Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Πολυ hype για το τιποτα το GoT(καθαρα προσωπική αποψη)

 

Σταματησα τελος της 4ης  season αν και συνεχιζω να το "δανειζομαι"

 

Καπου με κουρασε....ισως στο τελος κ της 6ης season να το ξαναρχισω

 

(κ οχι δεν εχω δει ουτε ενα spoiler κ δεν ξερω τι γινεται απο το τελος της 4ης μεχρι τωρα) :p

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

H πρώτη σαιζόν του Prison Break (όπως και οι δύο πρώτες του 24) ήταν εξαιρετικές για την εποχή τους. Πριν ένα χρόνο κάπου βρήκα την πρώτη σαιζόν του PB σε 1080 και έκατσα και την ξαναείδα. Αν και με κράτησε να την ξαναδώ μονορούφι (σχήμα λόγου, μου πήραν κάπου 2 εβδομάδες τα 24 επισόδειά της) το wow factor ήταν σαφώς πιο περιορισμένο. Και δεν έχει να κάνει με το ότι την είχα ξαναδεί. 12 χρόνια μετά, έχουμε δει χιλιάδες ώρες καλών (και μη) τηλεοπτικών σειρών. Παραδείγματος χάρη, το Person of Interest το θεωρώ απείρως καλύτερη σειρά από το PΒ, ενώ όσον αφορά χαζομαρούλες στυλ Quantico (το οποίο βλέπω ανελιπώς) λόγω "εμπειρίας" τα cliffhanger του με αφήνουν παντελώς αδιάφορο.

 

Φυσικά εννοείται πως θα δω και το νέο Prison Break και το νέο 24, απλά δεν θα έχω προσδοκίες...

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lazy Dog said:

Πολυ hype για το τιποτα το GoT(καθαρα προσωπική αποψη)

 

Σταματησα τελος της 4ης  season αν και συνεχιζω να το "δανειζομαι"

 

Καπου με κουρασε....ισως στο τελος κ της 6ης season να το ξαναρχισω

 

(κ οχι δεν εχω δει ουτε ενα spoiler κ δεν ξερω τι γινεται απο το τελος της 4ης μεχρι τωρα) :p

 

To αυτό. Εκεί σταμάτησα κι εγώ. Περιμέναμε σαν του μαλ@κες να δούμε καμιά μάχη, κανένα δράκο κάτι κι αντ'αυτού, το μόνο που βλέπουμε είναι Τόλμη και γοητεία με περισσότερα βυζι@ και λοκούς και το cast να ξεκληρίζεται σε κάθε επεισόδιο. Σόρρυ αλλά αυτό δεν είναι σειρά που κάθονται και την βλέπουν όλοι επειδή αξίζει. Είναι μία μπούρδα που την βλέπει ο κόσμος απλά να για να είναι in και να λέει πως βλέπω κι εγώ GoT.

 

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πυροβολάνε επεισόδια  γιατί τα κωλοκάναλα (έχει και στην αμερική από αυτά) έκριναν ότι έπρεπε να φάει κόψιμο. Πάλι καλά που έδωσαν το ΟΚ για έστω μισή σαιζόν και απολαμβάνουμε το φινάλε αυτού του έπους!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, GriGaS said:

Πυροβολάνε επεισόδια  γιατί τα κωλοκάναλα (έχει και στην αμερική από αυτά) έκριναν ότι έπρεπε να φάει κόψιμο. Πάλι καλά που έδωσαν το ΟΚ για έστω μισή σαιζόν και απολαμβάνουμε το φινάλε αυτού του έπους!

Έτσι δεν ήτανε να γίνει εξ αρχής;;

Να τελειώσει με μισή 5η σεζόν;;;

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος akilleas έγραψε:

Έτσι δεν ήτανε να γίνει εξ αρχής;;

Να τελειώσει με μισή 5η σεζόν;;;

ε το να το θάβεις όμως μάιο με διπλά επισόδεια είναι κάπως...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος antonis έγραψε:

είμαι ο μόνος που έχει αρχίσει να βαριέται με το flash και το arrow ?

άντε άλλο ένα επεισόδιο στο καθένα και τέλος.. τις επόμενες σεζόν θα τις δω ΑΝ έχουν τελειώσει του χρόνου κι ΑΝ είναι καλές.. δεν έχουμε χρόνο για πέταμα.. <_<

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο επεισοδιο του Supernatural επικό. Αν και έχει χάσει την αίγλη της η σειρά σε σχέση με τις αρχικές σεζόν, τα τελευταία επεισόδια ήταν πολύ καλα. 

 

Δευτέρα ξεκινά το Preacher στο AMC, για όσους είναι σχετικοί ( κομικ δεν είναι; ) για πείτε τίποτα, έχει supernatural στοιχεία κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Καφριλα εχει το preacher.

Ατελειωτη καφριλα.

Αν βαλουν στην σειρα την καφριλα του κομικ, εχει κοπει στο 10λεπτο:P

 

Δες το.

Εγω το περιμενω παντως,δεν εχω διαβασει το κομικ αλλα μου εχουν πει αρκετα .

Γελιο περιμενω,δραση ,καφριλες.!Ωραια πραγματα!

 

 

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος jesus έγραψε:

Καφριλα εχει το preacher.

Ατελειωτη καφριλα.

Αν βαλουν στην σειρα την καφριλα του κομικ, εχει κοπει στο 10λεπτο:P

 

Δες το.

Εγω το περιμενω παντως,δεν εχω διαβασει το κομικ αλλα μου εχουν πει αρκετα .

Γελιο περιμενω,δραση ,καφριλες.!Ωραια πραγματα!

 

 

Ενδιαφέρον ακούγεται, δαιμονες-αγγέλους κλπ υπερφυσικά έχει; Πάντως για το πρώτο σύμφωνα με το πρώτο teaser 4 λεπτων έχει.

Link to comment
Share on other sites

το shield έστρωσε πολύ σε αυτή τη σεζόν. flash ψιλοχαλάει αλλά arrow δεν είναι. με χαλάει αρκετά όταν μπαίνει cgi. το βάλανε και στους τίτλους αρχής. είναι αισχρό. τώρα arrow πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί το βλέπω 

Link to comment
Share on other sites

To arrow ειναι σαπουνοπερα με τη βουλα. Δεν εχω αντεξει αλλο να το βλεπω ουτε εγω, εχω κανει δυο μηνες διακοπες και μπορει μελλοντικα να το ξαναπιασω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε BANSHARA!

Ποσο ΕΠΟΣ ησουν!

 

 

Spoiler

στον φακελο που του δινει η γκομενα ειανι γραμμενο λογικα το ονομα του πανω πανω.

Μπορει να καποιος να δει τι γραφει?δεν τα βγαζω μην μαμησω

 

 

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.