Jump to content



Γρίφοι - The Ponos Thread


Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια! Κάπου εδώ τελειώνει και ο φετινός μας διαγωνισμός. Ελπίζουμε να το απολαύσατε όσο κι εμείς! Συμμετέχετε με:

User: ison

Points: 22

Αντε και του χρονου λεμεεεεεεε

Ο γριφος του delhino θεωρω οτι ο πιο σπαστικος απο ολους...τον εφτασα μεχρι την πηγη και απο ******* δεν εβαζα μια λεξη....

Το ιδιο και του Chosen....

Καλη τυχη σε ολους

Link to comment
Share on other sites

ειναι ευκολο... απλα αμα δεις το.... εχει ενα .... και αμα του βαλεις και ενα... τοτε η απαντηση ειναι .... :)

ελπιζω να ηταν χρησιμη συμβουλη :D εγω μενω σταθερος στο νουμερο μου ψαχνωντας ακομα :D

Link to comment
Share on other sites

και επειδή έχει αρκετή ώρα να το ρωτήσει κάποιος : τελικά πόσες είναι οι λέξεις? :dance3:

Αλλά όχι σοβαρά τώρα 2 ερωτήσεις. α) Οι News Posters βγαίνουν εκτός searching να φανταστώ :getlost: και β) θα απαντήσει κάποιος σταράτα με ναι και όχι (καθαρά πράγματα) τα zongs μετράνε ?????:wall:

Link to comment
Share on other sites

παιδες... να ξεκαθαρισουμε κατι... αλλο ποσες ειναι οι λεξεις.. και αλλο ποσοι ειναι οι γριφοι... ειπαμε.. πρεπει να βρειτε 18 λεξεις ασχετα με τι βγαζουν σαν αποτελεσμα.. δεν ειναι τιποτα δυσκολο.

οσο για τους newsposters αν διαβασεις το αρχικο ποστ για τον διαγωνισμο θα δεις οτι δεν τους αναφερει..

Τις τελευταίες δύο εβδομάδες μέλη της ομάδας του TheLab.gr, VIPs (μερικοί από αυτούς), Reviewers, Mods, Admins και Founders
εχουν που εχουν τρεξιματα και αυτοι οι καημενοι μην τους βαζετε και αλλους μπελαδες :p
Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα τι παιζει με τον φοινικα :dance3: . Το θεμα τωρα ειναι

Η λεξη ειναι αγγλικη στο πληθυντικο ή δεν καταλαβα καλα ( γιατι η αντιστοιχια ειναι λιγο δυσκολη ) ? :nothing:

Έγινε επεξεργασία από stressman
Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα τι παιζει με τον φοινικα :dance3: . Το θεμα τωρα ειναι

Η λεξη ειναι αγγλικη στο πληθυντικο ή δεν καταλαβα καλα ( γιατι η αντιστοιχια ειναι λιγο δυσκολη ) ? :nothing:

καλα! κι εγω εκει τα χαλαω. το αποτελεσμα που δινω δεν ειναι το σωστο. λογικα στα english κι οχι greeklish.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ εκνευριστικος ο κερατας ο φοινικας... επισης το αλλο που ρε ρωταει τι δειχνει η εικονα του απανταω μονιμως "δεν ξερω" αλλα δεν το δεχεται με τιποτα... πολυ ισχυρογνωμον ο γριφος ρε παιδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.