Jump to content



Το παρασκήνιο πίσω από τις παρουσιασεις μας - Ή αλλιώς ο κακός χαμός!!!!!!!


Recommended Posts

Το πιο δυσκολο πραγμα ειναι να κανεις Review.

Πολυ χρονο..και οι περισσοτεροι εχουν διαθεση να σε φανε αν δεν εχεις βαλλει κ τονο σωστα..

Προσωπικά εχω κουραστει..δεν ειναι τοσο ευχάριστο οσο παλια.

Link to comment
Share on other sites

επρεπε να ειχα μια φωτο απο το CPU Coolers Roundup :hehe:

δεν θα το πιστευατε :hehe:

παντως ειναι οπως τα λέει ο GV. Δεν μπορω και να του δωσω πανω απο ενα thumbs up!

Καρμενιτα ωραιο θεμα :T: αν και επειδη εισαι γυναικα, θα εχεις καλυτερο access time στο συμμάζεμα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] καλά να σου πω την αλήθεια δεν περίμενα να δω τίποτα διαφορετικό μιας και όσοι ασχολούνται με το άθλημα έχουν πρόβλημα απο την έλλειψη χρόνου 24 ώρες έχει όλες και όλες μια ημέρα αν ήταν καμιά 30ρια ίσος να προλαβαίνατε :p

P.S. και νομίζω πως είναι το σοβαρό μέρος του σχόλιου μου , πού είναι τα μανό σου ? δεν τα είδα πουθενά :)

Link to comment
Share on other sites

Και ναι ηρθε η ωρα επιτελους μετα απο ενα καλο ξενυχτι - σημαζεμα να δειξω και γω το δικο μου αχουρι. :)

dscf3138.jpgdscf3131w.jpg

dscf3134m.jpgdscf3139y.jpg

dscf3136f.jpg

Ετσι ειναι καπως τακτοποιημενο... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΡΙΝ!!! :p

Έγινε επεξεργασία από Dark Oblivion
Link to comment
Share on other sites

Και ναι ηρθε η ωρα επιτελους μετα απο ενα καλο ξενυχτι - σημαζεμα να δειξω και γω το δικο μου αχουρι. :)

dscf3138.jpgdscf3131w.jpg

dscf3134m.jpgdscf3139y.jpg

dscf3136f.jpg

Ετσι ειναι καπως τακτοποιημενο... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΡΙΝ!!! :p

Ο Θεος να σε φυλαει, με ολα αυτα τα πραγματα πανω απ το κεφαλι σου! προσωπικα μια φοβια θα την ειχα! :wassat::wassat:

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεος να σε φυλαει, με ολα αυτα τα πραγματα πανω απ το κεφαλι σου! προσωπικα μια φοβια θα την ειχα! :wassat::wassat:

Κοιτα ετσι οπως το βλεπεις ειναι 6 χρονια... χτυπα ξυλο αντεξαν και αντεχουν. :p

Η πολυκατοικια ειναι πολυ παλια... το σπιτι οπως βλεπεις στις γωνιες εχει τα θεμελια (εχουν μεινει με τα τουβλα τα οποια ειναι ακομα ολοκαινουρια :p :P :p)και ειναι απο τις πιο γερες κατασκευες. Τοτε με τον μεγαλο σεισμο (επαιζα Fallout :p) ισα που γαργαληθηκαμε... :p

Έγινε επεξεργασία από Dark Oblivion
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ετσι οπως το βλεπεις ειναι 6 χρονια... χτυπα ξυλο αντεξαν και αντεχουν. :p

Η πολυκατοικια ειναι πολυ παλια... το σπιτι οπως βλεπεις στις γωνιες εχει τα θεμελια (εχουν μεινει με τα τουβλα τα οποια ειναι ακομα ολοκαινουρια :p :P :p)και ειναι απο τις πιο γερες κατασκευες. Τοτε με τον μεγαλο σεισμο (επαιζα Fallout :p) ισα που γαργαληθηκαμε... :p

Χαχα τώρα που μου θύμησες το σεισμο. Λες εκείνον που ήτανε μεσημέρι ε? Εγω μόλις είχα γυρίσει και είχα κάτσει για φαγητό πάνω στο τραπέζι , οταν αρχισε που λες ο σεισμος , συνέχισα την μάσα κάτω απο το τραπέζι χαχα

Link to comment
Share on other sites

Χαχα τώρα που μου θύμησες το σεισμο. Λες εκείνον που ήτανε μεσημέρι ε? Εγω μόλις είχα γυρίσει και είχα κάτσει για φαγητό πάνω στο τραπέζι , οταν αρχισε που λες ο σεισμος , συνέχισα την μάσα κάτω απο το τραπέζι χαχα

Εγω καθομουν στο τοτε 'παιδικο δωματιο' ,στο πρωτο μου Pc και επαιζα Fallout. Επειδη ειμαι ημι-υπογειο ετριζαν τα παραθυρα και ετρεμε η βιβλιοθηκη... και λεω 'τι στο φουστη? τι νταλικα περναει απο δω και τριζουν ολα?' :p

Βγηκα σιγα σιγα προς τα εξω και πως μου εκοψε και πηρα και το ασυρματο τηλ μαζι... ειχαν βγει ολοι εξω και προσπαθουσαν να παρουν απο τα κινητα τους αλλα δεν... και γω αρχοντας με το ασυρματο. :p Θυμαμαι ... ειχε βγει και ενα 'μωρακι' με την πετσετα του μπανιου μονο. Το κακομοιλο... :baby:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημερα παιδες! Καλως σας βρηκα! πιστευα οτι εμεις :computer: ειμαστε ατομα τα οποια δεν εχουν χιουμορ γενικα :sorry:! Μεχρι που ειδα τις δημοσιευσεις σας και αλλαξα γνωμη ενελως! :OT:εχει ο πατερας μου ενα εργαστηρι αλλα πρεπει να ξεφορτωθω ολες τις πριζες πινακες αυτοματακια κλπ για να βαλω τα δικα μου μεσα... γιατι εχει ετοιμα τα ραφια τα γραφεια κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!:D

Και πρόσεξε τι λες!!!!:whistle2:

Από χιούμορ ...:hmm:....χιούμορ.....:-O

Μπαααα!

Εμείς πότε πότε λίγο πλάκα κάνουμε:p:P!!!

Και επειδή είμαστε "οπτικοί" :woot: τύποι....

Φώτος και ούτω πως βοήσωμεν!!!:)

Καλημέρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.