Jump to content



Τιμές σκληρών δίσκων


junior-21-

Recommended Posts

Ημερομηνία κατασκευής είναι Οκτώβριος του 2011..

τοτε εχεις γραψει λαθος την ημερομηνια που ληγει η εγγυηση βαση του site της WD...

αφου η Ημερομηνία κατασκευής είναι Οκτώβριος του 2011 , οταν εκανες ελγχο στη σελιδα του κατασκευαστη , θα σου εβγαλε στο Αμερικανικο φορματ την ημερομηνια , aka 10/7/2014 means month/day/year

επομενως παρεξηγηση εγινε...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Αυτός κρατάει μουσικά video clips ρε.

Δώσε καναν δίσκο στους απόρους!!! Βίντεο κλιπς, άκου εκεί!! :look::unsure:

Υ.Γ : Βάλ' τους αυτά τα ονόματα καλύτερα:

Fili, Kili, Oin, Gloin, Thorin , Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori, and Ori

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να μην ανεβάζει τίποτα ταινίες "The Pinkies", "Girls gone wild", που βλέπει τελευταία. :p

σε πειράζω, μην τα πάρεις.

;) Καλοπροαίρετα...

Αυτό γίνεται γιατί έχει δει τα πάντα όλα (τα έχει αποθηκεύσει κιόλας) και δεν έχει τι άλλο να δει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είναι αναγκαίο να αγοράσω εδώ και καιρό ένα Qnap ts-412 ή Synology 411J και όπως καταλαβαίνετε ή άνοδος των τιμών των δίσκων με έχει σταματήσει. Πρέπει να αγοράσω 4 δίσκους Seagate ST3000DM001 3TB HDD 3.5" (64MB Cache, 7200RPM, Sata 6Gb/s) ή Hitachi 3TB Deskstar 7K3000 HDS723030ALA640 SATA III 7200rpm 64MB ή Western Digital WD30EZRX Caviar Green 3TB αλλά οι τιμές δεν πέφτουν, έχουν τρελαθεί οι εταιρείες. Επίσης δεν υπάρχουν κιόλας και εγώ θέλω και 4 ίδιους.

Πότε το βλέπετε βρε παιδιά να πέφτουν αυτές οι τιμές? γιατι δε γουστάρω και να τους τα πληρώσω διπλάσια !!!:wall:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω μετα το καλοκαιρι. Δεν γινεται τοσο γρηγορα να πεσουν οι τιμες ! Πρεπει να αρχιζουν να πωλουνται αρκετοι δισκοι σιγα-σιγα, ωστε οι εταιριες να ανταγωνιζονται και να ριχνουν τις τιμες !

Link to comment
Share on other sites

Είναι αναγκαίο να αγοράσω εδώ και καιρό ένα Qnap ts-412 ή Synology 411J και όπως καταλαβαίνετε ή άνοδος των τιμών των δίσκων με έχει σταματήσει. Πρέπει να αγοράσω 4 δίσκους Seagate ST3000DM001 3TB HDD 3.5" (64MB Cache, 7200RPM, Sata 6Gb/s) ή Hitachi 3TB Deskstar 7K3000 HDS723030ALA640 SATA III 7200rpm 64MB ή Western Digital WD30EZRX Caviar Green 3TB αλλάοι τιμές δεν πέφτουν, έχουν τρελαθεί οι εταιρείες. Επίσης δεν υπάρχουν κιόλας και εγώ θέλω και 4 ίδιους.

Πότε το βλέπετε βρε παιδιά να πέφτουν αυτές οι τιμές? γιατι δε γουστάρω και να τους τα πληρώσω διπλάσια !!!:wall:

Συγνώμη, μου εξηγείς αν θέλεις που χρειάζονται 4 δίσκοι των 3 TB;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.