Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Μπαινει στο steam αν γινει αγορά από nuuvem ;;;;   μέσω αυτού του free vpn μπορουμε να κανουμε την αγορά;

όχι είναι για rockstar client..όμως έτσι κιαλλιώς στο social club θα είμαστε όλοι πάνω,και αυτοί με steam και όσοι είναι στο rockstar client.

Βάλε αυτό εδώ το plug in στον broswer σου να κάνεις άμεσα δουλειά και γρήγορα.

http://hola.org/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οκ εβαλα το Hola. Διαλεξα Βραζιλία. μπηκε στο καλάθι κανονικά, οταν παω να κανω checkout με paypal λαμβάνω 404 error :/

 

Δεν ειχα κανει login.. το πηρε κανονικά! :)

Έγινε επεξεργασία από lefteriz
Link to comment
Share on other sites

Οκ εβαλα το Hola. Διαλεξα Βραζιλία. μπηκε στο καλάθι κανονικά, οταν παω να κανω checkout με paypal λαμβάνω 404 error :/

 

Δεν ειχα κανει login.. το πηρε κανονικά! :)

login που θελει;

Link to comment
Share on other sites

http://www.gamespot.com/articles/gta-5-pc-ships-on-7-discs-report/1100-6426490/

ειδικά όπως είναι το retail,είναι σαν συλλεκτικό!

 

Ομορφια σκετη.

Δεν εχω κανει κινηση για αγορα μεσω internet.

Θα παω για retail κι ας το εχω μια-δυο μερες μετα απο τους υπολοιπους μονο και μονο για το artwork και τα δισκακια.

Βεβαια η εγκατασταση με 7 dvds θα παρει το λιγοτερο 2ωρο και θα βλαστημησω την ωρα , αλλα χαλαλι.

 

μια χαρά μεγαλώνει η παρέα!!

στο crew να μπείτε!

Μπηκα κι εγω αλλά ενισταμαι για τον τιτλο του crew  :p:D

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασε κανείς; Έχει αρχίσει δύο φορές απ την αρχή εμένα και εκτός αυτό δεν κρατάει ότι έχει κατεβάσει  :angry:

+ ότι δε μπορείς να το αφήσεις να κατεβαίνει "μόνο" του γιατί μετά από λίγο κατεβαίνει με 30-40kb και πρέπει να το κάνεις Pause & Resume για να ξυπνήσει και να κατεβαίνει με full ταχύτητα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.