Jump to content



TheLab ΒΑΖΟ BF3 Server


zpaf

Recommended Posts

οπααα [MENTION=173]Wizard![/MENTION] επειδη δεν ειναι του χαρακτηρα μου να κραζω στα φορουμ, πισω απο οθονες κτλπ. και αν θελετε εναν σερβερ οπως τον θελετε τοτε βγαλτε το bazo βαλτε ενα Noobs welcome ενα no over 800lvl or high skill και να εχετε και εσυς το κεφαλι σας καλυμμενο και εμεις να ξερουμε που θα μπαινουμε! ξεκινησαμε να μπαινουμε στο σερβερ σας με την προυποθεση να παιζουμε με ελληνες να κανουμε οταν ειναι χαβαλε οχι να καθομαστε να μιλαμε για kick ban επειδη ο καθενας admin φερεται κατωτερος των περιστασεων! Αμα ειναι να τον κανετε γερμανικο μοντελο server με reason kick "pay your loan" τοτε κατι δε παει καλα!
Ο κατ'εξοχην admin ειμαι εγω(βεβαια δε με βλεπω να συνεχιζω) και θα σε παρακαλεσω να μη λες οτι θες....δεν νομιζω να σας εχω φερθει ασχημα τοσο καιρο που παιζετε....anyway για μενα το θεμα θεωρειται :rip: και δεν προκειται να απαντησω ξανα....

Να πω μονο οτι δεν εχετε καταλαβει περι τινος προκειται....αυτα, παω για μπλουμ στη θαλασσα

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Ο κατ'εξοχην admin ειμαι εγω(βεβαια δε με βλεπω να συνεχιζω) και θα σε παρακαλεσω να μη λες οτι θες....δεν νομιζω να σας εχω φερθει ασχημα τοσο καιρο που παιζετε....anyway για μενα το θεμα θεωρειται :rip: και δεν προκειται να απαντησω ξανα....

Lazy δεν ειπα κατωτερος των περιστασεων σαν admin αλλα σαν παιχτης-admin την ωρα του παιχνιδιου... στην τελικη οσοι admin ειστε να κανονιζετε να εχετε γενικες και ομοιες αποψεις περι του server σας και οχι ο καθενας να υιοθετει οτι θελει αυτος. Εαν δηλαδη φυγεις εσυ δωσω εγω λεφτα και μπω admin θα καθομαι να κανω στο σερβερ οτι γουσταρω μονο και μονο επειδη εδωσα λεφτα... δε παει ετσι! τελος και απο μενα!

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα οσον αφορα τα kicks.

Αυτος που πληρωνει για τον BaZo

Αυτος που γυρναει μονος του στον αδειο server μπας και μαζεψει κοσμο

Αυτος που ενω οι αλλοι παιζουν πρεπει να κανει και το adminιλικι

ειναι αυτος που εχει καθε δικαιωμα να σπρωξει οξω οποιον θεωρει οτι χαλαει το παιχνιδι.

Αν καποιος που εχει δωσει λεφτα για τον BaZo και εχει βαλει αρκετες ωρες κανοντας τον admin/αβανταδορο διαφωνει με τα παραπανω θα ηθελα να τον ακουσω.

Για τους υπολοιπους που διαφωνουν υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, έκανα εγγραφή στο forum γιατί τον τελευταίο καιρό δεν μπορώ να μπώ στο BAZO UNION με κάνει kick γιατί cheater/hacker...

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση δείτε τα στατιστικά μου οι admin ( θα δώσω battlelog με ΠΜ), είχα μπεί στο FEAR clan πρίν κανένα μήνα αλλά δεν είχα παίξει με τα παιδιά που έκαναν cheat στο ESL ( ουσιαστικά 1-2 games), το BAZO το γνώρισα από το event με τους 64 παίκτες.

Αυτά, ευχαριστώ Γρηγόρης

Link to comment
Share on other sites

...δεν μπορώ να μπώ στο BAZO UNION με κάνει kick γιατί cheater/hacker...

