Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Δεν πιστεύω να υπάρξει σήμερα άτομο που δεν του άρεσε το Top Gear. Μοναδικό παράπονο (αν και εν μέρει το εξήγησαν στο τέλος) ότι δεν είχαμε Stig.

Δεν πρόκειται να τους αφήσει η mclaren να το βάλουν στην πίστα τους.

Link to comment
Share on other sites

είπαν στο τέλος ότι θα γίνει "συγκριτική" παρουσίαση στην πίστα στο επισόδειο που θα δείξουν το αντίστοιχο μοντέλο της Porsche (προφανώς την 918 Spyder. Όσον αφορά το ποιος θα οδηγήσει την P1 δεν θα μου προκαλέσει έκπληξη εάν αντί για τον Stig δω τον Button.

Link to comment
Share on other sites

twd 4x09

Κάπως παράξενο το επεισόδιο. Δεν ξέρω τι ήθελε να πει ο ποιητής στο θέμα της Μισόν.

γιατί να το κάνει αυτό;

Δεν ξέρω. Αυτή την εντύπωση μου έδωσαν. Μπορεί να κάνω και λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω να υπάρξει σήμερα άτομο που δεν του άρεσε το Top Gear. Μοναδικό παράπονο (αν και εν μέρει το εξήγησαν στο τέλος) ότι δεν είχαμε Stig.

Είχε τα μελανά του σημειάκια πάντως.

Το μέρος με τον βρετανικό στρατό έφαγε ένα proper skip που ήταν όλο δικό του π.χ. :D

Η συνέντευξη σαν να κράτησε αρκετά περισσότερο από το σύνηθες.

Μας δείχνουνε την Alfa... top gear test track... γιοκ.

Μας δείχνουνε την P1... top gear test track... γιοκ ( και είμαι και εγω της άποψης του honda ότι δεν θα τους αφήσει η McLaren να την δοκιμάσουνε στην πίστα τους )

Καλύτερο από το 1ο επισόδειο, μακράν, αλλά νοιώθω πως λόγο budget ίσως και βαρεμάρας έχουνε κόψει αρκετό ζουμί από κάθε επισόδειο σε σύγκριση με παλαιότερες season.

Link to comment
Share on other sites

To μέρος με τον βρετανικό στρατό το λάτρεψα, τόσο γιατί μου αρέσουν τα στρατιωτικά οχήματα ειδικών χρήσεων, όσο και γιατί το θέμα τον military logistics μου είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον.

Όσον αφορά το θέμα της P1 στην πίστα νομίζω το είπαν ξεκάθαρα ότι θα το δείξουν μαζί με την Porsche.

Και μιας και το έφερε η κουβέντα για τον βρετανικό στρατό, θυμίζω αγαπημένο βιντεο από παλαιότερο επισόδειο.

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από GriGas
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάτε πως η πίστα είναι λίμνη.. δεν είδατε τι γινόταν στα γυρίσματα με τους διάσημους στο astra;

Επίσης ΔΕΝ παρατηρήσατε ότι το αμάξι τότε ΔΕΝ ήταν έτοιμο; Είπε ο Ιερεμίας ότι το P1, όταν έγινε το γύρισμα στο Spa, η 918 δεν υπήρχε. Άρα;; Ήθελαν προφανώς να το "τελειώσουν". Απλά ίσως η mclaren του είπε, θα το πάμε για τεστάρισμα τότε, εκεί, έλα για γύρισμα..

Αυτό που είπε o May στα νέα για το χρέος της Ελλάδας το ακούσατε; Χουμοράκι χουμοράκι αλλά πετάνε σποντίτσες :shifty:

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Αυτό Parks and Recreation (TV Series 2009 ή αυτό Community (TV Series 2009 ? Θέλω μια καλή κωμωδία να βλέπω τα βράδια να χαλαρώνω. Ποια από τις 2 θα διαλέγατε ? Ή να το θέσω αλλιώς. Μοιάζουν καθόλου σε κάποια άλλη κωμωδία? Π.χ 2 ½ men, big bang κτλπ κτλπ , να ξέρω ποια να επιλέξω.

Link to comment
Share on other sites

Το Parks είναι σαν το Office. Η πρώτη σαιζόν (6 επισοδείων αν θυμάμαι καλά) είναι μέτρια αλλά μετά απογειώνεται. Το Community είναι πολύ περίεργο/ιδιαίτερο, είτε θα το λατρέψεις είτε θα το μισήσεις.

Link to comment
Share on other sites

wtf με το Hannibal????????????????? :no::no:

αν και μοιάζει λίγο στις λεπτομέρειες με την ταινία,σαν σειρά είναι σκοτεινοκαταπληκτικη 10/10

χορτοφάγοι και ευαίσθητες ψυχές μακρυά,δείτε μικρο πονυ ή καντυ-καντυ :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.