Jump to content



Γρίφοι - The Ponos Thread


Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Το αστείο της υπόθεσης είναι τα xmas-accounts!

Κάντε μία αναζήτηση σε ένα χρήστη με λίγα ποστς να δείτε :magic:

Θα περίμενα στους όρους του διαγωνισμού να επιτρέπονταν άτομα με >200-300 ποστς, ώστε οι διπλοί-τριπλοί (κλπ κλπ!) λογαριασμοί να ήθελαν ΠΟΛΥ μλκια..εε..κόπο!

όπα ρε παρέα ,και εγώ με 160 πόστ κ είμαι εδώ ήδη ενα χρονο να πάρω πούλο; χαχαχα

περαν της πλάκας εγγεγραμένοι λιγότερο απο 3ις μήνες σε συνδιασμο με λιγότερα απο 50-200 ποστ θα πρεπει να εξαιρεθούν και βάση τη δική μου γνώμη:T:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι βλαμμένη αλλά αυτά τα πράσινα μάτια είναι πραγματικά υπέροχα. Πολύ όμορφη κοπέλα (στο πρόσωπο τουλάχιστον).

Να ήταν και φυσικές οι ματάρες ...:p

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορειτε να μου πειτε ποιος εβγαλε τους γριφους με τους φοινικες, με τη φατσα της βλαμενης, το αδωρο, και το thelab.gr ;;; Για να ξερω που να στελνω τις καταρες μου κριμα ειναι χρονιαρες μερες κοσμος να τρωει καταρες χωρις να φταιει...

++++ :rubik::confused::wall:

Link to comment
Share on other sites

Το αστείο της υπόθεσης είναι τα xmas-accounts!

Κάντε μία αναζήτηση σε ένα χρήστη με λίγα ποστς να δείτε :magic:

Θα περίμενα στους όρους του διαγωνισμού να επιτρέπονταν άτομα με >200-300 ποστς, ώστε οι διπλοί-τριπλοί (κλπ κλπ!) λογαριασμοί να ήθελαν ΠΟΛΥ μλκια..εε..κόπο!

Μην ελπίζεις πολύ σε αυτό, και φέτος, και πέρσι που συμμετείχα, απλα οι παλιοί πέρνουν περισσότερα tickets και κανείς δεν θα απαγορέψει στους υπόλοιπους να πάρουν μέρος.

Αν και καλό θα ήταν να σταματήσουν το σπαμ εδώ, είναι λίγο σπαστικό να βλέπεις τις περιγραφές των γρίφων που δεν έχεις βρει ακόμα τις λέξεις τους. (φοίνηκες κτλ)

Link to comment
Share on other sites

script για να βρισκει γκρικλις ? αν ναι εισαι μαγκας:T:
μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς?

Υποθέτω έχετε διαβάσει τον γρίφο στον οποίο αναφέρομαι, σκεφτείτε το λίγο και θα καταλάβετε.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω έχετε διαβάσει τον γρίφο στον οποίο αναφέρομαι, σκεφτείτε το λίγο και θα καταλάβετε.

Α μάλιστα! τώρα που είδα ποιον γρίφο έγραψε κατάλαβα. Τον έχω πάρει τον πόντο από αυτόν :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ελεος! Αν ειναι βγαλτε και τις απαντησεις να τις ελεγξετε μεταξυ σας.

Πειτε τον πονο σας, ριξτε κανα μπινελικι(κοσμια πάντα), γελαστε αλλά μεχρι εκει...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με το προλαλήσαντα ,τα spolers ,σκιζουν αυτους που ζορίστηκαν .Και μια κ μιλάω για ζόρισμα ο γρίφος με τη πρόσθεση ...συγνώμη δε ξέρω εαν έκανα κάτι λάθος άλλα με έκανε και έγραψα κώδικα για να το βγάλω σωστά . ίσως κατι να χανα με το χαρτί κ το μολύβι αλλά έλεος να γράφω πρόγραμμα για ένα γρίφο! DJD και αυτός δική σου έμπνευση;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.