Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Ως moderator στο bmw-motorsport.gr και μέλος σε δεκάδες φορα της Ελλάδος και του εξωτερικού, σας ενημερώνω για την κουλτούρα και μόνο, πως ban κάνουμε για σοβαρούς λόγους.  Σας τονίζω σε αυτό το σημείο οτι σε πολλά ποστς διαμάχης, πολλοί είχαν την συμπεριφορά των αυθεντικων troll...

Κλείνοντας θα ήθελα να σας πω οτι εκφράσεις του τύπου  "τιμω τα παντελονια" είναι αυτόματο μπανακι γιατί προσβάλλουν τον απέναντι ως αδερφή. ..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κάθε φορά που γίνεται report ο Φιλόθεος,συγκαλείται έκτακτη συνέλευση της ΔΟ? :p

 

Κι επειδή δε φοράω παντελόνια αλλά κιλτ και φουστανέλες με διπλή πιέτα, δηλώνω προκαταβολικά ότι όποιος πει στο thread του raceroom  τίποτα περί χοβερκραφτ κτλ, έχει φάει αυτόματο ρεπορτο. Ι'm looking at you @liakjim....

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

βρε γατακια οταν ειχα κατηγορηθει λανθασμενα οτι ημουν ενας απο αυτους που εκαναν report τη πρωτη φορα,δεν εδωσα σημασια αλλα ειχα υποσχεθει πως οταν κανω θα ενημερωσω.Αντρας που δε τηρει τις υποσχεσεις δεν ειναι αντρας :p

Για αυτο και η εκφραση.Τωρα αν εσεις δε κρατατε τις υποσχεσεις σας,δικαιωμα σας να ειστε αδερφες :p j/k εννοειται.
Απο εκει και περα μπορει να φαινομαι ο κακος εγω γιατι δυστηχως δε κρυβομαι,αλλα κακως ενοχλειστε εσεις την στιγμη που αρκετα μελη εχουν προβλημα με ΕΝΑ μελος.

 

Φιλε μου Γιαννη, καταλαβε οτι δεν ηταν η συγκριση το προβλημα αλλα το υφος. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος gchristod έγραψε:

Κι επειδή δε φοράω παντελόνια αλλά κιλτ και φουστανέλες με διπλή πιέτα, δηλώνω προκαταβολικά ότι όποιος πει στο thread του raceroom  τίποτα περί χοβερκραφτ κτλ, έχει φάει αυτόματο ρεπορτο. Ι'm looking at you @liakjim....

Ευτυχώς που το έχω απεγκαταστήσει δλδ. Ουφ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος GoMaR έγραψε:

βρε γατακια οταν ειχα κατηγορηθει λανθασμενα οτι ημουν ενας απο αυτους που εκαναν report τη πρωτη φορα,δεν εδωσα σημασια αλλα ειχα υποσχεθει πως οταν κανω θα ενημερωσω.Αντρας που δε τηρει τις υποσχεσεις δεν ειναι αντρας :p

Για αυτο και η εκφραση.Τωρα αν εσεις δε κρατατε τις υποσχεσεις σας,δικαιωμα σας να ειστε αδερφες :p j/k εννοειται.
Απο εκει και περα μπορει να φαινομαι ο κακος εγω γιατι δυστηχως δε κρυβομαι,αλλα κακως ενοχλειστε εσεις την στιγμη που αρκετα μελη εχουν προβλημα με ΕΝΑ μελος.

 

Φιλε μου Γιαννη, καταλαβε οτι δεν ηταν η συγκριση το προβλημα αλλα το υφος. 

 

 

Αν εχω καταλάβει σωστά. .. στο πρώτο μπαν έπρεπε να μπαναριστει αυτος που έκανε την αναφορά και οχι ο φιλοθεος. Το θεμα είναι άλλο για εμένα. . 

Είμαστε  20 άτομα που δεν μπορούν να κάνουν διάλογο. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος liakjim έγραψε:

Ευτυχώς που το έχω απεγκαταστήσει δλδ. Ουφ.

Δεν σε πιστευω. Έτσι έλεγες και για το rf2. Στείλε screenshot από το control panel/programs :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε πιστευω. Έτσι έλεγες και για το rf2. Στείλε screenshot από το control panel/programs :p

Βασικά έχεις δίκιο. Απλά μετά το φορμάτ σε 10άρια δεν το πέρασα ποτέ.

