Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Τα δυο τελευταία επεισόδια του Last Resort (6 & 7) είναι meh... Αν συνεχίσουν έτσι, θα είναι δικαιολογημένη η απόφαση να τους κόψουν... Μπορεί χειρότερες σειρές να έχουν κρατήσει αρκετές σαιζόν, αλλά επίσης υπάρχουν και καλύτερες σειρές που κοπήκαν στη πρώτη.

Link to comment
Share on other sites

Το Last Resort κατανταει σαπουνοπερα, παιζει να το κοψω πριν ολοκληρωθει γιατι μου φαινεται χανω το χρονο μου. Η ιδεα ειναι ψιλο μαματη αλλα για ακομα μια φορα το γυριζουν σε γτπ διαλογους, κλισε σκηνες, κλισε ερωτες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Βαζω τωρα να δω TWD.

Mia παρατηρηση οσο φορα την Sarah Wayne Callies(Lori).

H τυπισσα εχει βελτιωσει κατα πολυ τις υποκριτικές τις ικανοτητες.

Την θυμαμαι στο prison break και μονο που ανοιγε το στομα της και γουρλωνε τα ματια της, ηθελα να σπασω την οθονη και να καψω τα ηχεια.

Εχει στρωσει πολυ πλεον.

Και παλι ηθελα να τις δωσω σφαλιαρες αλλα επειδη ηταν βλαμενος ο ρολος της.

Link to comment
Share on other sites

Είδα εχτές τα 6-7 απο Homeland S2, και έχω και το 8 καβάτζα για σήμερα...

Αυτό ακόμα κρατάει...

Απο Last resort έχω δει μέχρι το 6 (αυτό δεν είναι με τα χημικά?) αλλά αν το αρχίσουν με έρωτες και ******** θα κάνω retract όλα τα προηγούμενα σχόλια.

Link to comment
Share on other sites

Απο Last resort έχω δει μέχρι το 6 (αυτό δεν είναι με τα χημικά?) αλλά αν το αρχίσουν με έρωτες και ******** θα κάνω retract όλα τα προηγούμενα σχόλια.

Μην δεις το 7 :fist:

Link to comment
Share on other sites

American Horror Story κανείς;
American Horror Story βλεπει κανεις??

Το χουν ξεφτυλισει ολοκληρωτικα στο 2ο season aka "Asylum". Κλασσικα serial killers, ψυχασθενεις, πνευματα και βιαιες δολοφονιες διανθησμενα με πορνιδια μοναχες, τρελους επιστημονες, ραβδισμα οπισθιων, ζομπι, νανοτεχνολογια, ακρωτηριασμους, εξορκισμους, βιασμους και... και εξωγηινους!!!! holy shit! εχουν τερματισει ολα τα κοντερια οι ανθρωποι...:hehe::hehe:

Το 1ο ηταν μακραν καλυτερο...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.