Jump to content



TheLab ΒΑΖΟ BF3 Server


zpaf

Recommended Posts

Μαι προσωπικη διαπιστωση: 64αρης ειναι απλα κακος χαμος, δεν ευχαριστιεσαι παιχνιδι, μονο σε ανοιψτες πιστες κατι γινεται και εκει παλι μοιαζει με COD

Συμφωνώ τελικά. Γίνεται πανικός στους 64άρηδες. Έχουν όμως το πλεονέκτημα ότι αδειάζουν πολύ δύσκολα. Δηλαδή, αν έχει μπει μια παρέα 5-10 ατόμων και παίζει, όταν βαρεθεί και φύγει, θα μείνουν 50+ άτομα. Στον 32 θα μείνουν 20, και τα 20 είναι σαν άδειος... Έτσι γινόταν και πριν και κάποια στιγμή άδειαζε για πλάκα ο Bazo. Τώρα, δε νομίζω να συμβαίνει αυτό, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ τελικά. Γίνεται πανικός στους 64άρηδες. Έχουν όμως το πλεονέκτημα ότι αδειάζουν πολύ δύσκολα. Δηλαδή, αν έχει μπει μια παρέα 5-10 ατόμων και παίζει, όταν βαρεθεί και φύγει, θα μείνουν 50+ άτομα. Στον 32 θα μείνουν 20, και τα 20 είναι σαν άδειος... Έτσι γινόταν και πριν και κάποια στιγμή άδειαζε για πλάκα ο Bazo. Τώρα, δε νομίζω να συμβαίνει αυτό, σωστά;

Στον Bazo τα 10-15 ατομα ειναι λαμπιονια :hehe: Αμα εχει πανω απο 8 μπαινει στο quick match συνεπως γεμιζει ευκολα

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

[MENTION=14979]zampONakiaskiou[/MENTION]

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

[MENTION=11666]wolves[/MENTION]

[MENTION=14120]narta[/MENTION]

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION]

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]

[MENTION=14830]tazerom[/MENTION]

[MENTION=17068]H4ckerman[/MENTION]

Αν τα εχω υπολογισει σωστα με 12 ατομα ερχεται 5 ευρω τον μηνα για 64αρι.

Οπως εχω πει ο ΒΑΖΟ ειναι πληρωμενος μεχρι τις 25/1/2012 οποτε το καλυτερο σεναριο ειναι μεχρι τις 20/1 να εχουμε πληρωσει μια 3μηνη συνδρομη 64slots δλδ 15 ευρω στο περιπου εκαστος.

Στον Bazo τα 10-15 ατομα ειναι λαμπιονια :hehe: Αμα εχει πανω απο 8 μπαινει στο quick match συνεπως γεμιζει ευκολα

Αυτο με το quick match και τους πανω απο 8 παικτες ισχυε για πριν που τον ειχα 32αρι.

Τωρα στον 64αρι αυτο που βλεπω ειναι οτι μπορει να περασει και μια ωρα για να γεμισει.

Θα συμφωνησω με τον [MENTION=173]Wizard![/MENTION] ο 32αρις ευκολα γεμιζει ευκολα αδειαζει ενω ο 64αρις δυσκολα γεμιζει αλλα και δυσκολα αδειαζει.

Έγινε επεξεργασία από zpaf
Link to comment
Share on other sites

Να δώσω τα συγχαρητήρια μου στο [MENTION=173]Wizard![/MENTION] για την ιδέα του τσονταρίσματος μιας κι εξελίσεται κομπλέ! :T:

Για όσους δεν έχουν paypal (me included) με paysafecard δε γινεται δουλειά? Γιατί όσο να ναι τέτοιες μέρες, με το πρόγραμμα που έχω π.χ, είναι δύσκολο να κανονίσω να βρεθώ με κάποιον να του δώσω τα money... :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειναι μια εικονα απο τους τροπους που μπορει ο καθενας να βαλει λεφτα.

bf3q.jpg

Εγω μεχρι σημερα χρησιμοποιω την πιστωτικη μου καρτα.

Το PayPal ειναι γνωστο.

