Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μου έχει μείνει από μικρός το τραύμα από τα βασανιστήρια που μας έκαναν στο σχολείο όταν μας πήγαιναν με το ζόρι εκκλησία :p

Τόσο κακός δηλαδή?? :p

Αντί να με παροτρύνεις σε κανένα (ελαφρύ) βασανιστήριο τύπου BSDM να το βουλώσω με χαμόγελο, μου προτείνεις έναν χώρο που (α) ούτε εσύ ανήκεις ιδεολογικά, και (β) έχει περισσότερες πιθανότητες (λόγω ηλικίας) να συναντήσω ανθρώπους που θα μου πιάσουν την πάρλα για τρικυμίες?

Μου επιτρέπεις να σου κάνω ένα αστείο? :p

Link to comment
Share on other sites

12:45

Όχι στην Ιρλανδία.

Μου έχει μείνει από μικρός το τραύμα από τα βασανιστήρια που μας έκαναν στο σχολείο όταν μας πήγαιναν με το ζόρι εκκλησία :p

Το μεγαλύτερο τραύμα να υποθέσω ότι ήταν η μία ώρα χαμένου μαθήματος? :p

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει μείνει από μικρός το τραύμα από τα βασανιστήρια που μας έκαναν στο σχολείο όταν μας πήγαιναν με το ζόρι εκκλησία :p

εμένα που με είχε πείσει η γιαγιά μου ότι το πνεύμα του χριστού με βλέπει συνέχεια και τα είχα κλάσει πάνω μου. καθόμουν μόνος μου και κοιτούσα πέρα δώθε. τρομάρα σου μιλάω τώρα

Link to comment
Share on other sites

Δεν αφήνετε τις φλυαρίες, τα ποδήλατα, τα βιντεοπαιχνίδια και τη φαγωμάρα να περάσετε από το θέμα με την κοπή της πίτας να σχολιάσετε τις φωτογραφίες;;

Τσάμπα με έβαλε κάποιος και τις ανέβασα;

τουλάχιστον γλύτωσα το ban

Link to comment
Share on other sites

Όλοι πήραν δώρα εκτός από τους μ@λάκες. Ξέρετε, αυτούς με την ταμπέλα. Πηγαδοκατουρήσαμε εμείς! :p

Καλώ όλους τους μπλε, πορτακαλι και πράσινους σε απεργία διαμαρτυρίας απέναντι στην πολιτική των μπορντοροδοκόκκινων :hehe:

Λες και μιλάω για power rangers ακούγεται

:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.