Jump to content



Grand Theft Auto V [GTA V]


wrong method

Recommended Posts

Το πηρα και εγω μολις απο nuveem, αλλα δεν εχω το πισι μου το εχω δωσει σε ενα φιλο θα το παρω αυριο.

Αν με το λαπτοπ το κατεβασω στη δουλεια που εχω πιο γρηγορη ταχυτητα, και το φερω σπιτι το βραδυ σε εξωτερικο θα παιξει με copy  paste , κανενα repair κλπ?

Ποιος ξερει..

Παίζει μια χαρά. Και εγώ από άλλο PC έκανα Copy & Paste το φάκελο της εγκατάστασης και όλα καλά. Έκανε verify τα αρχεία και μου κατέβασε 1.26GB update αν θυμάμαι καλά. 

 

Πάντως πολύ χαζό το "σύστημα" που έχουν που αν γίνει το οτιδήποτε ξανά από την αρχή. Και πόσο μάλλον όταν μιλάμε για 60GB...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχυει.

Προσπαθω να κανω παλι τη διαδικασια με account φιλου τωρα απο nuveem και τρωω πιστολι και δεν ξερω γιατι.

Κανω login, μπαινει, ενεργοποιω το hola σε brazil, με πεταει και μετα καπακι  404 αμα παω να κανω login.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχυει.

Προσπαθω να κανω παλι τη διαδικασια με account φιλου τωρα απο nuveem και τρωω πιστολι και δεν ξερω γιατι.

Κανω login, μπαινει, ενεργοποιω το hola σε brazil, με πεταει και μετα καπακι  404 αμα παω να κανω login.

Αν έχεις κάνει login, άλλαξε σε Αργεντινή και ξαναπροσπάθησε.

Link to comment
Share on other sites

100000000bugαρισμένο παιχνίδι!!

Πατας το benchmark και τρέχει το mission μαζί!Κάνει και exit μόνο του!

Τί φτιάχναν τόσα χρόνια;Ένα είναι σίγουρο,δεν θέλουν να κάνουμε QUIT,γιατί δεν έχει quit-exit button!! tongue.png

σε εμένα τουλάχιστον,σε άλλους έχει..

πατάς options και κάνει run το story...νταξ! ΝΤΑΞ λέμε

 

 

αγάπη μόνο!

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.