Jump to content




DJD

Recommended Posts

διαβάζω στο fb και σε άλλες βλακείες μια είδηση με τον τίτλο

"Είναι 16 ετών και έχει το μεγαλύτερο στήθος στον κόσμο"

πατάω σαν κλασικό άντρας να δω και τι βλέπω ότι αυτή που εμφανίζεται στις εικόνες είναι από τα κορίτσια του Farang Ding Dong ...

τώρα , πόσο καλό η κακό είναι που το ξέρω δεν έχω ιδέα :beer:

φωτογραφίες δεν βάζω γιατί θα έρθει καμπάνα :boxed:

Link to comment
Share on other sites

το άλλο το είπα με τους καραγκιόζηδες Έλληνες με βλέπει ένας να έρχομαι σε ανηφορικό δρόμο (1η ταχύτητα 5εώς 10 km)

σχολείο δίπλα, αυτός έξω από το αυτοκίνητο δίπλα από την πόρτα χωρίς να κάνει συμπτώματα για να μπει μέσα jeep παρκαρισμένος απλά κάθεται

πάνω στο πεζοδρόμιο θυμάται να μπει όταν έφτασα στο μισό μέτρο ανοίγει τέντα την πόρτα και χώθηκε μέσα , μέχρι να πατήσω φρένο η πόρτα του

είχε φτάσει στο δεξί φτερό (επαφή θα σας γελάσω μπορεί ναι μπορεί και όχι το λέω αυτό γιατί είδα ένα μικρό σημαδάκι πολύ μικρό ) ...

Δεν θα βάλουμε μυαλό ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :jump:

edit

κάποιος φούστης πρέπει να μου έχει ματιάσει τα φτερά !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

μαγκα μου , εγω παντος με την Μ@ ΚΙ@ που τους δερνει , σκεφτομαι να κουβαλαω μαζι μου 2-3 πετρες . Χθες παραλιγο να χτυπησω με εναν σκατοταριφα , ο τυπος να ειναι τουλαχιστον 60-70 ...στο ενα χερι τσιγαρο και κλασσικα να το εχει εξω απο το παραθυρο και με το αλλο να προσπαθει να στριψει ...

μιλαμε για τοση αχρηστηλα που σε δρομο με 2 λωριδες , το αμαξι του εποιασε σχεδον και τις 2 για να παρει την στροφη .

στο τσακ προλαβα να φρεναρω

Link to comment
Share on other sites

μαγκα μου , εγω παντος με την Μ@ ΚΙ@ που τους δερνει , σκεφτομαι να κουβαλαω μαζι μου 2-3 πετρες . Χθες παραλιγο να χτυπησω με εναν σκατοταριφα , ο τυπος να ειναι τουλαχιστον 60-70 ...στο ενα χερι τσιγαρο και κλασσικα να το εχει εξω απο το παραθυρο και με το αλλο να προσπαθει να στριψει ...

μιλαμε για τοση αχρηστηλα που σε δρομο με 2 λωριδες , το αμαξι του εποιασε σχεδον και τις 2 για να παρει την στροφη .

στο τσακ προλαβα να φρεναρω

Τράκαρα με ταρίφα (73ών, πως έκανε ανανέωση το δίπλωμα, πάει και παραπάνω; ) όταν έκανε αναστροφή αφού "δεν απαγορεύεται" και σταμάτησε στην λωρίδα μου. F yeah.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο 07:00 επιδιόρθωση διαφραγματος στην μυτη... χειρουργείο, ναρκωση (φακ γιεα), κλπ κλπ

Το χειροτερο ειναι οταν σου αφαιρουν απο την μυτη τις γαζες :nothing:... Καλο κουραγιο και 'αερατος' σου ευχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.