Jump to content




DJD

Recommended Posts

Φερτε καμερες, ποπ κορν και κρυψτε τα παιδια σας.. θα παω απο κει....

Καλημέρα σας.

Κατόπιν χθεσινής τηλεφωνικής μας επικοινωνίας σας επισυνάπτω εικόνες από το χτύπημα αλλά και από το custom training που υπήρχε και εξακολουθεί να υπάρχει μέσα στη συσκευή.

Η διαγραφή του αλλά και η επεξεργασία του είναι αδύνατη.

Τη στιγμή που πατά τη επιλογή Do workout η συσκευή είτε δεν κάνει τίποτα είτε κάνει επανεκκίνηση.

Ημ/μνια αγοράς συσκευής είναι 3/5/2014 και η αγορά έγινε από χχχ.

Η απόδειξη αγοράς είναι στη διάθεση σας εφόσον χρειαστεί.

Επίσης επισυνάπτω το s/n της συσκευής η οποία είναι δηλωμένη στο όνομα μου.

Μετά τιμής

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ

Καλησπέρα κύριε ΠΑΠΑΡΕ το ρολόι σας πρέπει ναι μας το φέρεται με το αποδεικτικό αγοράς για έλεγχο, για να μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα. Ο χρόνος ελέγχου είναι 7 εργάσιμες ημέρες και δεν υπάρχει καμία χρέωση λόγο εγγύησης.

Στη διάθεση σας για οιαδήποτε απορία

Για το τεχνικό τμήμα

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ

Καλησπέρα και πάλι.

ΠΡΟΦΑΝΩΣ η λύση του έλεγχου 7 ΕΡΓΑΣΙΜΩΝ ημερών δεν με εξυπηρετεί.

Για τον λόγο αυτό έγινε αποστολή των εικόνων στο τεχνικό σας τμήμα για να μπορέσετε να με εξυπηρετήσετε άμεσα.

Να σας υπενθυμίσω πως δεν έχουν περάσει 10 μέρες από την αγορά του προϊόντος.

Το προϊόν αποκτήθηκε για συγκεκριμένο σκοπό (αφενός τη χρήση του) και όχι για να παραμείνει στο τεχνικό σας τμήμα για ένα τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα.

Αναμένω μια πιο βολική και πιο ΑΜΕΣΗ εξυπηρέτηση και εν ανάγκη άμεση αντικατάσταση του προϊόντος.

Μετά τιμής

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ

Ο μέγιστος χρόνος αναμονής για τον έλεγχο είναι 7 εργάσιμες ημέρες. Πριν από οποιαδήποτε ενέργεια το ρολόι σας θα πρέπει ελέγχει από τεχνικό και δυστυχώς δεν μπορούμε να επιταχύνουμε τις διαδικασίες .

Στη διάθεση σας για οιαδήποτε απορία

Για το τεχνικό τμήμα

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ

Αυριο το πρωι θα ειμαι εκει.

post-4643-1416078397,3352_thumb.jpg

post-4643-1416078397,6031_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φερτε καμερες, ποπ κορν και κρυψτε τα παιδια σας.. θα παω απο κει....

Καλημέρα σας.

Κατόπιν χθεσινής τηλεφωνικής μας επικοινωνίας σας επισυνάπτω εικόνες από το χτύπημα αλλά και από το custom training που υπήρχε και εξακολουθεί να υπάρχει μέσα στη συσκευή.

Η διαγραφή του αλλά και η επεξεργασία του είναι αδύνατη.

Τη στιγμή που πατά τη επιλογή Do workout η συσκευή είτε δεν κάνει τίποτα είτε κάνει επανεκκίνηση.

Ημ/μνια αγοράς συσκευής είναι 3/5/2014 και η αγορά έγινε από χχχ.

Η απόδειξη αγοράς είναι στη διάθεση σας εφόσον χρειαστεί.

Επίσης επισυνάπτω το s/n της συσκευής η οποία είναι δηλωμένη στο όνομα μου.

Μετά τιμής

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ

Καλησπέρα κύριε ΠΑΠΑΡΕ το ρολόι σας πρέπει ναι μας το φέρεται με το αποδεικτικό αγοράς για έλεγχο, για να μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα. Ο χρόνος ελέγχου είναι 7 εργάσιμες ημέρες και δεν υπάρχει καμία χρέωση λόγο εγγύησης.

Στη διάθεση σας για οιαδήποτε απορία

Για το τεχνικό τμήμα

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ

Καλησπέρα και πάλι.

ΠΡΟΦΑΝΩΣ η λύση του έλεγχου 7 ΕΡΓΑΣΙΜΩΝ ημερών δεν με εξυπηρετεί.

Για τον λόγο αυτό έγινε αποστολή των εικόνων στο τεχνικό σας τμήμα για να μπορέσετε να με εξυπηρετήσετε άμεσα.

Να σας υπενθυμίσω πως δεν έχουν περάσει 10 μέρες από την αγορά του προϊόντος.

Το προϊόν αποκτήθηκε για συγκεκριμένο σκοπό (αφενός τη χρήση του) και όχι για να παραμείνει στο τεχνικό σας τμήμα για ένα τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα.

Αναμένω μια πιο βολική και πιο ΑΜΕΣΗ εξυπηρέτηση και εν ανάγκη άμεση αντικατάσταση του προϊόντος.

Μετά τιμής

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ

Ο μέγιστος χρόνος αναμονής για τον έλεγχο είναι 7 εργάσιμες ημέρες. Πριν από οποιαδήποτε ενέργεια το ρολόι σας θα πρέπει ελέγχει από τεχνικό και δυστυχώς δεν μπορούμε να επιταχύνουμε τις διαδικασίες .

Στη διάθεση σας για οιαδήποτε απορία

Για το τεχνικό τμήμα

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ

Αυριο το πρωι θα ειμαι εκει.

Λοιπόν παιδιά, αυτή είναι η στιγμή που όλοι οι Polonos fans περιμένατε. Ξέρετε που θα είναι και πότε θα είναι.

Ως εκ τούτου, μεθαύριο περιμένω βίντεο από την όλη σκηνή, με τουλάχιστον τρικάμερο, (συν την GoPro - POV από το κεφάλι του Polonou...).

Επίσης προτείνω η ταινία να πουληθεί και τα έσοδα να πάνε στον Λάμπη. Τα χρήματα για τις άδειες και όλα τα διαδικαστικά θα βγούν από τα εισητήρια της "παράστασης" που θα μοιράζει ο Hydra έξω από το τεχνικό τμήμα του Garmin seller.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο δυο τηλεφονα και παρουσιαση των γαλλικων μου.

ΜΟΛΙΣ με καλεσε ο διευθυντης και παρακαλεσε να περασω σημερα για αντικατασταση με ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ

Παω αμα θελετε ελατε.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τι να κάνουμε; Τον καβγά θέλαμε live, όχι το κόψιμο παραστατικών :TD:

Ρε Wizard!, γιατί δεν βάζεις τον Polono να σε βοηθήσει με τον ΟΤΕ και το ιντερνετ σπίτι σου? :p

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει Θωμά αν άρχισες να φοράς φούστα να μας το πεις και εμάς...

Κι οτι σου εστελνα ΠΜ να μη ψαχνεις τις ζαρτιερες σου, τις αφησες χθες σπιτι μου.-

Γιατί μου έβαλαν εδώ και 1.5 μήνα :rofl:

Αφου σε βοηθησα να τους κραξεις στο fb :D

post-4643-1416078397,7837_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.