Jump to content



Το παρασκήνιο πίσω από τις παρουσιασεις μας - Ή αλλιώς ο κακός χαμός!!!!!!!


Recommended Posts

Thelab LogoΚαι εκεί που καλά καθόμουνα και δεν είχα άλλο review να κάνω, είπα ας συγυρίσω το σπίτι.
Μέχρι εκείνη τη στιγμή δεν είχα την αντίληψη του τι συνέβαινε γύρω μου. Είχαν γίνει τέσσερα συνεχόμενα reviews και όλα ήταν στη μέση. Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ, μόλις ηρέμησα και κοίταξα το χώρο :rant:

Άρχισα και μάζευα τα αμάζευτα πραγματικά. Σκούπισμα, ξεσκόνισμα, τακτοποίηση εργαλείων, μάζεμα του φόντου και των softbox.................... Αλλά λέω δεν βγάζεις μερικές φωτογραφίες το πριν και μερικές το μετά;
Ε το έκανα και μετά σκέφτομαι και μονολογώ............:magic:

-Γιατί να μη το δείξω στους χρήστες του Λάμπη;:to_pick_ones_nose:
=Ναι ρε κοπελιά αν το δείξεις αυτό θα σε πουν ανεπρόκοπη.
-Σωστά έχεις δίκιο εαυτέ μου :tw:
=Ε φυσικά και έχω δίκιο (που θα το βρω με εσένα βέβαια), με τις τομάτες θα μας πάρουν :tomato:
-Ναι δεν διαφωνώ αλλά...
=Άσε τα αλλά μαλαγάνα γιατί.....
-Μα έλααααα, κοίτα να δεις... Είναι καλό να δούνε τι κρύβεται πίσω από το φόντο που βλέπουν, έτσι δεν είναι;
=(κοίτα να δεις που θα με τουμπάρει πάλι το παλιοθήλυκο)
-Δε σε άκουσα. Είπες τίποτα; :whistle2:
=Όχι δεν είπα κάτι απλά συμφωνώ
(σιγά μην μπω σε κόντρα μαζί σου και μάλιστα τέτοια ώρα)
-ΟΟΟΟΟΟΟλεεεεεε να το ανεβάσω δηλαδή;
=Και δε το ανεβάζεις; Άντε περιμένω να διαβάσουμε σχόλια μαζί...
(πάω να κάνω ποπ κόρν βασικά :devil:)

Και αφού πήρα την έγκριση του εαυτού μου είπα να σας δείξω τι περνάει ένας reviewer για να ανεβάσει μερικές φωτογραφίες και ένα κείμενο.
Προσκαλώ επίσης όλα τα παιδιά να ανεβάσουν και τις δικές τους...
Γενική παράκληση βέβαια μην συμμαζέψετε και μην πιάσετε τίποτα από τριγύρω (εξαιρούνται playboy magazines κλπ)

Όπως σωστά καταλάβατε είναι μια παρουσίαση διαφορετική από όλες τις άλλες. Από την μεριά μου θέλω να δείτε τι κρύβεται πίσω από την "τελειότητα" του λευκού φόντου στο εκάστοτε review και να δείτε ότι δεν είναι πάντα τα πράγματα τόσο ρόδινα !!!
Τα σχόλια, οι παρατηρήσεις και οι σχολιασμοί ας αρχίσουν... Η ώρα του παιδιού λοιπόν..... :haha:


για πάμε στο ΧΑΟΣ!!!!!! Δε θα πω απολύτως τίποτα!!! Αφήνω τις φωτογραφίες να μιλήσουν μόνες τους. Αρχίστε τις :tomato::tomato: :tomato::tomato: :tomato:

 

IMG_9193s.jpg?m=1354312764 IMG_9194s.jpg?m=1354312767


IMG_9197s.jpg?m=1354312572 IMG_9199s.jpg?m=1354312775


IMG_9200s.jpg?m=1354312778 IMG_9202s.jpg?m=1354312781


IMG_9203s.jpg?m=1354312783 IMG_9204s.jpg?m=1354312788

H καθημερινότητα μετά τον ΧΑΜΟ!!!Και μετά από ώρα γυρνάμε στα καθημερινά μας, μπας και μπορέσει και καθίσει και κανένας φίλος να πιει ένα ποτό σαν άνθρωπος
 

IMG_9206s.jpg?m=1354312791 IMG_9207s.jpg?m=1354312794

Ο Απολογισμός!
-Θα γίνεις παιδί μου Reviewer;
-ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! Λαλάκας είμαι;
- Ουφ Δόξα το Θεό!!!

Και κάπως έτσι μία ακόμα παρουσίαση έφτασε στο τέλος της. Τα αρνητικά πολλά, τα θετικά λιγοστά έως ανύπαρκτα!!!


Με βάση όλα τα παραπάνω η βαθμολογία που απονέμει το Thelab.gr για την σημερινή παρουσίαση δεν μπορεί να είναι μικρότερη από:
 

20_FAILt.png?m=1276208151

Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα κάποιες υποψίες.......:innocent:

αλλα η πραγματικοτητα ξεπερνα και την ποιο καλπάζουσα φαντασία!!!:suicide:

Αγάπη χαράς στο κουράγιο σου!!!!

:worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δε λέει να ανεβάσω νέο article (ίσως διορθώσουμε αυτό της Αγάπης και χώσουμε όλοι τα χάλια μας μέσα σε αυτό). Παραθέτω ένα teaser. Αυτή η photo είναι ιστορική γιατί δείχνει ένα στάδιο κατασκευής του Φαγάνα. Αφού δε με χώρισε η σύζυγος τότε, πάλι καλά :D

mess.jpg?m=1354316797

Πριν το photoshooting.. Αυτή είναι πολύ παλιά photo βέβαια. Τώρα έχω αλλάξει λάμπες και έχω πάει σε κάτι πολύ πιο δυνατό (>1000W φώτα).

IMG_3356.jpg?m=1284301601IMG_3355.jpg?m=1284301596

Και μιας δείχνουμε τα backstages αυτός είναι ο ανακαινισμένος χώρος στον οποίο δουλεύω lately. Photos από το χάλι που ήταν παλιά δεν μπήκαν καν στον κόπο να τραβήξω..

IMG_20121130_233503.jpg?m=1354320406IMG_20121130_233537.jpg?m=1354320410IMG_20121130_233554.jpg?m=1354320413IMG_20121130_233604.jpg?m=1354320416IMG_20121130_233649.jpg?m=1354320419IMG_20121130_233715.jpg?m=1354320422IMG_20121130_233743.jpg?m=1354320425

Έγινε επεξεργασία από crmaris
Link to comment
Share on other sites

τις κουτες δεν μας εδειξες που η καθαριστρια ειχε την ωραια ιδεα να τις ενωσει και να τις κανει μια ..... :) παντως και για κακο χαμο ειμαι σιγουρος οτι μαζεψες λιγακι!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εντυπωσιάζομαι. Είστε μέτριοι, κύριοι και κυρία, και πρέπει να προσπαθήσετε περισσότερο.

Επίσης δε βλέπω παγανιστικά και μη, σύμβολα, και ανησυχώ. Εγώ πριν ασχοληθώ με τεχνολογικά ζητήματα (από root κινητού μέχρι καθάρισμα του ΗΥ) σφάζω μία κατσίκα, κάνω ένα τρισάγειο, ανναγγέλω την Birkhat Ha‑Gomeyl κτλ κτλ. για να είμαι καλυμένος από όλες τις πλεύρες. Βλέπω εσας σας αρέσει να ζείτε επικίνδυνα...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι να δω και εγώ κάτι να αισθανθώ κάπως νοικοκύρης!:laughing:

Μια μικρή ματιά μόνο (στο κομάτι που δεν επισύρει περί χωροχρονικής ασέλγειας ποινές!):innocent:

DSC_0705-1605996386.jpg?m=1354318712

Απο το project των εξοικονομητών!

Υπήρχε άνεση ...μεχρι και χωρος για να κράτω σημειώσεις!!!

:yes4::yes4::yes4:

Αλλά επειδή η μισή ομορφιά κρύβεται πίσω απο το χαρτόνι, ας κάνω και τα αποκαλυπτήρια:

DSCN6316.jpg?m=1354320251

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
Link to comment
Share on other sites

καθόμουν και μάζευα καμία ώρα ρε συ πριν βγάλω photos!!!

Στέλιο απλά respect που καταφέρνεις και δουλεύεις εκεί πέρα και δε χάνεσαι :D

Μα ειναι πολύ απλο........................δεν αφήνεις ΚΑΝΕΝΑ να στο τακτοποιήσει!

Μια φορά εκανα το λάθος και ακόμα ψάχνω κάποια πράγματα!!!!!

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

BTW πολύ χλιδάτο εγινε το άντρο σου !!:dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

o καφές που είναι με τη μπλε κούπα; ε;;;;;;;;:crazy:

Αυτο ηταν στο εργαστηριο στη δουλειά!

Αυτο το εργαστηριο ΔΕΝ το ποστάρω, αν δεν παρετε ορκους βαρείς!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στέλιο μερικές απορίες!

1) Το πως δούλευες δε το ρωτάω :p

2) Πίσω απο το κόκκινο φωτιστικό είναι αξεσουάρ dremelοειδούς;

3) Τα άσπρα στη σειρά είναι τσοκ/μετασχηματιστές;

4) Κάτω απο το γραφείο τι είναι;

Link to comment
Share on other sites

Στέλιο μερικές απορίες!

1) Το πως δούλευες δε το ρωτάω :p

2) Πίσω απο το κόκκινο φωτιστικό είναι αξεσουάρ dremelοειδούς;

3) Τα άσπρα στη σειρά είναι τσοκ/μετασχηματιστές;

4) Κάτω απο το γραφείο τι είναι;

1>>>Και πολύ καλά κάνεις γιατι θα πρέπει να απαντήσω και ο γιατρός μου έχει απαγορευσει τις συγκινήσεις!!!!!

2>>>Ακριβώς ειναι μια σειρά εξαρτημάρτων για Dremel αλλα όχι της dremel

3>>>Ναι ειναι τσοκ για τις λάμπες φθορισμού.

4>>>Αυτο ήταν πισώπλατο και ανήθικο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλα σηκώνω το γάντι (το ενα γιατι το άλλο δεν το βρισκω) και η μιση ντροπή δική μου και η άλλη μιση δική σου που δεν εχεις ερθει να βαλεις μια τάξη!

DSC_0715-852739191.jpg?m=1354322185

Και τωρα πες μου .......................

τι κατάλαβες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent:

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.