Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Το χαζευω κ γω. Το εχουν φτιαξει όμορφα και η πλοκη ειναι καλη εως τωρα.

Νταξ, τις μλκιες του τις έχει.

πχ θυμήθηκαν να πάνε στο νεκροτομείο 2 μέρες μετά και δεν είχε πάρει πάρει πρέφα κανείς ότι είχε γίνει μακελειό.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει. Κι άλλες έχει, αλλά δεν τις θυμάμαι τώρα...

Αναφορικά με το trailer του TWD, με ξενέρωσε κάπως, γιατί αφενός μας χάλασε την αγωνία να δούμε τί θα γίνει με τους νέους "κακούς", κι απ' την άλλη δεν υπάρχει κάτι το "teasing", πέρα ίσως απ' την ξανθούλα και τους μπάτσους. :p

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Good Wife, το ξεκίνησα πριν από ένα μήνα, πολύ ωραία έχει εξελιχθεί μέσα στους κύκλους, καρά-προτείνεται ειδικά για όσους περνάνε χρόνο με τη γυναίκα πλάι.

Χθες ήταν Pilot day, είδα τα Community και Suits.

Το Community πολύ έξυπνο χιούμορ και πολύ 80s-90s refference.

Το Suits επίσης πολύ έξυπνο, δυνατοί χαρακτήρες οι πρωταγωνιστές.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Good Wife, το ξεκίνησα πριν από ένα μήνα, πολύ ωραία έχει εξελιχθεί μέσα στους κύκλους, καρά-προτείνεται ειδικά για όσους περνάνε χρόνο με τη γυναίκα πλάι.

είπες τη μαγική φράση...

Link to comment
Share on other sites

Μολις το ξεκινησα κι εγω σημερα το Under the Dome.

2 επισοδεια ειδα, ωραιο είναι, εχει ενδιαφέρον. :T:

Edit: Ειδα τα πρωτα 10 απ το μεσημερι, μιας και δεν ειχα τίποτα να κανω σημερα. :p

Αν και τα μεταφυσικα δεν με ενθουσιαζουν γενικα, αυτό εχει ενδιαφέρον ακομα.

Και που σαι ακόμα, εξελίσσεται σε κωμωδία. :p

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε, γιατι το λες?

Το ειδα μεχρι το χθεσινο επισοδειο (2x5), δεν ειναι τοσο χάλια.

Παρολα αυτα δεν τρελαινομαι, απλα δεν εχω και τιποτα αλλο να δω αυτον τον καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα στο top 5 μου το House of Cards. Ειμαι στα μισα της δευτερης σεζον και οι ερμηνειες ειναι τρομερες.

Αγαπημενος περα απο τον Φρανκ ο Σταμπλερ... Απλα ο τροπος που μιλαει και το υφος του ειναι τρομερο.

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα στο top 5 μου το House of Cards. Ειμαι στα μισα της δευτερης σεζον και οι ερμηνειες ειναι τρομερες.

Αγαπημενος περα απο τον Φρανκ ο Σταμπλερ... Απλα ο τροπος που μιλαει και το υφος του ειναι τρομερο.

Καλά ρε, τώρα το βλέπεις το House of Cards? και σε είχα για TVseries-φιλ...

Link to comment
Share on other sites

Το theme και μενα μαρεσει ρε.:p

Σε ξενερωσα?Ηθελες rage post?Ε ε?

Και γενικα γουσταρω τετοια covers.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=aXjIy0XQGi4]A Cruel Angel's Thesis 残酷な天使のテーゼ - Japan Coast Guard Band - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Χτες τελείωσα το Parks and Rec. Αν και διάβασα θα έχει μια ακόμα τελευταία season(κάτι για μισή κατάλαβα) με έπιασε μια μελαγχολία. Δεν περίμενα να με αρέσει τόσο. Και σιγά σιγά τελειώνουν οι 20λεπτες κωμωδίες. Τι θα κάνω τώρα? (ξέρω ξέρω 1st world)

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπει στο S2 στο suits Και ακόμα τα σπάει

Έχω μπει στο S3 στο Revenge και το έχουν μαμήσει λίγο... θα το κρατήσω να δω πως και που θα παει (δεν ξερω καν αν έχει και 4η σεζον).

Κάτσε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Χτες τελείωσα το Parks and Rec. Αν και διάβασα θα έχει μια ακόμα τελευταία season(κάτι για μισή κατάλαβα) με έπιασε μια μελαγχολία. Δεν περίμενα να με αρέσει τόσο. Και σιγά σιγά τελειώνουν οι 20λεπτες κωμωδίες. Τι θα κάνω τώρα? (ξέρω ξέρω 1st world)

It's Always Sunny in Philadelphia (TV Series 2005– ) - IMDb

Link to comment
Share on other sites

μετά από Banshee (αρκετά διασκεδαστικη σειρά....ο ορισμός του ΤΣΟ και ΛΟ)

Orphan Black και Orange is the New Black

έπιασα το Under the Dome S2 και The Strain

και εξελίσσονται αρκετά καλά και τα δυο

και είμαι σε αναμονή για Falling Skies & The Bridge να βγουν όλα τα επεισοδια για να τα δω κάπως μαζεμένα

έχω ξεμείνει πάλι ρε γμτ

Link to comment
Share on other sites

ULTRAMEGAZUPER SPOILER HOMELAND S3

πήρε το αυτι μου ότι ο Brody επιστρέφει στην 4η σεζόν,λολλ να δω τι θα σκεφτούν

------------------------------------------

πολύ καλά εξελίσσεται το Graceland μετά από μεγάλη "κοιλιά" στη πρώτη περίοδο,καλουλι και το Chicago PD (must για όσους ήδη βλέπουν Chicago Fire,μια και μερικοί χαρακτήρες συνδέονται

Link to comment
Share on other sites

Το Suits απλά τα σπάει, πολύ καλά δομημένη σειρά.

Το Community συνεχίζει καλά, χθες είδα το παρακάτω, ο Abed τα έσπασε σαν Batman, πέθανα στα γέλια:

"Chex Mix, pretzels, baby carrots…PREDICTABLE but APPETIZING" :hehe:

[ame]

[/ame]

Bonus:

[ame]

[/ame]
And we have a winner ! Τhx

Καλό για 3-4 σαιζόν, μετά γίνεται αφόρητα επαναλμβανόμενο και βαρετό, μένει στο ίδιο white trash χιούμορ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.