Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Άψογη όλη η 2η σεζόν του The Killing, ερμηνείες, μυστήριο και αποκαλύψεις. Μου αρέσουν πολύ τα μουντά τοπία του Seattle.

Πολύ καλή και η 2ωρη πρεμιέρα του Falling Skies, με εξελίξεις και στις 2 πλευρές (ελπίζω να μην καταντήσει σαν το Walking Dead).

Link to comment
Share on other sites

κρίνοντας από την 1η σεζόν, δεν περιμένω μεγάλες συγκινήσεις.

Και καλά κάνεις, αφού το κόψανε. :p

Υπάρχουν πολύ καλύτερες σειρές να δείτε, εγώ το Awake το παράτησα στο 3ο - 4ο επεισόδιο.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινήσαμε χθες το GoT, ντάξει είναι υπερπαραγωγή.

Απορία για το πρώτο επεισόδιο:

Στο τέλος ο πιτσιρικάς έπιασε στα πράσα την Βασίλισσα με τον αδερφό της ή κάνω λάθος επειδή δεν έχω συνηθίσει τους χαρακτήρες;

Μην μου απαντήσετε κάτι του στυλ "Δεν είναι όμως αδερφός της!" και μου χαλάσετε τα επόμενα, μόνο το πρώτο έχω δει :p

Link to comment
Share on other sites

Στο σύμβολο του Οίκου House έχει το κηρύκειον του Ερμή, που μπερδεύεται συχνά με τη ράβδο του Ασκληπιού.

Εδώ φαίνεται η διαφορά.

images?q=tbn:ANd9GcRfqLt3cxKNBCc33ZVD7yB35ypOkMK-v3uXAN3itM-VuNZ0vObQKnNwLm1l

Μήπως προσπαθείς να παραπλανήσεις τον κόσμο επίτηδες; Είσαι τίποτα κρυφο-εκπρόσωπος της Νέας Τάξης Πραγμάτων; Όπως με το ρητό του Ισοκράτη στην υπογραφή σου. Τα συμβάντα πληθαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Για να δω το GoT πρέπει να ξέρω...το τσογλ@ν@κι chaotic evil (βλ. ^) πεθαίνει με αποκρουστικό αιματηρό τρόπο? Αν τον έβλεπα στο δρόμο κυριολεκτικά θα τον σάπιζα και ας είναι το καλύτερο παιδί.... :)

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.