Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

the wire λίγο καλύτερο απο το shield αλλά και τα 2 είναι εξαιρετικά. Αστυνομικές σείρες είναι, θρίλερ με δράμα, αγωνία, δολοφονίες, πισωμαχαιρώματα, ρουφιάνους, sex, απάτες, ναρκωτικά, λεφτά, διαφθορά, βρισίδια, πρεζόνια, λαδώματα, μαύρους, καρτέλ και όλα τα καλά πράγματα, γιαυτόν που ρώτησε για το ποια σειρά να δεί ολοκληρωμένη. :D

Link to comment
Share on other sites

the wire λίγο καλύτερο απο το shield αλλά και τα 2 είναι εξαιρετικά. Αστυνομικές σείρες είναι, θρίλερ με δράμα, αγωνία, δολοφονίες, πισωμαχαιρώματα, ρουφιάνους, sex, απάτες, ναρκωτικά, λεφτά, διαφθορά, βρισίδια, πρεζόνια, λαδώματα, μαύρους, καρτέλ και όλα τα καλά πράγματα, γιαυτόν που ρώτησε για το ποια σειρά να δεί ολοκληρωμένη. :D

Καλο το shield, το καταφχαριστηθηκα δε λεω

και θα γουσταρα χαλαρα ακομα ενα κυκλο

αλλα ειναι δυο κατηγοριες κατω απο το wire οπως και να το κανεις

παιζει πολυ τρυπα στο σεναριο και τραβηγμα απο τα μαλλια επειτα για να τα μπαλωσουν

ειναι σιγουρα παντως ανω του μεσου ορου αλλα οχι στην κορυφη Ιmho.

(εχει και δυο τρεις χαρακτηρες που μπαινουν χαλαρα στο πανθεον των πλεον εκνευριστικων πρωταγωνιστων ever)

Link to comment
Share on other sites

το shield το ξεκίνησα 2 βδομάδες μετά το the wire. δεν κατάφερα να ασχοληθώ πάνω από 3-4 επεισόδια.

εχε υποψιν οτι πολλοι δεν θελησαν να δουν και το wire μετα απο τα πρωτα 2-3 επεισοδια

οποτε κανε την καρδια σου πετρα και δωσε και στο shield μια ευκαιρια

απλα μην μπεις στη διαδικασια συγκρισης οσο το βλεπεις.

Link to comment
Share on other sites

έχω δει το Shield παλιότερα και τώρα βλέπω το wire. έχω δει την 1 season και μέχρι στιγμής το βρίσκω καλύτερο - ποιο ρεαλιστικό- απο το shield. Δεν ξέρω αν χαλάσει μετά. Μου αρέσει ιδιαίτερα που δεν περιστρέφεται τριγύρω απο κάποιον κεντρικό χαρακτήρα συνεχώς όπως έκανε το shield με τον Βικ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απογευματόβραδο (κατά τις 9???) ξεκίνησα το ARROW.

Δεν έχω σταματήσει από τότε... έφτασα 7ο επ....

Well :

Την τελείωσα τη σειρά μόλις.

Όπως καταλάβατε τη λάτρεψα.πολύ καλή.

Χαίρομαι που δεν είχα να κυνηγάω τα επεισόδια ένα ένα κάθε βδομάδα.

Αν έχει κανείς νέα για του χρόνου αν συνεχίζει κλπ, ας πει αν μπορεί :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το the wire ειναι αλλη κλαση, καλυτερα να δει καποιος το the shield που ειναι πιο πιασαρικη σειρα που σε κανει να θες να δεις το ενα επεισοδιο μετα το αλλο, και να αφησει για τη συνεχεια το the wire να το δει αργα αργα να το απολαυσει.

Αν θυμαμαι καλα μια ατακα του Κοπριτη, το the wire ειναι σαν το καλο παλιο ουισκι. Πρεπει να το πιεις σιγα σιγα να το απολαυσεις.

Link to comment
Share on other sites

Well :

Την τελείωσα τη σειρά μόλις.

Όπως καταλάβατε τη λάτρεψα.πολύ καλή.

Χαίρομαι που δεν είχα να κυνηγάω τα επεισόδια ένα ένα κάθε βδομάδα.

Αν έχει κανείς νέα για του χρόνου αν συνεχίζει κλπ, ας πει αν μπορεί :)

Καλη σειρα το arrow αλλα μερικες φορες ...ενταξει ειπαμε ειναι ο θεος σουπερ ζεν ηρωας αλλα ουτε μια σφαιρα να μην τον βρισκει...ας λεγανε τουλαχιστον οτι η στολη ειναι απο κεβλαρ και να εδειχναν καμια σφηνωμενη...

Δεν τον εβρισκαν σφαιρες απο σουπερ ντουπερ κακοποιους και

...του την αναψε η μανα του :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.