Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Δεν πρόκειται να τους αφήσει η mclaren να το βάλουν στην πίστα τους.

Εκτός του ότι το είπαν οτι θα γίνει συγκριτικός γύρος με την porsche,

το P1 έχει πάει ήδη στην πιστα του top gear για να το δοκιμάσει ο Jay Leno (και μάλιστα ήταν ο πρώτος που το δοκίμασε εκτός mclaren!!!! φτώχεια καταραμένη!)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ddU4tcGIF6k]2014 McLaren P1 - Jay Leno's Garage - YouTube[/ame]

οπότε δεν βρίσκω λόγο να μην το δώσουν και για επίσημο γύρο.. Ίσα ίσα θα είναι καλή διαφήμιση για το αυτοκίνητο γιατι πιστεύω ο γύρος θα είναι αρκετά καλός!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό Parks and Recreation (TV Series 2009 ή αυτό Community (TV Series 2009 ? Θέλω μια καλή κωμωδία να βλέπω τα βράδια να χαλαρώνω. Ποια από τις 2 θα διαλέγατε ? Ή να το θέσω αλλιώς. Μοιάζουν καθόλου σε κάποια άλλη κωμωδία? Π.χ 2 ½ men, big bang κτλπ κτλπ , να ξέρω ποια να επιλέξω.

Και τις δυό. :p

Δεν μοιάζουν καθόλου μεταξύ τους αλλά είναι καλές. Το P&R γίνεται καλό από την 2η σεζόν, το community δες 1,2,3 πέρασε την 4 και πήγαινε στην 5. :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Τελος και η 2η σεζον του Person of Interest! Πάρα πολυ καλό! :)

Θα ξεκινησω την 3η απο αυριο, σημερα δεν παει άλλο.. :p

3η σεζόν απο Ε7 μέχρι Ε14 απλά ΠΑΝΙΚΌΣ.

ΒΤW βλέπω house md αυτό το καιρό...απλά μοναδικός χαρακτήρας ο house.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9381]papajim[/MENTION] επειδή με ενδιαφέρει και δεν θέλω να είμαι αρνητικός, όπως ήμουν με το GoT και το μετάνιωσα τελικά... έχει να κάνει πολύ με πολιτική ή όχι;;; Θέλω να πω, η όλη φάση, έχει να κάνει με πολιτικές κινήσεις κ με γεγονότα γύρω από αυτό και μόνο, ή όχι; Εμένα πιο πολύ με ιντριγκάρει ο Κέβιν Σπέισι... γι'αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πιο πολύ με ιντριγκάρει ο Κέβιν Σπέισι... γι'αυτό.

Δες το... γι'αυτό.

Σοβαρά τώρα 45 λεπτά είναι ένα επεισόδιο..

Και να μην σ'αρέσει, που χλωμό, δεν υπάρχει περίπτωση να πεις τι πατάτα είδα...

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονώ να το αρχίσω το HoC S2.

Τελείωσα εχτές το Homeland S3 που το είχα χάσει όσο ταξίδευα, αν και ξεκίνησε γερά, δεν με τρέλανε στο τέλος...

Ειδικά όταν εν αντίθεσή απο το τέλος του 2ου κύκλου είχες να περιμένεις κέρατα στην 3η σεζόν...

Απο σήμερα αρχίζει επιτέλους το HoC...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.