Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

The Event--> meeeh . Δοκιμασε το House of Lies: Καλουτσικο θα το ελεγα. Σε φαση τρωω και βλεπω κατι πολυ ανετα που με κανω και γελαω.

Hint: Εχει και τον [MENTION=1498]SLN[/MENTION] σε παιδικη ηλικια !

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, αλλά αν δεν έχει ένα closure δεν λέει και πολύ. :hm:

Nαι τρως ξενερα τρελη (πχ η κοπελια μου ακομα κραζει για το κοψιμο του KYLE XY) και εγω για το κοψιμο του Pushing Daisies.

Link to comment
Share on other sites

Απο τα πιο απαραδεκτα επισοδεια το χτεσινο του top gear, και ενδεικτικο για το πολυ χαμηλο πλεον επιπεδο της σειρας. Ακριβυνε η παραγωγη, επεσε η ποιοτητα κατακορυφα. Ειδαν οτι πουλαει το cocking about και το τραβηξαν απο τα μαλλια σε σημειο που δεν ειναι καν αστειο πλεον.

quoted for truth.

Link to comment
Share on other sites

Broadwalk τα σπάει αγάπη,

Ακου το πρόβατο, πάντα κάνει ντελίβερ!

Άμα σου άρεσε η σειρά θα ήξερες ότι τη λένε Boardwalk. :p

Πέρα από την πλάκα αρκετά καλή σειρά που πιάνει το στυλ της εποχής, αλλά νομίζω ότι κάτι της λείπει.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο και το 2ο επεισοδιο του Σπαρτακου! Εχει βγει και το 3ο....

Βγηκε και νεο επεισοδιο Walking Dead!!!

Tελειωνει και αλλη μια πολυ καλη σεζον The Wire, η 4η!

Link to comment
Share on other sites

Άμα σου άρεσε η σειρά θα ήξερες ότι τη λένε Boardwalk. :p

Πέρα από την πλάκα αρκετά καλή σειρά που πιάνει το στυλ της εποχής, αλλά νομίζω ότι κάτι της λείπει.

ινε προει!!! λοιπυσουμαι

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιοι από εσάς παρακολουθούν το Homeland, αλλά εγώ αφού έκλεισα την πρώτη season λέω να το παρατήσω. Αδικαιολόγητα μεγάλα αργά επεισόδια, εκνευριστικές ερμηνείες, άθλια μουσική επένδυση. Ο μόνος λόγος που την είδα ήταν γιατί το κεντρικό σενάριο του είχε καλή βάση.

Link to comment
Share on other sites

The Walking Dead - Μέτριο προς καλό επεισόδιο. Με πολύ καλό τέλος.

3 παρατηρήσεις έχω.

1) Η κλαψοmούνα στην αρχή του επεισοδίου που πάει και αγγαλιάζει τη μάνα της. Έπρεπε να την αφήσουνε να τη φάει τη βλαμμένη.

2) Ο Rick στο τέλος που πυροβολάει τους άλλους δύο. Πολύ ωραία σκηνή.

3) Το τέλος αφήνει πολύ ενθαρρυντικά στοιχεία για το μέλλον της σεζόν. Διότι αυτοί που πέθαναν είπαν ότι έχουν και άλλους μαζί τους, οι οποίοι σίγουρα θα τους αναζητήσουν. Πιθανότατα θα παιχτεί power clash μεταξύ των δύο ομάδων. Ομολογώ έξυπνος τρόπος για να κινήσουν το ενδιαφέρον των θεατών (από το να κάθονται να κλαψουρίζουν και ψάχνουν τη Sofia είναι πολύ καλύτερο), συνδυάζοντας το χαμηλό κόστος καθώς δε χρειάζεται να δείχνουν πολλά zombies.

Link to comment
Share on other sites

Όντως, από την μέση και πέρα ήταν αρκετά καλό το the walking dead ep08.

Το αυτοκίνητο που έφερε τούμπες η γκαστρωμένη, που το βρήκαν; Δεν το θυμάμαι. Μάντρα αυτοκινήτων την έκαναν τη φάρμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.