Οπότε τεχνικά, δεν το ξανα εγκατέστησα.

Πρακτικά το έχω σβήσει.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@GeoF1@Anthemius@troffeo@Dimitris Pappas@John@John@rapid_fast@geovas77@mad_dog@gchristod@spyder@sosna   και φυσικά  @panosdimp  ανοίξαμε υπό νέα διεύθυνση και σας περιμένουμε να νιώσετε διαφορέτικά .

κατάλογος.png

 

Σήμερα το βράδυ στις 20 ώρα Ελλάδος ξεκινά η προπόνηση και μετά από κάνα δυό ώρες  to race δύο αγώνες των 20 γύρων με πάρκ φερμέ και αντιστροφή της θέσης εκκίνησης στον δεύτερο αγώνα .

Βάζετε 20 λιτρα και τρέχετε μ αυτά qualify and race  πατατάκια ποπ-κορν δωρεάν .

Σαμπάνια δίδεται μόνο στον  @GeoF1 γιατί όλοι οι άλλοι δεν είναι εγκρατείς (τα φορμουλάκια από Σεπτέμβρη θα σου τα βάλουμε μην ανησυχείς άλλωστε τα γουστάρουμε όλοι)

@wolves καλές διακοπές θα μας λείψεις ,σε περιμένουμε το Σεπτέμβρη .

Ελπίζω ακόμα να δεχθεί κάποια στιγμή την πρόσκλησή μας ο ατρόμητος και άσπονδος στις πίστες εχθρός μου @liakjim το gomaraki να κάτσει εκεί που κάθεται δεν το θέλουμε να τρέχει τις νριφτιές του και να κάνει τις αναφορές του,αν το πετύχω όμως στο ασσέττο σε περίπτωση που μου κάνουν τη χάρη και το βάλουν πάλι Κυριακή να ξέρει θα είμαι αμείλικτος .:p please do not report me:fie:.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ασε δοκίμασα και την π@π@ριά που αποκαλείτε σίφτερ και από πλευράς επιβεβαίωσης δεν θα πάρω άλλο, προτιμώ να νιώθω το δρόμο κ να απολαμβάνω την οδήγηση από το να γίνουν τα νεύρα μου τσατάλια με την πλαστικούρα, γούστα είναι αυτά κ παίζουμε για την απόλαυση, ε εμένα η απόλαυση αφήνει χωρίς τύψεις απ έξω το σίφτερ και φυσικά προσβλητικές :p:Dεπιθέσεις τύπου παίζεις με αυτάκια προσκρούουν στην αδιαπέραστη υποστηρικτική ασπίδα που χω επινοήσει τον τελευταίο καιρό, τιγράκη γομαράκι!

See you on rf2 if you are really good as you think.

Rf2 the honest sim. 

Στον ελεύθερο χρόνο μου όταν πάρω σύνταξη μπορεί να ξαναδοκιμάσω ασσέττο πιστεύω να το έχουν κάνει παιχνιδάρα ως τότε. :hehe:

πριν 2 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Δηλαδή?

Τίποτα μωρέ μάρκετινγκ κάνω πω πω σ έφαγε η περιέργεια! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

αν έρθουμε όλοι ρφ2, θα γυρίσεις παλι ασετο για να βγαίνεις πρώτος ρε :p

γατακια, που μου θελετε hardcore sim και μου παιζετε με αυτάκια :p

 

 

Καλό θα ήταν , να μην δίνουν οδηγίες περί hardcorίλας , όσοι οδηγούν έτσι

 

article-2336172-1A273223000005DC-91_634x

 

:happy:

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

χαχαχχα ξεχνάς κάτι.εγω φίλε μου δε λέω ότι παιζω hardcore sim :p

και σε λίγο καιρο θα παίζω εξολοκληρου απο μέσα.δε θα έχεις να λες κατι :p

Σου αναγνωρίζω το ότι είσαι ειλικρινής, όντως δεν είπες ποτέ πως αυτό που παίζεις μπορεί να χαρακτηριστεί hard-core sim. 

Οσο για το δεύτερο σε φαντάζομαι να αγοράσεις το ριφτ και να ψάχνεις για κάμερα offboard :sarcastic::haha:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.