Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑ

Sure thing.

Τι έκαναν λέει; Τι μ@λάκες είναι. Τώρα είδα ότι το έκοψαν. Τρελή νουάρ κωμωδιοκαλτιά. Με έναν καταπληκτικό Ted Danson.

Ναι το εκοψαν το δεκεμβριο (?)

~1 μυριο ειχε κοινο....

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

ΑΜΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΤΟ ΙΜDB

NA TO ΔΩ ΤΟΤΕ.

:hehe:

Ειπα εγώ να το δει sony και καλά λόγω της βαθμολογίας;;; Την άποψη μου είπα, μιας και βρίσκομαι στην 4η σεζόν. Αλλά και η τοσο υψηλή βαθμολογια συνήθως λέει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Ειπα εγώ να το δει sony και καλά λόγω της βαθμολογίας;;; Την άποψη μου είπα, μιας και βρίσκομαι στην 4η σεζόν. Αλλά και η τοσο υψηλή βαθμολογια συνήθως λέει κάτι...

Αν μπει πχ ο αστροβλαβος και πει ΒΟΤ ΔΕΣ ΑΥΤΟ για αυτο και για αυτο και για αυτο το λογο δεν θα τον αγνοησω.

Αγνοω ΠΑΝΤΑ ονομα/βαθμο.

Οι βαθμοι δεν μου λενε τιποτα γενικα.

Πχ το Kung Pow εχει απαισιοτατο βαθμο και ομως ειναι απο τα πιο ξεκαρδιστικα πραγματα που εχουν γυριστει ποτε των ποτων.

Link to comment
Share on other sites

Ας μπω κι εγώ σφήνα. :p

Στις κωμωδίες δυστυχώς τα πράγματα δεν είναι απλά. Σε άλλους βγάζει γέλιο η χ σειρά, σε άλλους η ψ. Όσο καλό να είναι το καστ, όσο καλογραμμένη κι αν είναι η σειρά (και ταινία), αν δεν σου βγάλει γέλιο, δεν...

Οπότε η μόνη λύση κατ' εμέ, δοκιμάζεις μερικά επεισόδια και βλέπεις πως πάει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, είδα το πρώτο (διπλό) επεισόδιο του The River.

Αρχικά, πρέπει να πω ότι είναι αρκετά προσεγμένη παραγωγή.

Έχει αρκετά "Ντοκιμαντερίστικο" χαρακτήρα (γυρίζουν ντοκιμαντέρ στη σειρά), σε κάποια σημεία είναι λίγο ανατριχιαστικό (όπως θα έπρεπε) και θεωρώ ότι είναι πολλά υποσχόμενη σαν σειρά.

Νομίζω βρήκα τον αντικαταστάτη του Fringe, σε περίπτωση που διακοπεί :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Yep.

Γενικα το φετινο δεν εχει AWESOME "regulars" skit-ακια.

Αλλα δεν εχω δει επεισοδιο που να μην γελασα.

Α στο παραπανω εχει και NICHOLAS CAGE E:p

καλο skit απο το παραπανω-κακη ποιοτητα-

[ame]

[/ame]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω νέα μικρή κωμική σε μεγάλη ποσότητα, ποια από τις παρακάτω προτείνετε;

It's Always Sunny in Philadelphia

Arrested Development (αν και είναι μόλις 4 κύκλοι)

The Office

Μιας και θες ποσότητα, δες το Office.

Εναλλακτικά, ξεκίνα Community (σαφώς λιγότερα επισόδεια - είναι στα μισά της 3ης season).

Όσον αφορά το 30 Rock, ξεκίνησε καλά, είχε μία ξεκαρδιστική 2η σαιζόν, αλλά πλέον το βλέπω από συνήθεια και σπάνια γελάω...

Και Scrubs. Πολύ γιούχου σειρά, που έκανε τραγική κοιλιά από ενα σημείο και μετά, την τράβηξαν από τα μαλλιά περισσότερο από το Prison Break και το Lost και τελείωσε άδοξα με spin off.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JpZVdAltIhM]Scrubs Every Floating Head Doctor Scene So Far - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zAlrWmX-hYM]Worthless Peons - She's a maniac (Scrubs) - YouTube[/ame]

(ακόμα κλαίω από τα γέλια στην σκηνή που λούζεται με την κανάτα!!!)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.