Jump to content




DJD

Recommended Posts

οφουυυυυ αλλος τερμινεητορ μας βρηκε....:help1:

Είχε ρίξει όμως ατακάρες το παιδί. Ψέμματα?

ρε guys γιατί δεν κάνετε ένα τσατ ή γιατί δεν τα λέτε μέσω skype/viper/whatsapp;;

just saying..

Στο skype/viber/whatsapp δεν μαζεύεται εύκολα αρκετός κόσμος από thelab.

Ένα chatbox θα ήταν μια πολύ καλή εναλλακτική αλλά δυστυχώς τώρα που τα κρούσματα τύπου nicoc89 αυξάνονται, πολλοί θα δώσουν αρνητική ψήφο :p

Link to comment
Share on other sites

Είχε ρίξει όμως ατακάρες το παιδί. Ψέμματα?

Στο skype/viber/whatsapp δεν μαζεύεται εύκολα αρκετός κόσμος από thelab.

Ένα chatbox θα ήταν μια πολύ καλή εναλλακτική αλλά δυστυχώς τώρα που τα κρούσματα τύπου nicoc89 αυξάνονται, πολλοί θα δώσουν αρνητική ψήφο :p

γουειτ γουτ? γάτ ντου γιου μην μπράχ? :drool: αμα μπει chat θα ειμαι συχνά μέσα :happy2::happy2::jump1::jump1:

βάλτε βάλτε βάλτε βαααααααααααααααλτεεεεεεεεε:yes4::yes4:

Link to comment
Share on other sites

αμα μπει chat θα ειμαι συχνά μέσα :happy2::happy2::jump1::jump1:

βάλτε βάλτε βάλτε βαααααααααααααααλτεεεεεεεεε:yes4::yes4:

ΓΙΑ ΑΥΤΟ δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να το βάλουν.

άσε που είπαμε αρκετοί είναι και κάποιας ηλικίας. πως θα ανταπεξέλθουν στις ζωηρές απαιτήσεις των παιδιών? για spammer επιπέδου terminator ειδικά, δεν πρόκειται να την βγάλουν καθαρή

[MENTION=51]jax7480[/MENTION] παίζει να κάνεις ένα update στο ανάλογο topic σχετικά με το note 3? Αν μετά από τόσο καιρό άλλαξε κάτι ή οι εντυπώσεις παρέμειναν οι ίδιες.

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=129]Chosen[/MENTION] [MENTION=5217]felix[/MENTION] [MENTION=699]ΝTG[/MENTION] [MENTION=403]crmaris[/MENTION] και λοιποί...

Πόση ομορφιά μπορεί να κρύβει ένα τόσο δα πραγματάκι...

Samsung XP941 M2 512GB

730-albums185-picture29864.jpg

Αυτά τα M2 θα μου κλείσουν το σπίτι :(

Τώρα πρέπει να αγοράσω new test system με νέα μητρική και να ξαναπάρω από την αρχή μετρήσεις!!!!!!!!!!!

Σκότωμα :(

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα M2 θα μου κλείσουν το σπίτι :(

Τώρα πρέπει να αγοράσω new test system με νέα μητρική και να ξαναπάρω από την αρχή μετρήσεις!!!!!!!!!!!

Σκότωμα :(

Μπα δεν παίζει. Πήρα και έναν PCIexpress 3.0 X4 adapter και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν παίζει. Πήρα και έναν PCIexpress 3.0 X4 adapter και τέλος.

και εγώ το σκέφτομαι για προς τα εκεί γιατί και χρήμα δεν παίζει τώρα και το πιο σημαντικό χρόνος για τις μετρήσεις. Αν θες στείλε σε πμ από που τον πήρες για να πάρω και εγώ έναν (αν παίζει οκ ο δικός σου φυσικά :D)

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΑΥΤΟ δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να το βάλουν.

άσε που είπαμε αρκετοί είναι και κάποιας ηλικίας. πως θα ανταπεξέλθουν στις ζωηρές απαιτήσεις των παιδιών? για spammer επιπέδου terminator ειδικά, δεν πρόκειται να την βγάλουν καθαρή

ποιος ειναι αυτός ο terminator ? :laughing::laughing::laughing::laughing:

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να έχεις φιλίες με τον αντμιν του σαιτ για να τον μάθεις....

κάποιος χακάρει το λογαριασμό μου και ποστάρει και λέει οτι ειναι η γυναίκα μου

τέλος πάντων , τον ξέρω προσωπικά αλλα δεν ξέρει ποιος ειμαι εδω μέσα. Δεν μ αρέσει να έχω βύσματα , έχουμε κ μια μαγκιά

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, μιλήσαμε. Και τί κατάλαβα; Τα πράγματα δε θα γίνουν όπως πριν. Σκατά τα έκανα........:hm:

δεν ξέρω τι λες και με ποιον μίλησες αλλα μπορώ να σου προσφέρω την συμβουλήμ

πες μου τι και πως γιατι ειμαι περίεργος και για αντάλαγμα θα σε δώσω τη συμβουλήμ :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.