Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

ΘΑ πέθαινα για να ξαναδώ το video με τον ποδηλάτη να είναι Ελληνάρας

Ξέχνα το "Ελληνάρας". Εάν ήσουν ο ποδηλάτης τι θα είχες κάνει? Εγώ θα τον βούταγα από το γιακά πιθανότατα. Μ' αρέσει που κατέβηκε να ζητήσει και τα ρέστα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατέβηκε να φάει κουτουλιά, κατέβηκε να ρωτήσει γιατί ο άλλος του χτύπησε το αυτοκίνητο.

Δεν χρειάζεται πάντα να γαμά** και να δέρνουμε.

Τα παιδιά ήταν απλή απόδειξη πως μπορείς να βρεις την λύση και χωρίς να πεθάνει ένας απο τους 2.

Στην Ελλάδα θα τον είχε πατήσει κανονικά αυτή είναι η διαφορά γιατί εδώ δεν υπάρχει παιδεία.

Και πριν μου πει κανείς που δεν με ξέρει για το ποδήλατο, έκανα ΠΟΛΥ ποδήλατο με το Γομάρι και όχι μόνο για 2+ χρόνια Αθήνα και επαρχία πριν φύγω.

Link to comment
Share on other sites

αν τον ειχε βαλει απο κατω θα λεγαμε το λακαμα το πατησε το παλικαρι,

οκ καταλαβα ειμαι αγρικος

Λατρεύω τις γενικεύσεις και το γεγονός πως είσαι αγροίκος, είναι αρετή είναι αυτογνωσία λέγανε οι αρχαίοι, αλλά από εκεί και πέρα, το σκηνικό δεν έγινε με αμέριμνο ποδηλάτη που ενώ πήγαινε στην δουλειά του, πέρασε χάρος μεθυσμένος και τον πάτησε και τον σκότωσε.

Εικάζω είδες το βίντεο και μπορείς να αντιληφθείς την διαφορά της μιας κατάστασης απο την άλλη έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορούσα να καταλάβω γιατί ο γιατρός μου έγραψε συνταγή για LSD για το πρόβλημα της δυσκοιλιότητάς μου, μέχρι που άρχισε να με κυνηγάει ένας τεράστιος δράκος και χέστηκα πάνω μου.

Link to comment
Share on other sites

- Τι διαβαζεις εκει?

- Ενα περιοδικο...

- Ποιο?

- Το Marie Claire!

- Ωχ ετσι φωναζε η γιαγια μου την γειτονισσα καθε πρωι στο χωριο... "Μαριιιιιιιι Κλεεεεεεεεεεεερ δεν θα'ρθς να πιουμ καφε μαριιιιι???"

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορούσα να καταλάβω γιατί ο γιατρός μου έγραψε συνταγή για LSD για το πρόβλημα της δυσκοιλιότητάς μου, μέχρι που άρχισε να με κυνηγάει ένας τεράστιος δράκος και χέστηκα πάνω μου.

Εγγονός: - Ρε Γιαγιά, είδες μήπως τα χάπια μου; Γράφανε LSD απέξω...

Γιαγιά: - Mάμησε τα τα χάπια, ρε! Τους πράσινους δράκους στην κουζίνα τους είδες;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.