Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Έβαλα να δω GoT s3ep5 και μπήκα lab να γράψω το παρακάτω:

Why are you still dressed?

You know nothing, Jon Snoooooooooooooooooooooooooooooooooo.....

GoT

μπορει να μην ηξερε αλλα το εκανε το θαυμα του με την .....

:p

:hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ακυρώθηκε Breaking Bad και Dexter; Τι λέει;

Απ ότι βλέπω εξηγεί οτι θα παιχτουν τα τελευταια 8 επισόδεια του breaking bad καθως και η τελευταία season του dexter και μετα απ αυτό τέλος.

Edit: με πρόλαβε ο ennia

Link to comment
Share on other sites

Ακυρώθηκε Breaking Bad και Dexter; Τι λέει;

Λέει οτι δεν θα έχει επόμενη season, αυτή που θα παιχτεί φέτος θα είναι η τελευταία.

Το κακό για εμένα ήταν ένα:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AX8fOUM6Tqk]bad news everyone - YouTube[/ame]

...απο την άλλη θα συνεχιστεί το Boondocks οπότε θα βρω εκεί παρηγοριά.

Link to comment
Share on other sites

Dexter όντως έχει ένα τελευταίο κύκλο, το είχαν ανακοινώσει όταν ξεκίνησε ο προηγούμενος.

Επίσης, άλλο ένα κύκλο και τέλος έχουν τα Grey's Anatomy και επιτέλους το HIMYM.

Link to comment
Share on other sites

GoT S3E6

Γύρισε στη μετριότητα μπορώ να πω. Μόνο ο Littlefinger έδωσε ρεσιτάλ.

Edit: Μετά από ένα review αναθεωρώ και λέω ότι βασικά ήταν καλό αλλά όχι τόσο καλό όσο το Εp5.

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Big Band Theory S06 E23..

Πάαααρα πολύ καλό...Το λάτρεψα...

Ξεκίνησα να βλέπω και το : The IT Crowd

Μέτριο,αλλά έχει και τις καλές του στιγμές..

Είναι λίγα τα επεισόδια κάθε Season οπότε νομίζω θα κάτσω να το δω όλο.. Εχω δει τις 2 από τις 4 Seasons

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αρχίζει και μου αρέσει το supernatural τελευταία και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχώ

εμενα παλι αυτη η σεζον δεν μου αρεσει και τοσο......ισως επειδη ειναι η πρωτη που βλεπω σπαστα.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω του ότι έβγαλα όλα τα σχολικά μου χρόνια μαζί του, δεν μπορώ να το κόψω το Supernatural.

Η 8η σεζόν παρά τις αναμενόμενες αποτυχίες της σε κάποια επεισόδια, υπήρξε πολύ καλή και γενικά κοντά στο sense των παλιών (s. 1-2). Το παν καλά τώρα.

Σχετικά με το GEEK WARS, τα επιχειρήματα και στα δύο επεισόδια (PC vs Consoles / LOTR vs GoT) είναι για τον Pi both sides.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το τελευταίο GoT.

Πολυ ωραίο και το προτελευταιο του Arrow. Ελπίζω να κλείσει εξίσου καλά η season.

Ξεκίνησα και IT Crowd. Αρκετά καλό, έχει καλες ατάκες κλπ. Αξίζει, ετσι κι αλλιως είναι λίγο. Δεν πιστευω ομως ότι συγκρίνεται με το TBBT που το συγκρίνουν μερικοί.

Τελος το Touch. Ωραίο σαν συνολο. Αν το τραβουσαν κι αλλο πιστευω θα έκανε κοιλιά.

Επίσης κάπου διάβασα ότι παίζει να επιστρέψει το 24! Παρακαλάω απο τότε που ειχαν πει για ταινία μετα την 8η season και τελικά δεν την κάνανε ποτέ.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.