Στείλε μου με πμ το nickname σου και το guid σου, ώστε να το ελέγξω. Αν δεν σε έχουμε κάνει εμείς ban, αλλά είναι από ccg-stream/pbuster, δε μπορούμε να κάνουμε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου με πμ το nickname σου και το guid σου, ώστε να το ελέγξω. Αν δεν σε έχουμε κάνει εμείς ban, αλλά είναι από ccg-stream/pbuster, δε μπορούμε να κάνουμε κάτι.

ΣΕ ΟΛΟΥΣ τους υπόλοιπους σέρβερ παίζω κανονικα κ δείτε δεν έχω φάει ποτε kick απο pbuster etc, η FEAR διαλύθηκε [MENTION=1298]WizarD[/MENTION] να στείλω στοιχεία με πμ ;

Link to comment
Share on other sites

Ολη η FEAR ειναι banned.

sorry...για την παρεμβαση αν και server σας Nephiλiμ ειναι αδικο για τα παιδια

που δεν ειχαν ιδεα και δεν παιζουν με cheat να πληρωνουν μ@λ@κιες αλλων.

2 πιαστηκαν 2 πρεπει να τιμωρηθουν να λεμε και του στραβου το δικιο!

Φιλικα :)

Link to comment
Share on other sites

Οταν μιλησα με καποιον "Ακη" - Highpressure100 νικνεημ αν θυμαμαι καλα,

στην ερωτηση ΑΝ μετα το βιντεο "αναγνωριζει" οτι οι "συμπολεμισται" του θεωρει κατα τη γνωμη του

αν ειναι δικαιο που εφαγαν ακυρο απο ESL και αν αυτος βλεπει cheat ή οχι, μου ειπε οτι "δεν ξερω" "δεν αποφασιζω εγω" κλπ.

Και φυσικα ρωτησε αν θα τον ξεμπαναρουμε αν φυγει απο την clan (να χαρω εγω αφοσιωση)

Και μετα εφτιαξε νεα clan ονοματι SKIL που τουλαχιστον ο powersam21 ειναι μεσα.

(παραδοξο που ο αποδεδειγμενα micro-μοριο καταπτυστος μαντραχαλος μπηκε σε clan με ονομα SKIL, κατι που δεν εχει)

Σορυ αλλα "μαντρωμενοι" κατεβηκαν στο τουρνουα, "μαντρωμενοι" επαιξαν, "μαντρωμενοι" μπαναριστικαν.

Γνωμη μου παντα.

Φιλικα.

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστη η γνωμη σου και επαναλαμβανω δικος σας ο server αλλα...

Σορυ αλλα "μαντρωμενοι" κατεβηκαν στο τουρνουα, "μαντρωμενοι" επαιξαν, "μαντρωμενοι" μπαναριστικαν.

Κατι τετοιο δεν ισχυει ... κατεβηκαν,επαιξαν εφαγαν το ban τους μονο 2 μεσα στο ESL και τα υπολοιπα ειναι γνωστα.

O Highpressure100 αν ηθελε να ειναι ενταξει με την κοινοτητα (ολους μας) αλλα και με τους πρωην-νυν συμπαικτες του καλα θα εκανε να μιλαει

για τον εαυτο του και μονο,το τραγικο του λαθος ηταν να βαλει cheater ξανα μεσα στην ομαδα-platoon ενω το "αιμα βραζει" ακομα.

Nephiλiμ εσεις αποφασιζετε αλλα καταλαβαινεις εκ μερους της κοινοτητας battlefield.gr και ολων των ομαδων δεν ειδα κανενα αλλο να παιρνει θεση μεχρι τωρα και θεωρω

ως σκεπτομενος ανθρωπος αλλα και ως συμπαικτης με καποια απο τα παιδια που αδικα εφαγαν ban απο τον Βazo να παρω θεση παντα στα πλαισια του διαλογου και μονο.

Απο μενα το θεμα κλεινει εδω.

