

Καταγγελια στη δεη (ο πινακας δεν εχει καν ρελε διαφυγης)

Καταγγελια που το ασανσερ δεν εχει κανει συντηρηση εδω και 18μηνες.

Η μλκια ειναι πως δεν εχω το τηλ του γειτονα που εμενε διπλα, νυχτα εφυγε αυτος...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!

Μου θύμισες μια φάση από το γραφείο, περίπου 2004 ήταν...

Καθόμασταν και δουλεύαμε και στη θέση δεξιά μου καθόταν μια κοπέλα. Τότε δουλεύαμε υπερωρίες και είχαμε ψιλοσαλέψει από την πολλή δουλειά, οπότε ό,τι εντολή δίναμε στο AutoCAD, την ψιθυρίζαμε ασυναίσθητα. Σε κάποια φάση ήθελα να κλείσω το σχέδιο που δούλευα, οπότε πάτησα το "χ" πάνω δεξιά και έβγαλε το παράθυρο με το μήνημα "Do you want to save? YES/NO". Πάτησα "NO". Όλο μαζί ακούστηκε χί-νο.

Γυρίζει με γουρλωμένα μάτια προς το μέρος μου η κοπέλα και μένει!

Link to comment
Share on other sites

ναρκωτικά θέλει να σου πουλήσει μάλλον

ολόκληρη σπείρα εμπόρων πρέπει να έχω μέσα στο κουτί μάλλον σφυρίζει και το τροφοδοτικό .... καιρός να πάρω καινούργιο :wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.