Jump to content



Γρίφοι - The Ponos Thread


Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Έχω την αίσθηση ότι πολλοί θα με καταραστούν επειδή χθες τελείωσα με τους γρίφους και τώρα αφιερώνω τον άπλετο χρόνο μου για να χαλαρώσω απόλυτα μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού.

ΥΓ. Δώστε like στο post άμα θέλετε να με καταραστείτε και να φάω τα μούτρα μου

ΥΓ2. Αφιερώνω πολλά ευχαριστώ στην οικογένειά μου, στους λοιπούς συγγενείς, σε φίλους και γνωστούς και προπάντων σε εσένα αγαπητό μου fylakto που ήσουν δίπλα μου φύλακας άγγελος σε κάθε ψυχρή labοπολίτικη δυσκολία.

ΥΓ3. Καλημέρες

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι πολλοί θα με καταραστούν επειδή χθες τελείωσα με τους γρίφους και τώρα αφιερώνω τον άπλετο χρόνο μου για να χαλαρώσω απόλυτα μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού.

images?q=tbn:ANd9GcQNflFeelhXRx29u5jfvLK6EfRVe8U39NBFHK-hGxdDa99FoxqMLUWluQ9M

Link to comment
Share on other sites

Καποιος ειπε οτι για να βρεις τους γριφους θες 3 ατομα...ενα εξυπνο...ενα χαζο ...και μια γυναικα...

Προσωπικη συμβουλη ...μια ή πληθος γυναικων φτανει...σε γριφους που ρωτησα γυναικα και κουνιαδα...(αν και λεγανε αλλα νταλων ωρες ωρες)...ειπαν και 3 σωστα πραγματα που με πονηρεψαν στο τι να κανω...δεν βρηκαν την λυση αλλα εδωσαν διαφορετικη προοπτικη στο πως να "εξετασω" τους εν λογω γριφους...

Το τραγικο ειναι οτι εγω το ξεχεζα στην λεπτομερεια και ξεφευγα με υποθεσεις...και μετα μου λεγανε...."μα αυτο ετσι δεν παει" ..."αυτο δεν εννοει" ...τοσο φυσικα.... σε βαθμο εκνευριστικο

Γενικα επειδη σε "ρουφανε" οι γριφοι ...η απαντηση ειναι μπροστα σου πολλες φορες...και εσυ το πας παραπερα.

Link to comment
Share on other sites

... και τώρα αφιερώνω τον άπλετο χρόνο μου για να χαλαρώσω απόλυτα μέχρι τη λήξη του διαγωνισμού.

Δε θα στοιχημάτιζα σε αυτό... :innocent:

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου αυτός που έγραψε το γρίφο του deninho να του καεί το cd rom την ώρα που κάνει εγκατάσταση των windows / linux . Έτσι για να περάσει ότι πέρασα/περάσαμε βγάζοντας τα μάτια μας μέχρι να τον λύσουμε :fun::wall::shout:

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου αυτός που έγραψε το γρίφο του deninho να του καεί το cd rom την ώρα που κάνει εγκατάσταση των windows / linux . Έτσι για να περάσει ότι πέρασα/περάσαμε βγάζοντας τα μάτια μας μέχρι να τον λύσουμε :fun::wall::shout:

Καλά Χριστούγεννα και σε σένα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.