Υ.Γ.Φιλος η μη Highpressure100 ο powersam21 δεν ηταν η ωρα για κατι τετοιο,και οτι ειπα παραπανω ειναι σε φιλικο επιπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή νομίζω ότι έχει διαγραφεί το σχόλιο μου αυτόματα μιας και έκανα το λάθος να το γράψω σε "greeklish" το γράφω πάλι... Κατ' αρχάς το ότι μπαίνω στο server μόλις έχει airmaps συνήθως, νόμιζω είναι πολύ εύκολο να το δει κάποιος χωρίς τη χρήση κάποιου Plugin βάζοντας τον απλά στα favourites .Όσον αφορά τώρα γιατί δεν παίζω infantry τόσο πολύ ο λόγος είναι ο εξής: γιατί παίζω μόλις με 40 fps και λαγγάρω απίστευτα και δεν έχω όπως καταλαβαίνετε καλό hit γι αυτό και το χαμηλό accuracy που έχω. Αν νομίζετε ότι είμαι καλός μόνο στα οχήματα γενικώς κάνετε λάθος... έχω πολλές ώρες σε infantry σε προηγούμενα games και αν είμαι 1 φορά καλός στο jet στο infantry είμαι 10 όσο εγωισικό και αν ακούγεται (μπορούν να το επιβεβαιώσουν και όσοι με έχουν δει και στο bfbd2) Σχετικά με το kick/ban από τον server είναι δουλειά των admin για το αν θα το κάνουν ή όχι και δεν έχω να πω κάτι πάνω σ' αυτό άλλωστε εσείς πληρώνετε και είναι δικαίωμα σας να επιλέγετε ποιοι θα παίζουν στον server. Δε θέλω κι εγώ να χαλάω το παιχνίδι στο κάτω κάτω και να βγαίνουν κάποιοι όταν κάνω join όπως λέτε και ούτε διασκεδάζω όταν δεν έχω αντίπαλο στον αέρα, αντιθέτως το βρίσκω πολύ βαρετό μιας και μου αρέσει το competitive game. Αυτά απ' έναν...:crazy_pilot:, φιλικά πάντα χωρίς καμία παρεξήγηση. :)

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι έχει διαγραφεί το σχόλιο μου αυτόματα μιας και έκανα το λάθος να το γράψω σε "greeklish" το γράφω πάλι...Κατ' αρχάς το ότι μπαίνω στο server μόλις έχει airmaps συνήθως, νόμιζω είναι πολύ εύκολο να το δει κάποιος χωρίς τη χρήση κάποιου Plugin βάζοντας τον απλά στα favourites .Όσον αφορά τώρα γιατί δεν παίζω infantry τόσο πολύ ο λόγος είναι ο εξής: γιατί παίζω μόλις με 40 fps και λαγγάρω απίστευτα και δεν έχω όπως καταλαβαίνετε καλό hit γι αυτό και το χαμηλό accuracy που έχω. Αν νομίζετε ότι είμαι καλός μόνο στα οχήματα γενικώς κάνετε λάθος... έχω πολλές ώρες σε infantry σε προηγούμενα games και αν είμαι 1 φορά καλός στο jet στο infantry είμαι 10 όσο εγωισικό και αν ακούγεται (μπορούν να το επιβεβαιώσουν και όσοι με έχουν δει και στο bfbd2)Σχετικά με το kick/ban από τον server είναι δουλειά των admin για το αν θα το κάνουν ή όχι και δεν έχω να πω κάτι πάνω σ' αυτόάλλωστε εσείς πληρώνετε και είναι δικαίωμα σαςνα επιλέγετε ποιοι θα παίζουν στον server. Δε θέλω κι εγώ να χαλάω το παιχνίδι στο κάτω κάτω και να βγαίνουν κάποιοι όταν κάνω join όπως λέτε και ούτε διασκεδάζω όταν δεν έχω αντίπαλο στον αέρα, αντιθέτως το βρίσκω πολύ βαρετό μιας και μου αρέσει το competitive game.Αυτά απ' έναν...:crazy_pilot:, φιλικά πάντα χωρίς καμία παρεξήγηση. :)