Την 3η επιλογη δεν την εχω δουλεψει και δεν ξερω αν υπαρχει και προμηθεια.

Δεν ξερω καν την paysafecard διαδικασια.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ . Ελπίζω να μην σας πειράζει που έιμαι λίγο noob . 2-3 φορές την εβδομάδα μπαίνω να ξελαμπικάρω απο τα βάσανα της καθημερινότητας .Πιστεύω οτι καλή η πρόταση με το invoice , αλλα και γενικό λίνκ με donation να βάλεται ,νομίζω η δουλειά θα γίνει . Μακάρι να μαζευτεί πολύς κόσμος να πάμε για καμιά 6μηνη συνδρομή που έχει και 10% discount . και 15 και 20 ευρώ αξίζουν .

Να ρωτήσω κάτι για τη χώρα . Γιατί Γερμανία; Δεν θα έχουμε καλύτερο ping για Ιταλία;

Link to comment
Share on other sites

edit: Να ρωτησω κάτι; Εφόσον έχει επιλογή για hosting και σε πιο κοντινές χώρες, Ιταλία ας πουμε, γτ τον έχουμε Γερμανία. Δεν θα είχε καλύτερα Ping; Εξάλλου οι περισσότεροι παίζουμε από Ελλάδα,ή κάνω λάθος;

Να ρωτήσω κάτι για τη χώρα . Γιατί Γερμανία; Δεν θα έχουμε καλύτερο ping για Ιταλία;

Δεν ειναι θεμα αποστασης το ping.

Η γερμανια ειναι η καλυτερη σαν επιλογη μιας και οι περισσοτεροι δικοι μας ISP εχουν direct γραμμες προς αυτη.

Link to comment
Share on other sites

ZPAFARE ισχύει το ΒΑΖΟ Clanpay?

Γιατί βολεύει υπερβολικά. Αρκεί να δούμε πόσοι θα μαζευτούμε στα σίγουρα. :T:

εδιτ: Ναι αλλά εγώ με Ιταλικούς έχω καλύτερα pings απ'ότι με Γερμανικούς. Ίσως να είναι θέμα ON.

Link to comment
Share on other sites

ZPAFARE ισχύει το ΒΑΖΟ Clanpay?

Γιατί βολεύει υπερβολικά. Αρκεί να δούμε πόσοι θα μαζευτούμε στα σίγουρα. :T:

Ισχυει αλλα καλο θα ηταν μεχρι να συνεννοηθουμε να μην γινει καποια καταθεση.

update

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

[MENTION=14979]zampONakiaskiou[/MENTION]

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

[MENTION=11666]wolves[/MENTION]

[MENTION=14120]narta[/MENTION]

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION]

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]

[MENTION=14830]tazerom[/MENTION]

[MENTION=17068]H4ckerman[/MENTION]

[MENTION=7634]cddaraa[/MENTION]

[MENTION=4986]npetras[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως πρέπει να δώσουμε μια ημερομηνία που θα είναι η λήξη των συμμετοχών. Όποιος πει μέχρι τότε, πχ 10/1/2012, κάνουμε τη διαίρεση, για 6μηνο, ή χρόνο, τα πληρώνουμε πριν τις 21/1/2012 που λήγει το υπάρχον πρόγραμμα και τέλος. Όποιος θέλει μετά, στην επόμενη δόση.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως πρέπει να δώσουμε μια ημερομηνία που θα είναι η λήξη των συμμετοχών. Όποιος πει μέχρι τότε, πχ 10/1/2012, κάνουμε τη διαίρεση, για 6μηνο, ή χρόνο, τα πληρώνουμε πριν τις 21/1/2012 που λήγει το υπάρχον πρόγραμμα και τέλος. Όποιος θέλει μετά, στην επόμενη δόση.

Συμφωνω. :T:

Ποσο θα στοιχισει ? Δεν ειμαι πολυ ενεργος παιχτης, αλλα θελω να μπορω να μπορω να παιζω που κ που...!

Ετσι οπως παμε μεχρι τωρα δλδ 14 ατομα βγαινει κατω απο 5 ευρω το μηνα η συμμετοχη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.