Jump to content



TheLab ΒΑΖΟ BF3 Server


zpaf

Recommended Posts

Σε συνεχεια μιας συζητησης που ξεκινησε σημερα για το κατα ποσο ειναι δυνατον να υπαρξουν ατομα για την δημιουργια ενος server στο Battlefield 3 στηνω αυτο το θεμα.

Ξεκιναω λοιπον και λεω οτι μπορω να εχω συμμετοχη στον server μεχρι 10ευρω το μηνα.

Οσοι πιστοι προσελθετε. :D

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως θα ταν καλύτερο να δούμε πόσοι μπορούμε να μαζευτούμε πρώτα κι ύστερα βλέπουμε πόσα χρειάζεται να δώσει ο καθένας...

Δηλαδή εσύ που γνωρίζεις κιόλας, για έναν χρόνο πόσο πάει περίπου το μαλλί; Είναι μηνιαία η συνδρομή?Τα σκας στην αρχή όλα?Πως πάει το σύστημα?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως θα ταν καλύτερο να δούμε πόσοι μπορούμε να μαζευτούμε πρώτα κι ύστερα βλέπουμε πόσα χρειάζεται να δώσει ο καθένας...

Δηλαδή εσύ που γνωρίζεις κιόλας, για έναν χρόνο πόσο πάει περίπου το μαλλί; Είναι μηνιαία η συνδρομή?Τα σκας στην αρχή όλα?Πως πάει το σύστημα?

Δηλωνω και εγω ενδιαφερον φτανει να αναφερθουν απο τους γνωριζοντες οι σχετικες πληροφοριες για να οργανωθουμε αναλογως....

Link to comment
Share on other sites

Με τα 1000 (όχι ευρω :p για να μην παρεξηγηθώ). Απλά πες μας πως που κλπ :)

edit: Να ρωτησω κάτι; Εφόσον έχει επιλογή για hosting και σε πιο κοντινές χώρες, Ιταλία ας πουμε, γτ τον έχουμε Γερμανία. Δεν θα είχε καλύτερα Ping; Εξάλλου οι περισσότεροι παίζουμε από Ελλάδα,ή κάνω λάθος;

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα όπως και να χει!!Απλά να περιμένουμε να μαζευτούμε όσοι μαζευτούμε και μετά βλέπουμε τι και πως!

Γνώμη μου είναι να κάνουμε κάτι ή σε 6μηνο ή και χρόνο μιας και συμφέρει απ' όσο είδα!Συν ts πάντα ε?

Όσο για τα διαδικαστικά θα ταν καλύτερο να τα αναλάβει o @zpaf που όσο να ναι ξέρει τι και πως! :p

Επίσης αν τυχόν δεν δούμε αρκετό κόσμο για κάτι νέο, ή δε βγάλουμε άκρη ξέρω γω, τσοντάρουμε οι παρόντες ότι μας αναλογεί για ένα 3μηνο ( ; ) στο Bazo ώστε να τον κρατήσουμε και τη νέα χρονιά... Ε;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα όπως και να χει!!Απλά να περιμένουμε να μαζευτούμε όσοι μαζευτούμε και μετά βλέπουμε τι και πως!

Γνώμη μου είναι να κάνουμε κάτι ή σε 6μηνο ή και χρόνο μιας και συμφέρει απ' όσο είδα!Συν ts πάντα ε?

Όσο για τα διαδικαστικά θα ταν καλύτερο να τα αναλάβει o @zpaf που όσο να ναι ξέρει τι και πως! :p

Επίσης αν τυχόν δεν δούμε αρκετό κόσμο για κάτι νέο, ή δε βγάλουμε άκρη ξέρω γω, τσοντάρουμε οι παρόντες ότι μας αναλογεί για ένα 3μηνο ( ; ) στο Bazo ώστε να τον κρατήσουμε και τη νέα χρονιά... Ε;

TS εχουμε ηδη

check υπογραφη :baby:

Link to comment
Share on other sites

Με τα 1000 (όχι ευρω :p για να μην παρεξηγηθώ). Απλά πες μας πως που κλπ :)

edit: Να ρωτησω κάτι; Εφόσον έχει επιλογή για hosting και σε πιο κοντινές χώρες, Ιταλία ας πουμε, γτ τον έχουμε Γερμανία. Δεν θα είχε καλύτερα Ping; Εξάλλου οι περισσότεροι παίζουμε από Ελλάδα,ή κάνω λάθος;

Tι ειναι πιο αξιοπιστο?

To Fiat ή το Volkswagen?

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

[MENTION=14979]zampONakiaskiou[/MENTION]

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

[MENTION=11666]wolves[/MENTION]

[MENTION=14120]narta[/MENTION]

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

Για περαστεεεεεε Ελαααααατε Serverrrrrr εχω λεγεταιιιιιι :D

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION]

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]

Καλα παμε. :D

Link to comment
Share on other sites

μέσα και εγώ .....ας έχουμε κατά νου και το πιο μακροσκελές πλάνο..Μοναδικό μειονέκτημα για μένα είναι η μη ύπαρξη Paypal τουλάχιστον δικού μου......Aν δεν έχει προβλημα και ο admin(ή ο εκάστοτε υπεύθυνος) του server να του στέλνω κωδικό απο Paysafe card...πιστεύω ότι βολεύει αρκετούς....εκτός και αν θέλει meeting να πάρει το cash....κάτι σαν "server pimping":p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε παιδια και εγω ειμαι μεσα για κατι τετοιο δεν εχω προβλημα αλλα δεν εχω paypal..Δυστυχως .Ελπιζω στο μελλον αν μπορεσω να βγαλω.Το bf3 θα το αγορασω τωρα σε λιγες μερες.(λογω σχολειου 3η λυκειου δεν εχω και πολυ χρονο).

Τελος παντων ας δουμε ποσοι θα μαζευτουμε και ποσο θα βγει στον καθενα και να οργανωθουμε. Ωραια Σκεψη zpaf.:T::)

Edit:Κατι παρομοιο με τον απο πανω σε paysafe πιστευω θα με βολευε και μενα. Αυτα. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.