Δηλαδή θέλει να μας πεί ο Greek killer ότι επειδή παίζει με 40 FPS και το ότι Laggαρει απιστευτα γενικά στο BF3, παίζει μόνο air maps και μόνο JET! (Και όχι ifantry) το ότι κατεβάζει tank/jet/aa/infantry/heli κτλπ κτλπ σε 5 meli second (ουτε να κl@..εις δεν προλαβαίνες) εκεί πέρα δεν φταίνε τα 40 FPS και το τρομερό LAG! (ενω σε ifantry φταινε)

και με βάση τα λεγόμενα να πούμε.. άμα τους δώσεις 2χ680/3930Κ/100mbps γραμμή και 0 ping θα κάνει mass murder τον server δηλαδή

αφού σε όλα τα παραπάνω είναι 1 φαντάσου να πάει στο 10..

κανονιά και ΜΠΟΥΜ ΤΣΙΟΥ ΚΛΑΣΕ ΜΠΟΜ

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θέλει να μας πεί ο Greek killer ότι επειδή παίζει με 40 FPS και το ότι Laggαρει απιστευτα γενικά στο BF3, παίζει μόνο air maps και μόνο JET! (Και όχι ifantry) το ότι κατεβάζει tank/jet/aa/infantry/heli κτλπ κτλπ σε 5 meli second (ουτε να κl@..εις δεν προλαβαίνες) εκεί πέρα δεν φταίνε τα 40 FPS και το τρομερό LAG! (ενω σε ifantry φταινε)

και με βάση τα λεγόμενα να πούμε.. άμα τους δώσεις 2χ680/3930Κ/100mbps γραμμή και 0 ping θα κάνει mass murder τον server δηλαδή

αφού σε όλα τα παραπάνω είναι 1 φαντάσου να πάει στο 10..

κανονιά και ΜΠΟΥΜ ΤΣΙΟΥ ΚΛΑΣΕ ΜΠΟΜ

Προφανώς φίλε μου και δεν παίζω με 40 fps στον αέρα είναι λογίκο να το καταλαβαίνει κάποιος που έχει έστω και μία φορα κάνει drawfps και όσον αφορά το lag είναι ελάχιστο σε σχέση με αυτό που έχω στο infantry... εγώ παίζω με μια ΑΤΙ 5770 δυστυχώς και όλα low και όχι με τη δικιά σου που απ' ότι εχω δει απο τα screenshoots που έχεις ανεβάσει τα παίζεις όλα full... δεν έχω λόγο να λέω παραμύθια ούτε να το παίζω παιχταράς... όταν θα έχω το pc που πρέπει μία δοκιμή θα σε πείσει για τα λεγόμενα μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς φίλε μου και δεν παίζω με 40 fps στον αέρα είναι λογίκο να το καταλαβαίνει κάποιος που έχει έστω και μία φορα κάνει drawfps και όσον αφορά το lag είναι ελάχιστο σε σχέση με αυτό που έχω στο infantry... εγώ παίζω με μια ΑΤΙ 5770 δυστυχώς και όλα low και όχι με τη δικιά σου που απ' ότι εχω δει απο τα screenshoots που έχεις ανεβάσει τα παίζεις όλα full... δεν έχω λόγο να λέω παραμύθια ούτε να το παίζω παιχταράς... όταν θα έχω το pc που πρέπει μία δοκιμή θα σε πείσει για τα λεγόμενα μου ;)

Δεν θελω να φανω εριστικος, αλλα στο παιχνιδι εχεις αφιερωσει εως τωρα 828 ωρες απτην ζωη σου, αν αφιερωσεις μιση ωρα για να βρεις FPS config θα παθεις κατι ? Μια χαρα καρτα ειναι η 5770 στο κατω κατω, εδω εχω ακουσει σκηνικο με gts450 να βγαζει 60αρι στα 1280, εκτος αν εχεις ξεμεινει με κανεναν AMD X2 ή/και θεωρεις την ενασχοληση με το user.cfg "κλεψια" οποτε παω πασο :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.