Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Σπαζοκεφαλιά.. το έχω κοιτάξει τρεις φορές, για δώσε εξηγήσεις, σκέφτηκα ότι απλά είναι ξαπλωμένα τα τουβλάκια και τα στυλό στο τραπέζι αλλά δεν βγαίνει...
για βοήθεια :

LW399.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σπαζοκεφαλιά.. το έχω κοιτάξει τρεις φορές, για δώσε εξηγήσεις, σκέφτηκα ότι απλά είναι ξαπλωμένα τα τουβλάκια και τα στυλό στο τραπέζι αλλά δεν βγαίνει...

Λογικά το μπροστά δεξιά όρθιο τουβλάκι και ο μπροστά σκύλος είναι κομμένα στο σημείο από το οποίο πίσω τους φαίνονται τα πίσω κομμάτια.

Μαζί με την θέση οπτικής που το βλέπεις, δημιουργεί αυτήν την ψευδαίσθηση.

Link to comment
Share on other sites

DMCA

id love to just say go to hell

but I guess I can't

so firstly im a lazy S,O,B and if you send me a long winded email you will find out just how lazy I can be

keep it short and to the point

Skip the legal Jargon I wont understand it anyway

Torrents

give me the server IP and the file name

ill do a quick scan of the server delete the file and email the Client

DON'T bother asking for Client info (not gona happen)

File Hosting

Point it out and I will gladly shut it down

just kills the server performance for other clients anyway

Website DMCA

frankly people have been emailing me about things I never even thought of

im not going to waist time trying to list every sic thing people do

if you want something stopped just email me and odds are ill agree with you

don't bother me about a warez site unless it's actually hosting the files

it's not against my Datacenters rules if no files are on the server

and frankly I like warez

dmca@giga-rdp.in

make sure you put DMCA in the subject

http://giga-rdp.in/dmca.htm

Link to comment
Share on other sites

Λογικά το μπροστά δεξιά όρθιο τουβλάκι και ο μπροστά σκύλος είναι κομμένα στο σημείο από το οποίο πίσω τους φαίνονται τα πίσω κομμάτια.

Μαζί με την θέση οπτικής που το βλέπεις, δημιουργεί αυτήν την ψευδαίσθηση.

What's up dog? :rubik:

Link to comment
Share on other sites

Σπαζοκεφαλιά.. το έχω κοιτάξει τρεις φορές, για δώσε εξηγήσεις, σκέφτηκα ότι απλά είναι ξαπλωμένα τα τουβλάκια και τα στυλό στο τραπέζι αλλά δεν βγαίνει...

Τα δύο μπροστινά τουβλάκια είναι κολλημένα στο κάθετο και τον στυλό. Μετά είναι θέμα γωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Σπαζοκεφαλιά.. το έχω κοιτάξει τρεις φορές, για δώσε εξηγήσεις, σκέφτηκα ότι απλά είναι ξαπλωμένα τα τουβλάκια και τα στυλό στο τραπέζι αλλά δεν βγαίνει...

Easy, βάζεις την φωτογραφική μηχανή σε τρίποδο, παίρνεις 2 ή 3 φωτό καθώς χτίζεις τον κύβο, και μετά κάνεις μερικά crop/copy/paste στο mspaint.

το μπροστά δεξιά όρθιο τουβλάκι και ο μπροστά σκύλος είναι κομμένα στο σημείο από το οποίο πίσω τους φαίνονται τα πίσω κομμάτια.
Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Έχει θέσει άλλα όρια στην έννοια της βλακείας. Δε παίζεται το παλικάρι.

Οκ, μένω Αγγλία, αλλά ΠΟΙΟΣ ΣΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ?
αυτό ακριβώς είναι

Μιας που τον αναφέρατε.

Τον εχει πάρει το μάτι μου 2 φορές, μια Χριστούγεννα και μια Πάσχα. Συν άλλη μια που είδα εκπομπή του λόγω ενός καλεσμενου. Οι εντυπώσεις μου ουδετερες.

Για επιχειρηματολογηστε μου λίγο το negative criticism (γιατί δεν είναι το πρώτο post για τον συγκεκριμένο παρουσιαστη) που επικρατεί.

Θενξ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.