Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

To Τhe Last Kingdom αξίζει; 

Aξίζει. Είναι σαν ένα πιο προσγειωμένο και ρεαλιστικό χωρίς πολλές φανφάρες Vikings. Προσωπικά μου αρέσει περισσότερο το vikings αλλά βλέπεται χαλαρά το LK.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωρε τι ηταν αυτο το stranger things;;;;;; Ειπα να βάλω κάτι χαλαρο με τη γυναίκα, και ξημερώσαμε. Πρεπει να παίζει ρόλο και η ηλικία βασικά για τις τόσες ανατριχίλες που ένιωσα. Η έναρξη, η μουσικούλα του, τα "φτωχά" για σήμερα εφέ, η μή οσκαρικη ηθοποιία, μας πήγαν ...κάποια χρόνια πίσω. Μπρά

βο στους δημιουργούς για την ιδέα. Μ Π Ρ Α Β Ο!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Το επομενο στη λιστα ειναι το απο πανω. Χαιρομαι που λετε καλα λογια. 

 

Τελειωσαμε το lucifer αποψε. Τρομερο αλλα μια απορια μου εμεινε παρολο που εχω διαβασει διαφορα

 

Μην ανοιξει το σποιλερ οποιος δεν εχει δει τη σειρα

 

Ποια ειναι η μανα ρου διαβολου γαμωτο; :p

 

Link to comment
Share on other sites

On 31/7/2016 at 5:16 ΠΜ, το μέλος Snips έγραψε:

Ωρε τι ηταν αυτο το stranger things;;;;;; Ειπα να βάλω κάτι χαλαρο με τη γυναίκα, και ξημερώσαμε. Πρεπει να παίζει ρόλο και η ηλικία βασικά για τις τόσες ανατριχίλες που ένιωσα. Η έναρξη, η μουσικούλα του, τα "φτωχά" για σήμερα εφέ, η μή οσκαρικη ηθοποιία, μας πήγαν ...κάποια χρόνια πίσω. Μπρά

βο στους δημιουργούς για την ιδέα. Μ Π Ρ Α Β Ο!

για να λες "ξημερωσατε" , η σειρα ειναι ολοκληρωμενη ?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, karmen1983 said:

Το επομενο στη λιστα ειναι το απο πανω. Χαιρομαι που λετε καλα λογια. 

 

Τελειωσαμε το lucifer αποψε. Τρομερο αλλα μια απορια μου εμεινε παρολο που εχω διαβασει διαφορα

 

Μην ανοιξει το σποιλερ οποιος δεν εχει δει τη σειρα

 

 

  Hide contents

Ποια ειναι η μανα ρου διαβολου γαμωτο; :p

 

θα μάθουμε επόμενη σεζον 

Link to comment
Share on other sites

Το Lucifer νομιζα οτι θα με ξενερωνε αλλα τουναντιον μπορω να πω οτι με εχει κρατησει...

 

Ενταξει δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο αλλά για Αυγουστο μηνα με κανα ποτακι βλεπεται ευχαριστα :)

 

(εριξα τρελο γελιο με την ψυχολογο) :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Παρότι δεν έχει ακουστεί πουθενά, εγώ θα raise awareness γιατί είναι πολύ καλό :hehe:

 

Πρόσφατα είδα το Adam Ruins Everything με τον Adam Conover του CollgeHumor, πολύ καλό. Είναι φάση χιουμοριστικό documentary που καταρίπτει διάφορους μύθους/common misconceptions και πράγματα που είναι στραβά και συνεχίζουμε να τα κάνουμε στραβά απλά και μόνο λόγω κοινωνικής αδράνειας.

 

Πέραν απ' τα γνωστά torrentάδικα εδώ ένα extensive youtube playlist με free σκετσάκια.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Savio έγραψε:

Ηρωας αφού κατάφερες και είδες 3ο και 4ο ....:lol:

 

 

Πραγματικά αυτοί οι 2 ήταν πολύ κούραση, με αποζημείωσε κάπως ο τελευταίος-Frank underwood. Οι 2 πρώτοι πάντως ήταν δυνατοί και σε κάνουν να κολλήσεις, 

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2016 at 6:16 ΜΜ, το μέλος l2phile έγραψε:

Είπα να ξεκινήσω το Penny Dreadful λόγω του Korniezowski στο soundtrack.

Το βλέπει κανείς; Αργά δεν κυλάει; Είμαι στο 5ο επεισόδιο και λέω να το κόψω ήδη.

 

οχι ρε συ, ειναι φανταστικη σειρα κατ'εμε, στο τοπ10 σειρων που εχω δει! :D

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος akilleas έγραψε:

Ο 3ος βλεπόταν.

Τον 4ο τον πιάνω μόλις τελειώσω το Preacher που ξεκίνησα χθες.

Δυστυχώς είναι κατά την γνώμη μου ο πιο βαρετός και προβλέψιμος, αλλά ο επόμενος πιστεύω ότι αποζημιώνει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.